Firma Hymon nagrodzona! - Hymon

Firma Hymon nagrodzona!

Innowacyjne i kompleksowe rozwiązania do instalacji fotowoltaicznych marki Blaupunkt zdobywcą Złotego Godła w Programie „Najwyższa Jakość Quality International 2021" w kategorii Produkt Najwyższej Jakości i Dobra Marka 2021.

Hymon, jeden z liderów branży PV w Polsce, zdobywca drugiego miejsca w najnowszym rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej, przewiduje wzrost sprzedaży instalacji fotowoltaicznych o jedną trzecią dzięki współpracy z koncernem Blaupunkt, który wchodząc na polski rynek fotowoltaiki zaoferuje panele, inwertery i magazyny energii. Moduły w całości opierają się na najnowszej technologii podłoży krzemowych M10.

Wybraliśmy urządzenia Blaupunkta po przeanalizowaniu oferty 700 producentów. Panele fotowoltaiczne, inwertery i magazyny energii przeszły specjalistyczne testy, przeprowadzone w Laboratorium Badawczym należącym do spółki. Moduły posiadają opatentowaną technologię, która pozwala osiągać większą wydajność przy słabszym oświetleniu w porównaniu z innymi produktami o podobnej mocy. Dzięki jej zastosowaniu panele mają niższą rezystencję obwodów wewnętrznych.

Hymon oferuje panele fotowoltaiczne marki Blaupunkt o mocy 400 Wp i 450 Wp. Są one produkowane na podłożach krzemowych M10. Jest to technologia przyszłości, która pozwala osiągać sprawność od 20,5 do 22 proc., w zależności od mocy instalowanych paneli. Dodatkowym wyznacznikiem jakości modułów Blaupunkta jest 15-letnia gwarancja. Natomiast w falownikach zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym udało się obniżyć ich wielkość, zachowując jednocześnie sprawność na poziomie 99 proc.

Dzięki pozyskaniu nowego partnera biznesowego rozszerzamy zakres oferty o pompy ciepła, w których zastosowano komponenty od znanych producentów, jak Hitachi, Danfoss i Grundfos, oraz autorskie rozwiązania elektroniczne.

Chcesz , żebyśmy do Ciebie szybko oddzwonili ?

Infolinia czynna w godzinach 8.00 - 16.00
X

OCZEKUJ NA POŁĄCZENIE