Fotowoltaika Giżycko - instalacje fotowoltaiczne w Giżycku

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Coraz więcej domów, firm oraz gospodarstw rolnych zaopatrywanych jest w prąd dzięki pracy instalacji fotowoltaicznych. To świadomy wybór pod względem ekologicznym i ekonomicznym, przynoszący oszczędności na rachunkach za prąd oraz korzystnie wpływający na jakość powietrza i stan środowiska naturalnego.

  Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w Giżycku? Skorzystaj z usług lidera rynku fotowoltaiki w Polsce – firmy Hymon. Oferujemy profesjonalny dobór i montaż wysokiej klasy systemów od renomowanych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Panele fotowoltaiczne Giżycko

  Panele słoneczne to rozwiązanie dla każdego, kto chce uniezależnić się od rosnących cen energii elektrycznej i zaoszczędzić nawet kilka-kilkadziesiąt tysięcy złotych w skali roku. Technologia, jaką jest fotowoltaika, działa w oparciu o darmowe promieniowanie słoneczne, dlatego i prąd generowany za jej pomocą jest dla inwestorów posiadających instalację całkowicie bezpłatny.

  Fotowoltaika pozwala na spore oszczędności wynikające z obniżenia rachunków za energię elektryczną od zewnętrznych dostawców. Pozwala również na niezależność od rosnących cen prądu i jego dostaw w kolejnych latach. I to przez bardzo długi czas, bowiem panele fotowoltaiczne są bardzo trwałe – mogą one pracować bezawaryjnie i efektywnie nawet ponad trzydzieści lat!

  Do wydajnej pracy instalacje fotowoltaiczne potrzebują promieni słonecznych. Są jednak sobie w stanie poradzić nawet wtedy, gdy słońce znajduje się za chmurami. Co więcej, dzięki odprowadzeniu nadwyżki wygenerowanej w dni o dużej dostępności słońca do sieci energetycznej i pobieraniu jej w okresach o mniejszym nasłonecznieniu, czyli np. zimą, możliwe jest korzystanie z darmowego prądu przez cały rok!

  Nasłonecznienie w województwie warmińsko – mazurskim i na terenie Giżycka jest całkowicie wystarczające do pokrycia zapotrzebowania na prąd gospodarstwa domowego lub firmy. Dzięki temu rachunki za prąd mogą ulec obniżeniu nawet o 90%!

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi.

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Giżycku

  Decydując się na inwestycję, jaką jest zakup i montaż paneli fotowoltaicznych w domu lub w firmie, zależy nam na rentowności inwestycji. Jeśli ma ona przynieść maksimum korzyści, powinniśmy jej wykonanie powierzyć ekspertom, którzy zadbają o jej wydajność i bezawaryjną pracę przez długie lata.

  W ramach współpracy z naszą firmą oferujemy kompleksową realizację inwestycji. Na podstawie bezpłatnej konsultacji, podczas której oceniamy nasłonecznienie miejsca montażu, przygotowywany jest projekt o mocy instalacji odpowiedniej do potrzeb naszych klientów. Na jego bazie wykonywany jest montaż instalacji fotowoltaicznej. Świadczymy także serwis systemów.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Fotowoltaika Giżycko – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Oprócz wymiaru ekonomicznego, fotowoltaika przynosi również profity dla całego społeczeństwa w postaci lepszej jakości powietrza. Nie zanieczyszcza ona środowiska naturalnego, a także korzysta z niewyczerpalnych i odnawialnych zasobów.

  Ze względów ekologicznych wiele instytucji rządowych, samorządowych i unijnych oferuje dopłaty do inwestycji w panele fotowoltaiczne. Dzięki dofinansowaniu fotowoltaika staje się łatwiej dostępna dla szerszego grona inwestorów.

  Z programów wsparcia finansowego mogą również skorzystać mieszkańcy Giżycka i okolic. Najbardziej popularnym z nich jest program Mój Prąd – dofinansowanie z niego może wynieść do 5000 zł na panele fotowoltaiczne. Istnieje również możliwość uzyskania ulgi podatkowej na fotowoltaikę.

  Każdemu klientowi zainteresowanemu uzyskaniem dofinansowania oferujemy nasze wsparcie w zakresie dopełnienia formalności. Na nas możesz polegać!