ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY FIRMY HYMON Z CANAL+ - Fotowoltaika Hymon

ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY FIRMY HYMON Z CANAL+

CANAL+ rozpoczął współpracę z firmą Hymon, liderem rynku fotowoltaicznego w Polsce. Dzięki nawiązanemu partnerstwu klienci odwiedzający salony CANAL+ będą mogli zapoznać się z ofertą na instalację systemów fotowoltaiki dla domu.

 

Instalacja fotowoltaiczna w firmie Hymon jest wykonywana kompleksowo z minimalną ilością formalności. W trakcie spotkania doradca  przedstawi klientom szczegółowe warunki oferty i oszacuje wymaganą moc instalacji, dobierze odpowiednie panele i pozostałe komponenty. Warto zwrócić uwagę, że instalacja fotowoltaiczna od firmy Hymon kwalifikuje się do skorzystania z dotacji „ Mój Prąd”. To dofinansowanie  może wynieść do 5 000 zł.

 

Klienci CANAL+ mają zapewnione w cenie usługi wszystkie, wymagane przepisami świadectwa i certyfikaty. Hymon w imieniu klienta zgłosi także instalację do Zakładu Energetycznego. Następnie zakład wymienia licznik na dwukierunkowy i przygotuje aneks do istniejącej umowy. Termin kompleksowej realizacji to maksymalnie 30 dni od dnia podpisania umowy.

 

Klienci, którzy zdecydują się na doradztwo od firmy Hymon otrzymają w prezencie od CANAL+  jedną z czterech opcji dodatkowych do wyboru. Na przykład kanały HBO i Polsat Sports Premium.

 

1 maja 2020 r. moc zainstalowana fotowoltaiki w Krajowym Systemie Elektroenergetycznym wyniosła 1832,7 MW, wzrastając o ponad 181 proc. rok do roku. Te liczby doskonale obrazują bardzo dużą popularność instalacji fotowoltaicznych w pierwszych miesiącach roku i zbliżający się trend.

Chcesz , żebyśmy do Ciebie szybko oddzwonili ?

Infolinia czynna w godzinach 8.00 - 16.00
X

OCZEKUJ NA POŁĄCZENIE