Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Brzeg - instalacje fotowoltaiczne w Brzegu

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne to skuteczny sposób na obniżenie rachunków za prąd, uzyskanie niezależności energetycznej, a przy okazji na poprawę jakości powietrza. Korzyści te sprawiają, że z roku na rok rośnie popularność fotowoltaiki, a na instalacje fotowoltaiczne decyduje się coraz szersze grono inwestorów prywatnych, firm oraz gospodarstw rolnych.

  Jeśli i Ciebie interesuje fotowoltaika, jej wykonanie powierz specjalistom z firmy Hymon. Działamy na skalę ogólnopolską, w tym także w Brzegu i w całym województwie opolskim, oferując wykonanie projektu i montażu systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Brzeg

  Panele fotowoltaiczne do działania i wytwarzania energii elektrycznej wykorzystują darmowe promieniowanie słoneczne. Pozyskiwany w ten sposób prąd jest dla inwestorów całkowicie bezpłatny, co przyczynia się do sporych oszczędności. Warto wiedzieć, że odpowiednio dobrane pod względem mocy i właściwie zamontowane panele słoneczne są w stanie pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną niemal w całości, obniżając tym samym rachunki nawet o 90%.

  Nie da się zaprzeczyć, że instalacja fotowoltaiczna równa się dodatkowe środki w budżecie, lecz oznacza ona również niezależność energetyczną od rosnących cen prądu oraz od jego dostaw dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego.

  Zaletą instalacji fotowoltaicznych jest także ich bezobsługowość i długa żywotność. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej możesz się spodziewać oszczędności przez naprawdę długi czas (nawet 25-35 lat).

  Do wydajnej pracy fotowoltaika wcale nie potrzebuje wysokich temperatur, ani nawet bezchmurnego nieba, dlatego idealnie sprawdzi się w warunkach nasłonecznienia, jakie panują w naszym kraju, w tym również w Brzegu i okolicach. Dodatkowo, istnieje możliwość odprowadzania nadwyżki energii elektrycznej wyprodukowanej w pełne słońca dni lata do Zakładu Energetycznego, skąd pobrać ją można np. zimą, gdy dostępność słońca jest mniejsza. Tym samym możesz cieszyć się darmowym prądem w swoim domu lub firmie przez cały rok!

  Masz pytania? Chcesz poznać ofertę naszej firmy? Skontaktuj się z nami!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Brzegu

  Jeśli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy, która zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych, postaw na współpracę z naszą firmą Hymon! Jesteśmy liderem rynku fotowoltaiki w Polsce, a na swoim koncie mamy tysiące zakończonych sukcesem realizacji popartych zadowoleniem klientów.

  Pierwszym krokiem, jaki wykonujemy jest wykonanie audytu – sprawdzamy, gdzie miałaby zostać zainstalowana instalacja, oceniamy zapotrzebowanie na prąd oraz nasłonecznienie miejsca montażu paneli fotowoltaicznych. Fotowoltaika może zostać zamontowana nie tylko na dachu budynku, lecz również na gruncie. Kolejnym etapem jest montaż instalacji fotowoltaicznej oraz jej uruchomienie poprzez podpięcie do sieci energetycznej. Oferujemy także serwis systemów, a naszym klientom pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z programów takich jak Mój Prąd.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Dobra firma fotowoltaiczna Brzeg

  Firma Hymon to lata doświadczenia – od 2011 roku zajmujemy się doborem i montażem instalacji fotowoltaicznych dla klientów prywatnych, firm oraz gospodarstw rolnych. Do realizacji zleceń wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości systemy renomowanych producentów.

  Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, realizując usługi na najwyższym poziomie. Schemat instalacji fotowoltaicznej tworzymy indywidualnie, dobierając go do potrzeb inwestorów, a montaż wykonujemy sprawnie i dokładnie.

  Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj ofertę