Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Gdańsk - instalacje fotowoltaiczne w Gdańsku

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to bardzo rentowna inwestycja, która przy okazji pozwala zatroszczyć się o środowisko naturalne. Panele słoneczne przynoszą oszczędności na rachunkach za prąd, zapewniają niezależność od podwyżek cen energii elektrycznej w przyszłości, a także korzystnie wpływają na stan powietrza.

  Fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla firmy czy fotowoltaika dla gospodarstwa rolnego? Dla naszej firmy Hymon żadne zlecenie na usługi fotowoltaiczne nie jest niemożliwe. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszych specjalistów w dziedzinie fotowoltaiki!

  Kąt nachylenia dachu pod panele fotowoltaiczne

  Panele fotowoltaiczne Gdańsk

  Panele fotowoltaiczne wytwarzają energię elektryczną poprzez wykorzystanie promieniowania słonecznego. Wytworzony w wyniku tego procesu prąd zasila gniazdka w domach, firmach lub gospodarstwach rolnych, które zdecydowały się na inwestycję w fotowoltaikę.

  Energia słoneczna jest darmowa, zatem prąd generowany za pomocą instalacji fotowoltaicznej również jest bezpłatny. Pozwala to na znaczne ograniczenie wydatków, jakie ponosimy na energię elektryczną, a także uniezależnienie się od podwyżek cen prądu w przyszłych latach. Na jakiego rzędu oszczędności można liczyć? Właściwie dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwoli na zmniejszenia rachunków nawet o 90%.

  System fotowoltaiczny działa wydajnie i bezawaryjnie przez wiele lat, przynosząc zyski inwestorom. Szacuje się, że zwrot z inwestycji w fotowoltaikę następuje już po około 6-ciu latach – kolejne to z kolei wyłącznie dodatkowe fundusze w budżecie dla domu lub firmy.

  Chcesz żyć w świecie wolnym od zanieczyszczeń? Postaw na panele słoneczne! To sposób na ograniczenie dwutlenku węgla przedostającego się do atmosfery – ogniwa fotowoltaiczne nie emitują gazów cieplarnianych do powietrza.

  Jeśli zastanawiasz się, czy fotowoltaika ma sens i czy na pewno inwestycja w nią będzie się opłacać, skoro polskie warunki klimatyczne wiążą się z częstymi zachmurzeniami? Nowoczesne i wydajne systemy fotowoltaiczne pracują efektywnie nawet w pochmurne dni, a nadwyżka wygenerowana w słoneczne miesiące jest wysyłana do sieci energetycznej, skąd może być pobrana w miesiące o mniejszym nasłonecznieniu.

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Gdańsku

  Właściwie zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna pozwala na pokrycie znakomitej części zapotrzebowania na prąd gospodarstwa domowego oraz firmy. To z kolei powoduje, że obniżeniu ulegają wydatki ponoszone na prąd. Aby jednak zapewnić wydajną pracę urządzeń i zmaksymalizować efekt otrzymywany dzięki fotowoltaice, realizację inwestycji warto polecić specjalistom z firmy Hymon. Fotowoltaika to nasza profesja!

  Nasza firma oferuje kompleksową usługę fotowoltaiczną, poczynając od wykonania indywidualnego projektu instalacji fotowoltaicznej, poprzez jej montaż i uruchomienie, aż po serwis i pomoc w wypełnieniu formalności niezbędnych do otrzymania dofinansowania. Naszych klientów obsługujemy od A do Z, dbając o najwyższy poziom realizacji zlecenia.

  Fotowoltaika Gdańsk – potrzebujesz więcej informacji na jej temat? Zapraszamy do kontaktu!

  energia plus - dofinansowanie na modernizację przedsiębiorstw

  Dobra firma fotowoltaiczna Gdańsk

  Firma Hymon działa na rynku fotowoltaiki od wielu lat, stale się rozrastając. Specjaliści z naszej firmy świadczą usługi na terenie całego kraju, w tym również na obszarze Gdańska i okolic.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do klienta indywidualnego, jak i przedsiębiorstw oraz rolników. Podejmiemy się montażu instalacji zarówno na dachu budynku, jak i na odpowiednio nasłonecznionym gruncie.

  Każda realizacja jest dokładnie przeanalizowana i dobrana indywidualnie do potrzeb klienta, dzięki czemu panele słoneczne mogą działać wydajnie i przynosić maksymalne korzyści. Bazujemy na najwyższej jakości urządzeniach i nowoczesnych technologiach, a zatrudnieni przez nas eksperci posiadają najlepsze kwalifikacje.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Poznaj ofertę