Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Chełm - instalacje fotowoltaiczne w Chełmie

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Od wielu lat w naszym kraju ceny energii elektrycznej systematycznie rosną. Sposobem na uzależnienie się od tych podwyżek, a w związku z tym na spore oszczędności, jest montaż wydajnych, nowoczesnych paneli słonecznych. Instalacja fotowoltaiczna przynosi korzyści finansowe, a przy okazji doskonale wpływa na stan środowiska naturalnego. To inwestycja, która zapewnia zyski finansowe i ekologiczne.

  Montaż paneli fotowoltaicznych warto powierzyć sprawdzonemu dostawcy – w Chełmie i w całym województwie lubelskim możesz skorzystać z usług naszej firmy – lidera rynku fotowoltaiki w Polsce. Oferujemy wyłącznie najwyższej klasy systemy fotowoltaiczne, które montujemy sprawnie i z dbałością o wydajność i niezawodność instalacji.

  Jaką moc paneli fotowoltaicznych do domu wybrać?

  Panele fotowoltaiczne Chełm

  Fotowoltaika to najlepszy sposób na obniżenie rachunków za prąd dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Sposób działania paneli fotowoltaicznych opiera się o wykorzystywanie darmowego promieniowania słonecznego, które jest przekształcane na energię elektryczną, trafiającą do gniazdek i zasilającą urządzenia elektryczne. Energia fotowoltaiczna ze słońca jest bezpłatna, a wydajne panele fotowoltaiczne zaspakajają prawie całe zapotrzebowanie na prąd, co przyczynia się do obniżenia rachunków za ten cel nawet o 90%.

  Własna instalacja fotowoltaiczna to także niezależność od stale rosnących cen prądu oraz od jego dostaw. Ze względu na wydajność paneli fotowoltaicznych, które mogą działać nawet przez kilkadziesiąt lat, oraz na szybkie tempo zwrotu z inwestycji – po około 6-ciu, zyskujemy gwarancję, że podwyżki cen prądu nie dotkną nas przez długi czas.

  Zaletą instalacji fotowoltaicznej jest także to, że zapewnia ona darmowy prąd przez cały rok – panele słoneczne pracują nawet w pochmurne dni. Co więcej, nadwyżka energii elektrycznej wyprodukowana w dni o dużym nasłonecznieniu może zostać odebrana w momentach, gdy słońca jest mniej, czyli w okresach jesienno-zimowych.

  Panele fotowoltaiczne pozwalają dbać nie tylko o zasoby finansowe, lecz również o naszą planetę. Fotowoltaika wykorzystuje odnawialne źródła energii, a przy produkcji prądu nie są emitowane szkodliwe gazy cieplarniane.

  Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania na temat fotowoltaiki? Skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Chełmie

  Wpływ na działanie instalacji fotowoltaicznej, jej wydajność, trwałość oraz uzyski z niej otrzymywane ma jej odpowiednie rozmieszczenie, dobór mocy, właściwy montaż oraz wiele innych czynników, do których potrzebna jest specjalistyczna wiedza. Decydując się na inwestycję w fotowoltaikę do wykonania inwestycji wybierz specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednią wiedzą – na takich trafisz podejmując współpracę z naszą firmą.

  Fotowoltaika w naszym wykonaniu oznacza gwarancję niezawodności – doskonale znamy się na naszej pracy. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi, w skład których wchodzą:

  • bezpłatna konsultacja, oceniająca możliwości montażowe, nasłonecznienie i uwarunkowania terenowe,
  • projekt instalacji o odpowiedniej mocy,
  • profesjonalny montaż instalacji,
  • uruchomienie instalacji – zgłoszenie do Zakładu Energetycznego,
  • serwis systemów,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

  Fotowoltaika w Chełmie to doskonała inwestycja – dzięki niej zmniejszysz rachunki za prąd i uzyskasz oszczędności w swoim budżecie. Brzmi kusząco? Nie zwlekaj – rozpocznij współpracę z najlepszymi specjalistami z zakresu fotowoltaiki – firmą Hymon. Zapraszamy do kontaktu!

  mój prąd 2021 fotowoltaika

  Dobra firma fotowoltaiczna Chełm

  Dobra firma fotowoltaiczna to taka, która posiada wieloletnie doświadczenie i odpowiednie certyfikaty, pracuje na narzędziach wysokiej klasy, a do realizacji zleceń podchodzi z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Tak właśnie działa nasza firma – Hymon.

  Każdą instalację fotowoltaiczną montujemy z dbałością i odpowiednimi wymogami, na podstawie uprzednio wykonanego, indywidualnego projektu. Schemat instalacji fotowoltaicznej przygotowywany jest w oparciu o zapotrzebowanie na energię elektryczną domu, firmy lub gospodarstwa rolnego, nasłonecznienie, położenie – na dachu czy na gruncie, podłoże oraz wiele innych okoliczności.

  Pracujemy wyłącznie na najwyższej klasy komponentach od renomowanych producentów, a klientom oferujemy sprawdzone rozwiązania, które działają z pełną efektywnością i bezawaryjnie przez lata.

  Fotowoltaika Chełm – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Poznaj ofertę