HYMON - oferty pracy

Monter – Brygadzista Pomp Ciepła

  • Tarnów   |   Cała Polska
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik/Koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i uruchamianie powietrznych pomp ciepła typu split oraz monoblock
  • Prace elektryczne
  • Prace hydrauliczne
  • Wykonywanie przeglądów pomp ciepła

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość zagadnień elektrycznych i hydraulicznych
  • Mile widziane doświadczenie montażu systemów cieplnych – niewymagane
  • Zdolności manualne
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i sytuacji stresowej
  • Determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • Dyspozycyjność i solidność
  • Warunek konieczny: gotowość do częstych wyjazdów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku PV
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Wsparcie techniczne
  • Szkolenia instalacyjne w terenie
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zapewniamy szkolenia z uprawnień SEP-owskich f-gazowych i montażowych pomp ciepła.

lub wyślij aplikacje bezpośrednio na e-mail: biuro@hymon.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hymon z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Dojazd 16A (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hymon z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Dojazd 16A danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: Hymon, ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów.