Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Bolesławiec - instalacje fotowoltaiczne w Bolesławcu

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne to dobry krok w stronę poprawy jakości środowiska naturalnego. Jednocześnie energia fotowoltaiczna wytwarzana przez panele słoneczne to możliwość dużych oszczędności na rachunkach za prąd. Nie da się ukryć, że fotowoltaika niesie ze sobą naprawdę dużo korzyści!

  Firma Hymon to zespół profesjonalistów, który oferuje usługi z zakresu fotowoltaiki na terenie województwa dolnośląskiego, czyli również w Bolesławcu i okolicach. Służymy pomocą w doborze paneli słonecznych, wykonujemy projekt instalacji fotowoltaicznej, a także montujemy systemy fotowoltaiczne najwyższej klasy. Sprawdź naszą ofertę!

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Panele fotowoltaiczne Bolesławiec

  Panele fotowoltaiczne to rozwiązanie, które umożliwia obniżenie kosztów prowadzenia domu, firmy lub gospodarstwa rolnego. Zaciekawiło Cię to, w jaki sposób działa fotowoltaika i jak może wpływać na Twój budżet? Otóż ogniwa fotowoltaiczne do wytwarzania energii elektrycznej wykorzystują promieniowanie słoneczne. W ten sposób powstaje prąd stały, który za pomocą inwertera zamieniany jest w prąd zmienny, który z kolei trafia do gniazdek w domach i firmach, zasilając urządzenia elektryczne.

  Energia słoneczna jest darmowa, zatem i prąd, który wytwarza fotowoltaika jest bezpłatny, zaś nowoczesne i niezwykle wydajne panele fotowoltaiczne mogą pracować nawet w dni, gdy niebo nie jest bezchmurne. Pokrywają zapotrzebowanie na prąd niemal w całości, dzięki czemu instalacja fotowoltaiczna pozwala na oszczędności – inwestor opłaca jedynie minimalne rachunki, a niekiedy nie płaci ich w ogóle.

  Panele fotowoltaiczne to również pewność szybkiego zwrotu z inwestycji i oszczędność w kilkuletniej perspektywie, a także niezależność od rosnących cen prądu oraz dostaw energii od zewnętrznych dostawców.

  Bolesławiec, podobnie jak całe województwo dolnośląskie, posiada bardzo dobre warunki do korzystania z energii fotowoltaicznej. Średnie nasłonecznienie w skali roku wynosi w tym obszarze zapewnia wydajną pracę ogniw fotowoltaicznych.

  Fotowoltaika to znakomite rozwiązanie dla domu, firmy oraz rolnictwa. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Bolesławcu

  Instalacje fotowoltaiczne od kilku lat zyskują na popularności, pojawiając się na dachach budynków i gruntach w całej Polsce. Nie inaczej jest w Bolesławcu i okolicach, gdzie ilość zamontowanych systemów fotowoltaicznych z roku na rok rośnie.

  Współpraca z firmą Hymon – liderem rynku fotowoltaiki, oznacza wysoką jakość wykonania instalacji fotowoltaicznej. Stawiamy na kompleksową obsługę naszych klientów, wykonując audyt fotowoltaiczny, sprawdzający możliwość zamontowania instalacji, tworząc projekt instalacji fotowoltaicznej, podejmując się jej montażu i uruchomienia. Podłączamy instalację do sieci energetycznej, a także realizujemy serwis urządzeń.

  Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy na najwyższym poziomie, dbając o wydajność i niezawodność montowanych systemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Fotowoltaika Bolesławiec – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Wykorzystując energię pochodzącą ze słońca działamy na rzecz poprawy jakości środowiska naturalnego. Z tej właśnie przyczyny fotowoltaika, korzystająca z odnawialnych źródeł energii – OZE, jest promowana przez wiele programów oferujących dopłaty do inwestycji w nią.

  Mieszkańcy Bolesławca i okolic mają szansę na zmniejszenie kosztów paneli fotowoltaicznych poprzez skorzystanie z programu Mój Prąd – w jego ramach można otrzymać do 5000 zł dofinansowania do instalacji PV. Mają również możliwość rozliczenia fotowoltaiki w rocznym zeznaniu podatkowym. Dzięki tego rodzaju finansowej pomocy koszty instalacji znacznie maleją, a inwestycja staje się jeszcze bardziej rentowna.

  Naszym klientom oferujemy nie tylko usługi fotowoltaiczne, lecz również pomoc w uzyskaniu dofinansowania i wypełnieniu niezbędnych formalności.

  Poznaj ofertę