POSTAW NA ZIELONĄ ENERGIĘ ZE SŁOŃCA I SAM ZACZNIJ PRODUKOWAĆ PRĄD

 

√  ZAINSTALUJ PANELE FOTOWOLTAICZNE
√  ZYSKAJ OSZCZĘDNOŚĆ I KOMFORT

 

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów Canal+ od firmy Hymon - lidera na rynku fotowoltaicznym w Polsce. Po nawiązaniu współpracy otrzymasz panel PV gratis lub 4 lata darmowych przeglądów instalacji!

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Hymon? Przede wszystkim ze względu na najwyższą jakość usług:

 

  • Doświadczenie: Ponad 10-letnia obecność na rynku.
  • Lider w Polsce: Aż 100 własnych ekip monterskich i 1200 realizowanych miesięcznie instalacji.
  • Najwyższa jakość: Hymon jest wyłącznym w Europie dystrybutorem inwerterów Kodak, uznawanych za najlepsze urządzenia na rynku. Jako jedna z nielicznych firm pozyskuje także moduły fotowoltaiczne bezpośrednio od producentów, dzięki czemu klienci Hymon otrzymują bezpośrednie gwarancje producenckie.
  • Najlepsze warunki: Aż 15 lat gwarancji na montaż i produkt oraz 25 lat na moc szczytową paneli.
  • Bezpieczeństwo: Polisa OC w wysokości 10 milionów złotych na każdą instalację.
  • Renoma: Z korzyści bezpłatnej energii ze słońca korzysta także Robert Lewandowski - akcjonariusz firmy Hymon!

 

Rosnące ceny prądu to nie problem, jeśli korzystasz z energii ze słońca - ona zawsze będzie bezpłatna! W cenie usługi instalacji paneli PV specjaliści Hymon pomagają także w otrzymaniu dotacji "Mój Prąd" i ewentualnego finansowania oraz przyłączenia do sieci.

 

Nie czekaj - skontaktuj się i wykorzystaj dedykowaną promocję od Hymon dla klientów Canal+!

 


 

CANAL+ rozpoczął współpracę z firmą Hymon, liderem rynku fotowoltaicznego w Polsce. Dzięki nawiązanemu partnerstwu klienci odwiedzający salony CANAL+ będą mogli zapoznać się z ofertą na instalację systemów fotowoltaiki dla domu.

 

Instalacja fotowoltaiczna w firmie Hymon jest wykonywana kompleksowo z minimalną ilością formalności. W trakcie spotkania doradca  przedstawi klientom szczegółowe warunki oferty i oszacuje wymaganą moc instalacji, dobierze odpowiednie panele i pozostałe komponenty. Warto zwrócić uwagę, że instalacja fotowoltaiczna od firmy Hymon kwalifikuje się do skorzystania z dotacji „ Mój Prąd”. To dofinansowanie  może wynieść do 5 000 zł.

 

Klienci CANAL+ mają zapewnione w cenie usługi wszystkie, wymagane przepisami świadectwa i certyfikaty. Hymon w imieniu klienta zgłosi także instalację do Zakładu Energetycznego. Następnie zakład wymienia licznik na dwukierunkowy i przygotuje aneks do istniejącej umowy. Termin kompleksowej realizacji to maksymalnie 30 dni od dnia podpisania umowy.

 

Klienci, którzy zdecydują się na doradztwo od firmy Hymon otrzymają w prezencie od CANAL+  jedną z czterech opcji dodatkowych do wyboru. Na przykład kanały HBO i Polsat Sports Premium.

 

1 maja 2020 r. moc zainstalowana fotowoltaiki w Krajowym Systemie Elektroenergetycznym wyniosła 1832,7 MW, wzrastając o ponad 181 proc. rok do roku. Te liczby doskonale obrazują bardzo dużą popularność instalacji fotowoltaicznych w pierwszych miesiącach roku i zbliżający się trend.

Chcesz , żebyśmy do Ciebie szybko oddzwonili ?

Infolinia czynna w godzinach 8.00 - 16.00
X

OCZEKUJ NA POŁĄCZENIE