Formularz zgłoszeniowy, aplikuj

Formularz zgłoszeniowy

  Załącz plik CV

  Akceptowane formaty: gif,png,jpg,pdf,doc / Maksymalna wielkość pliku 5MB

  Pytania selekcyjne

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hymon Fotowoltaika Sp z o.o. z siedzibą przy ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Pracodawcę oraz wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych osobowych partnerom biznesowym i podmiotom powiązanym Spółki w celu rekrutacji, w szczególności w celu nawiązania ewentualnego kontaktu.

  Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hymon z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Dojazd 16A danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: Hymon z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Dojazd 16A.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); d) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który może być użyty do Twojej identyfikacji ). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Dodatkowe Twoje dane możemy przekazać partnerom biznesowym oraz podmiotom powiązanym Spółki w celu rekrutacji, w szczególności w celu nawiązania ewentualnego kontaktu za Twoją uprzednią zgodą. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).
  W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: bok@hymon.pl