Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Gdynia - instalacje fotowoltaiczne w Gdyni

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Obniżenie rachunków za energię elektryczną przy jednoczesnej ochronie środowiska? To możliwe! Wystarczy skorzystać z rozwiązań, jakie daje fotowoltaika!

  Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy fotowoltaicznej, oferującej profesjonalny montaż najwyższej jakości systemów od cenionych producentów, działającej na terenie Gdyni i okolic, sprawdź naszą ofertę!

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Panele fotowoltaiczne Gdynia

  Instalacja fotowoltaiczna korzysta z darmowego promieniowania słonecznego w celu wytworzenia energii elektrycznej. Promienie słońca są darmowe, zatem i prąd dostarczany za pomocą systemu fotowoltaicznego jest bezpłatny. W ten sposób znaczącemu obniżeniu ulegają rachunki za energię elektryczną od zewnętrznych dostawców, a inwestorzy zyskują niezależność od podwyżek cen prądu w kolejnych latach.

  Montaż nowoczesnych i wydajnych paneli fotowoltaicznych sprawia, że pokryte jest właściwie całe zapotrzebowanie energetyczne domu, firmy lub gospodarstwa rolnego. W ten sposób zmniejszasz wydatki na energię elektryczną do minimum. Dodatkowo, nie musisz się obawiać o przerwy w dostawie prądu, co ma szczególne znaczenie w przypadku firm, które nie mogą sobie pozwolić na przestoje w pracy urządzeń.

  Fotowoltaika to także ekologia – korzystając z instalacji fotowoltaicznych dbasz o naszą planetę. Panele słoneczne nie emitują bowiem szkodliwego dwutlenku węgla, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych elektrowni, a więc nie przyczyniają się do zanieczyszczenia powietrza.

  Zastanawiasz się, czy fotowoltaika w Gdyni i okolicy się opłaca? Średni roczny poziom nasłonecznienia w tym regionie stwarza korzystne warunki do pracy instalacji PV. Nowoczesne panele fotowoltaiczne są w stanie pracować wydajnie nawet w pochmurne dni. Dodatkowo, nadwyżkę wyprodukowanej energii (np. z dni pełnych słońca) można wykorzystać w innym terminie (czyli okresie jesienno-zimowym, o mniejszym nasłonecznieniu).

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Gdyni

  Montaż instalacji fotowoltaicznej warto powierzyć specjalistom, którzy wiedzą, w jaki sposób wykonać projekt instalacji i jak zamontować panele słoneczne, aby ich działały niezawodnie przez lata.

  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki: poczynając od wykonania schematu systemów o odpowiedniej mocy dopasowanej do zapotrzebowania na prąd klientów, poprzez profesjonalny montaż instalacji, jej uruchomienie i zgłoszenie do sieci energetycznej, na serwisie kończąc. Pomagamy w uzupełnieniu niezbędnej dokumentacji, a także w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Fotowoltaika Gdynia – zleć to ekspertom w dziedzinie fotowoltaiki! Zapraszamy do kontaktu!

  Fotowoltaika Gdynia – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika Gdynia to inwestycja z pewnym zyskiem. Decydując się na fotowoltaikę ponosisz jednak początkowo spory koszt, który może zostać zmniejszony, jeśli skorzystasz z programów dotacji. Z jakich form dopłat mogą skorzystać mieszkańcy Gdyni i okolic? Do najpopularniejszych rozwiązań należy program „Mój Prąd”, w ramach którego otrzymać można dofinansowanie w wysokości do 5000 zł, co zwiększa opłacalność instalacji fotowoltaicznej i przyspiesza zwrot z inwestycji.

  Chcesz skorzystać z dofinansowania, lecz nie wiesz, od czego zacząć i jak wypełnić formalności? Nie chcesz tracić czasu na zbieranie dokumentacji? Naszym klientom oferujemy pomoc w otrzymaniu dopłaty na fotowoltaikę. Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj ofertę