CANAL+ partnerem Hymon Energy - dostawcy fotowoltaiki dla domu. - Hymon

CANAL+ partnerem Hymon Energy - dostawcy fotowoltaiki dla domu.

CANAL+ rozpoczął współpracę z Hymon Energy, liderem rynku fotowoltaicznego w Polsce. Dzięki nawiązanemu partnerstwu klienci odwiedzający salony CANAL+ będą mogli zapoznać się z ofertą na instalację systemów fotowoltaiki dla domu i umówić się na spotkanie z konsultantem Hymon Energy, który bezpłatnie przeprowadzi audyt energetyczny i przygotuje dla klienta projekt oraz wycenę instalacji.

Instalacja fotowoltaiczna w Hymon Energy jest wykonywana kompleksowo z minimalną ilością formalności. W trakcie spotkania doradca Hymon Energy przedstawi klientom szczegółowe warunki oferty, oszacuje wymaganą moc instalacji, dobierze odpowiednie panele, falownik i pozostałe komponenty. Warto zwrócić uwagę, że instalacja Hymon Energy kwalifikuje się do skorzystania z dotacji „ Mój Prąd” - to dofinansowanie w formie dotacji nawet do 5 000 zł.

Klienci CANAL+ mają zapewnione w cenie usługi wszystkie wymagane przepisami świadectwa i certyfikaty. Hymon Energy w imieniu klienta zgłosi również instalację do Zakładu Energetycznego, który wymienia licznik na dwukierunkowy i przygotowuje aneks do istniejącej umowy. Termin kompleksowej realizacji to maksymalnie 30 dni od dnia podpisania umowy.

 

Odnawialne źródła energii to bez wątpienia przyszłość w sektorze energetyki, a stale rosnące zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi skłoniło nas do poszukiwania partnera, który najlepiej wykorzysta bardzo prostą synergię - możliwość zamontowania anteny satelitarnej dotyczy zazwyczaj domu, na którego dachu można zamontować również panele PV. W efekcie możemy dziś ogłosić rozpoczęcie współpracy z Hymon Energy, dzięki której nasi klienci będą mogli skorzystać z kompleksowej oferty inwestycji w odnawialne źródła energiimówi Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży CANAL+.

 

Jeszcze kilka lat temu Polacy uczyli się poprawnie wymawiać słowo fotowoltaika. Teraz nie jest to już słowo obce i coraz więcej osób podchodzi poważnie do inwestycji w panele słoneczne. Informacje rozchodzą się "pocztą pantoflową", a to, co przekonuje Polaków najbardziej, to oszczędność na rachunkach za prąd - mówi Damian Krzaczek, wiceprezes firmy Hymon Energy, która od ponad dekady działa na polskim rynku.

 

Każdy klient, który wyrazi zgodę na kontakt ze strony doradcy Hymon Energy otrzyma również w prezencie od CANAL+  jedną z czterech opcji dodatkowych do wyboru (kanały HBO, Filmbox, Eleven Sports lub Polsat Sports Premium) na okres nawet trzech miesięcy.

Na dzień 1 maja 2020 r. moc zainstalowana fotowoltaiki w Krajowym Systemie Elektroenergetycznym wyniosła 1832,7 MW, wzrastając o ponad 181 proc. rok do roku. Te liczby doskonale obrazują bardzo dużą popularność instalacji fotowoltaicznych w pierwszych miesiącach roku i trend jaki będzie kontynuowany w dalszych miesiącach.

canal plus współpraca HymonJakość usług firmy Hymon Energy potwierdza zespół ludzi pracujący w szeregach firmy od 2011 roku. To osoby z największym doświadczeniem w branży na rynku polskim. Dodatkowo kapitał zakładowy firmy w wysokości 1,5 mln zł jest gwarancja dla klientów, iż zarząd podchodzi poważnie i inwestuje w przedsiębiorstwo, które ma ugruntowaną pozycje na rynku polskim.

 

Chcesz , żebyśmy do Ciebie szybko oddzwonili ?

Infolinia czynna w godzinach 8.00 - 16.00
X

OCZEKUJ NA POŁĄCZENIE