Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Ciechanów - instalacje fotowoltaiczne w Ciechanowie

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika od kilku lat cieszy się rosnącą popularnością. Trend ten można zauważyć w całej Polsce, w tym także na terenie Ciechanowa i okolic. Coraz więcej inwestorów decyduje się na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej w swoim domu, firmie czy gospodarstwie rolnym, zlecając tą usługę solidnej firmie, jaką jest Hymon.

  Odliczenie fotowoltaiki od podatku - ulga termomodernizacyjna

  Panele fotowoltaiczne Ciechanów

  Na dachach i gruntach w całej Polsce zauważyć można panele fotowoltaiczne, a z miesiąca na miesiąc ich ilość się zwiększa. Skąd wynika to rosnące zainteresowanie panelami fotowoltaicznymi?

  Fotowoltaika to ekologia i oszczędności w jednym. Zaliczana jest ona do odnawialnych źródeł energii, które bazują na niewyczerpalnych zasobach, a dodatkowo nie zanieczyszczają środowiska. Panele fotowoltaiczne nie emitują do atmosfery szkodliwych gazów cieplarnianych i nie przyczyniają się do pogorszenia jakości powietrza.

  Fotowoltaika pozwala również na duże oszczędności, zmniejszając rachunki za prąd nawet o 90%. Dzieje się tak, gdyż panele fotowoltaiczne wykorzystują darmowe promieniowanie słoneczne w celu produkcji energii elektrycznej. Ta z kolei zaopatruje domy lub firmy, zaspakajając niekiedy niemal całkowite zapotrzebowanie na prąd.

  Prawidłowo zaprojektowane i zamontowane instalacje fotowoltaiczne są trwałe i wydajne – działają niezawodnie przez wiele lat i sprawiają, że inwestorzy są niezależni od stale rosnących cen prądu przez długi czas.

  Do efektywnej pracy fotowoltaika potrzebuje nasłonecznienia, nie zaś wysokiej temperatury. Średnia roczna ekspozycja na słońce w Polsce, w tym również w Ciechanowie, jest całkowicie wystarczająca do wydolnego działania instalacji fotowoltaicznej i generowania wysokich uzysków. To bardzo opłacalna inwestycja!

  Żywotność paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Ciechanowie

  Jakość wykonania instalacji fotowoltaicznej wpływa na jej wydajność i trwałość. Odpowiedni dobór falownika oraz ogniw fotowoltaicznych sprawia, że pracują one prawidłowo, a inwestycja w fotowoltaikę zwraca się bardzo szybko – szacuje się, że ma to miejsce po upływie około 6 lat.

  Dla mieszkańców Ciechanowa i okolic świadczymy profesjonalne usługi fotowoltaiczne. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz gospodarstw rolnych. Oprócz fotowoltaiki zajmujemy się także montażem pomp ciepła.

  W ramach naszych usług wykonujemy projekt instalacji fotowoltaicznej o odpowiedniej mocy w oparciu o zapotrzebowanie na prąd i umiejscowienie instalacji, zajmujemy się montażem paneli, a także uruchomieniem instalacji poprzez zgłoszeniem do Zakładu Energetycznego. Pomagamy również zdobyć dofinansowanie do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Montaż paneli słonecznych

  Dobra firma fotowoltaiczna Ciechanów

  Nasza firma działa w Ciechanowie i okolicach, świadcząc usługi z zakresu fotowoltaiki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a na swoim koncie tysiące realizacji. Nasza firma zatrudnia wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy dbają o poprawne wykonanie instalacji. Do realizacji usług wykorzystujemy najlepszej jakości urządzenia i komponenty od renomowanych producentów.

  Korzystając usług naszej firmy możesz mieć pewność, że fotowoltaika dla firmy oraz fotowoltaika dla domu będzie działać wydajnie i pokryje większość zapotrzebowania na energię elektryczną, przynosząc przy tym duże oszczędności.

  Fotowoltaika Ciechanów – tylko z naszą firmą. Skontaktuj się z nami!

  Poznaj ofertę