ReferencjeInstalacje dachowe


Coraz zimniej na dworze ale my nadal instalujemy! Kolejna instalacja o mocy 9 kW w miejscowości Gromoty.
Instalacja o mocy 10 kW w Ostrowcu Świętokrzyskim.Kolejna instalacja o mocy 4,5 kW.Coraz zimniej a HYMON nadal instaluje instalacje fotowoltaiczne, poniżej 3 kW w Tarnowie.Instalacja fotowoltaiczna o mocy 5 kW w Mielcu.Kolejna instalacja o mocy 40 kW w Michałowie.Instalacja o mocy 4 kW.Kolejna instalacja o mocy 7 kW.Nasze ekipy Instalatorów nie mają odpoczynku.
Jeżdżą po całej Polsce by realizować zamówienia klientów.
O to jedno z nich: instalacja o mocy 31 kW w Lubowej.Elektrownia PV o mocy 9,75 kW w Stradomnie.
Panele zamontowane wschód - zachód.Instalacja o mocy 6 kW k. Tarnowa.Instalacja o mocy 10 kW, która powstała w Dębicy.Gminy otrzymały pieniądze na budowę mikroinstalacji wykorzystujących OZE.
Jako firma HYMON przystąpiliśmy do realizacji zamówień publicznych m.in. w Gminie Mniszków gdzie przedmiotem zamówienia w trybie "zaprojektuj - wybuduj" było wykonanie 144 kW (43 szt. instalacji), na domach jednorodzinnych w tym jedna instalacja na Oczyszczalni Ścieków.Kolejna instalacja o mocy 5 kW w Skawinie.Instalacja o mocy 5,25 kW w Jasieniu.Instalacja PV o mocy 7,25 kW w Brzozówce k.Tarnowa.Instalacja o mocy 5 kW w Dąbrowie Tarnowskiej.Kolejna instalacja, po sąsiedzku zrobiliśmy instalację o mocy 2 kW.Elektrownia fotowoltaiczna o mocy 31 kW w miejscowości Garzewko.Instalacja o łącznej mocy 18 kW, na czterech inwerterach w Korzybie.Kolejna instalacja o mocy 4 kW w Piasecznie.Instalacja o mocy 11 kW w Konojadach.Instalacja o mocy 11 kW w Konojadach.Jako partner TAURON Polska Energia zrealizowaliśmy pierwszą inwestycję o mocy 5 kW, w miejscowości Czarna Góra.Kolejna instalacja o mocy 4,5 kW w Zakopanem.Instalacja o mocy 4,5 kW na domku letniskowym w pięknie położonej miejscowości Skrzeszew.Instalacja o łącznej mocy 8 kW.Oszczędzamy na energii elektrycznej oraz podwyższamy standard naszej nieruchomości a przy tym wszystkim nasz dom pięknie się prezentuje.
Następna nasza realizacja.Kolejna nasza instalacja w Rzeszowie.Następna instalacja z Prosumenta o mocy 4,5 kW.Instalacja PV o mocy 3,5 kW.Inwestycja o mocy 20 kW w Monachium.Instalacja w Starachowicach o mocy 5 kW.Instalacja o mocy 6 kW w Mielniku.Ostatnie wolne terminy na instalację systemu PV w tym miesiącu!
Jak widać Instalatorzy nie mają przerwy.
Kolejna instalacja o mocy 12 kW.Świeża instalacja PV o mocy 9 kW w Piotrowie.Instalacja o mocy 7 kW w Chełmżycy z zastosowaniem Inwertera Kaco.Instalacja PV o mocy 5 kW - Miedźno.Instalacja o mocy 19 kW tym razem z zastosowanym Inwerterem SMA.Instalacja o mocy 3 kW z 40% dofinansowaniem Prosument w Straszęcinie.Instalacja o mocy 7 kW z 40% dofinansowaniem Prosument w Mielcu.Instalacja o mocy 3 kW z 40% dofinansowaniem Prosument w Żyrakowie.Instalacja o mocy 5 kW w Porąbce Iwkowskiej.Zdążyliśmy jeszcze zainstalować przed dzisiejszymi burzami instalację PV o mocy 3 kW na przetwornicy marki Fronius w Dębicy.Instalacja o mocy 26 kW w miejscowości Skulsk k. Rakowa.Instalacja o mocy 4 kW Choroszczynka.Pogoda jak widać dopisuje aby instalować fotowoltaikę i patrzeć jak rachunki maleją.
Instalacja o mocy 31 kW w Grzewkowie.Instalacja PV o mocy 10 kW w Łasinie. Zastosowany inwerter marki Fronius.I Prosument ruszył!
Pierwsza instalacja z dofinansowaniem 40% w powiecie Tarnowskim.Pięknie prezentująca się instalacja PV o mocy 100 kW w Godynicach.Następna piękna inwestycja o mocy 10 kW.Instalacja dachowa w Chęcinach o mocy 38 kW.Pogoda coraz bardziej sprzyjająca fotowoltaice.
Jeszcze jedna ostatnia realizacja o mocy 3 kW.Następna nasza realizacja z dofinansowaniem 40%.Zbliża się majowy długi weekend, więc nasi Instalatorzy chwilę odpoczną.
Następna nasza realizacja na Froniusie o mocy 10 kW.Instalacja o mocy 17 kW i następne w realizacji.Instalacja o mocy 7 kW z dofinansowaniem Prosument.Instalacja fotowoltaiczna o mocy 20 kW, w okolicach Grudziądza z zastosowaniem Inwertera Fronius.Instalacja fotowoltaiczna o mocy 9 kW, z dofinansowaniem Prosument.Jak wiadomo linia dofinansowania z linii PROSUMENT jest już dostępna w niektórych województwach.
W ostatnich dniach wykonaliśmy z tego tytułu parę instalacji.Instalacja o mocy 5 kW z dofinansowaniem Prosument.Instalacja fotowoltaiczna o mocy 9 kW, z dofinansowaniem Prosument.Instalacja na Panelach Amerisolar 250Wp, o mocy 10 kW.Idziemy jak burza, następna instalacja 21 kW w Krotoszynie.Z oknami zima a nasi Instalatorzy nie odpoczywają.
Kolejna nasza instalacja o mocy 10 kW.Kolejna nasza instalacja 40 kW na budynku użyteczności publicznej.Mimo deszczu i jesieni kolejna instalacja wybudowana przez firmę Hymon.
Tym razem jest to 6 kW na inwerterze SMA.Instalacja 5 kW na inwerterze SMA, tym razem blachodachówka.Kolejna instalacja 5 kW wraz z inwerterem Fronius.Mimo chłodnej jesieni Hymon nie zwalnia tempa.
Kolejna nasza realizacja 15 kw na dachu płaskim.Kolejna nasza instalacja, tym razem 22 moduły o mocy 240 wp. oraz inwerter III fazowy marki Fronius Symo.No i mamy kolejną wykonaną instalację tym razem woj. Mazowieckie, miejscowość Szreńsk.
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3 kW, III fazowa, na inwerterze Fronius Symo wraz z 12 modułami o mocy 250 wp.Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3 kW, III fazowa, na inwerterze Fronius Symo wraz z 12 modułami o mocy 250 wp. w miejscowości Radoszyce.Kolejna instalacja 10 kw na modułach 250 wp polikrystalicznych w ilości 40 sztuk, inwerter niemieckiej marki QX 12000.Instalacja wykonana w miejscowości Kosmów-Kolonia w Cekowie.
Instalacja 5 kW on-grid, 20 modułów o mocy 250 wp, Inwerter SMA Tripower 5000 TL-20.Kolejna nasza instalacja w Nowym Wiśniczu 4,5kW.Kolejna nasza instalacja o mocy 6 kW w Sufczynie.Instalacja fotowoltaiczna o mocy 2 kW w Koszycach k. Tarnowa.Instalacja fotowoltaiczna o mocy 8 kW na szkole w Bejscach.Instalacja pokazowa on-grid składająca się z 14 paneli fotowoltaicznych Hymon 250 Wp wyposażona w inwerter firmy Q3 - QX3000.
Instalacja znajduje się w centrali firmy Hymon Energy mieszczącej się przy ulicy Dojazd 16A w Tarnowie.Aspisheim 10.5kWp.Bad Kreuznach 29.6kWp.Koln 2.8kWp.Mindelheim 4.62kWp.Woldsolms 8.36kWp.Wonsheim 19.2kWp.Instalacja Fotowoltaiczna, Płońsk, 2kW.

Instalacja 10 polikrystalicznych paneli 60 płytkowych o sumarycznej mocy 2.5 kWp w województwie pomorskim wykonana wraz z firmą AUTOMAEKO z Gdyni.Instalacja offgrid 3 kw na domku wykonana wraz z firmą OZEnergia.Instalacja off-grid o mocy 2kW wykonana w Rosji z firmą AES-CENTER z Kaliningradu.Instalacja z firmą BASMAC z Rzeszowa, 5 kW.Instalacja fotowoltaiczna o mocy 2 kW w Brzozowej, z firmą Basmac.Instalacja Fotowoltaiczna o mocy 2 kW w Starachowicach.Instalacje naziemne


Elektrownia wykonana przez Hymon w trybie zaprojektuj – wybuduj o mocy 189 kW.

- Moduły Amerisolar 250 WP, 756 sztuk.

- Inwertery Kaco 60 TL XL, 3 sztuki.

- Konstrukcja Alumero dwu-podporowa (rząd długości 250 m).

- System monitoringu – Kaco ProLog.

Elektrownia PV wybudowana aby zaspokoić bieżące potrzeby Zakładu.
Budowa zakończona i uruchomiona.Instalacja o mocy 4 kW w Czorsztynie.Instalacja na gruncie o mocy 10 kW.Już prawie kończymy montować naziemną elektrownię fotowoltaiczną o mocy 189 kW przy Zakładzie VHSP w Stargardzie Szczecińskim.
Moduły AS-6P30, inwertery : Kaco Powador XLJak widać nie odpoczywamy.
Tym razem naziemna instalacja o mocy 40 kW przy ośrodku wypoczynkowym w Kruklankach.Kolejna nasza instalacja, tym razem realizowaliśmy zamówienie publiczne.
Instalacja 33 kW na inwerterach SMA w trybie zaprojektuj i wybuduj.Kolejna instalacja wykonana przez firmę Hymon Energy Sp. z o.o. w Tarnowie, moc instalacji 2,82 kW składająca się z 12 modułów polikrystalicznych o mocy 235 wp.
Zastosowano Inwerter niemieckiej marki Q3.
U Klienta nie było możliwości zamontowanie na dachu wobec czego zastosowaliśmy nieco niestandardowe rozwiązanie, ale bardzo praktyczne. Instalacja w zaciszu ogrodu oddalona od domu co dodatkowo czyni ogród interesującym.Instalacja 5kW na trakerach, 20 sztuk paneli Eco Future 250 Wp, inwerter Fronius Symo 4.5-3-S, miejscowość Gromnik.Elektrownia 1 MW Geltendorf w Bayern.Elektrownia 2,7 MW w Niemczech oraz 250 kWp na SłowacjiWolnostojąca elektrownia fotowoltaiczna off-grid o mocy 4,5 kWp wyposażona w 18 polikrystalicznych modułów Hymon mocy 250 Wp każdy.Wolnostojąca elektrownia fotowoltaiczna on-grid o mocy 5kWp wykorzystująca energię na własne potrzeby - Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia S.A.Instalacja off-grid o mocy 2kW wykonana w Rosji z firmą AES-CENTER z Kaliningradu.