Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski - instalacje fotowoltaiczne w Gorzowie Wielkopolskim

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Jakie korzyści płyną z zainstalowania paneli fotowoltaicznych w domu, firmie lub gospodarstwie rolnym? To przede wszystkim możliwość uniezależnienie się od podwyżek cen energii elektrycznej, mniejsze rachunki za prąd oraz ochrona środowiska naturalnego. Ze względu na rosnącą świadomość ekologiczną społeczeństwa, a także chęć uzyskania oszczędności w budżecie, na panele fotowoltaiczne decyduje się coraz większe grono inwestorów.

  Od sposobu wykonania instalacji fotowoltaicznej zależy jej wydajność, dlatego to zadanie warto zlecić profesjonalistom. Nasza firma Hymon posiada zespoły montażowe na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic, którzy doskonale znają się na systemach fotowoltaicznych. W ramach naszych usług oferujemy wykonanie projektu i profesjonalnego montażu instalacji fotowoltaicznej, bazując na urządzeniach najlepszej jakości.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Gorzów Wielkopolski

  Rosnące ceny energii elektrycznej, troska o własne zasoby finansowe, a także świadomość ekologiczna to główne przyczyny, dla których inwestorzy sięgają po rozwiązanie, jakim jest fotowoltaika. To sposób na pozyskiwanie energii elektrycznej przez ogniwa fotowoltaiczne w oparciu o promieniowanie słoneczne, które jest bezpłatne, zatem i prąd wygenerowany tą metodą jest darmowy.

  Instalacja fotowoltaiczna przynosi korzyść w postaci oszczędności na rachunkach za prąd. Właściwie zaprojektowane panele fotowoltaiczne pokrywają zapotrzebowanie na energię elektryczną domu czy firmy niemal całkowicie, co uniezależnia inwestorów od dostaw prądu od zewnętrznych elektrowni, przyczyniając się do zmniejszenia wydatków na prąd nawet o 90%.

  Montaż paneli fotowoltaicznych sprawia, że zyskujemy darmowy prąd przez cały rok. Panele słoneczne pracują efektywnie nawet w okresach o mniejszym nasłonecznieniu. Co więcej, dzięki podłączeniu do sieci energetycznej, nadmiar energii wygenerowany latem można wykorzystać, gdy natężenie słońca jest mniejsze, czyli zimą.

  Fotowoltaika czerpie z odnawialnych źródeł energii – korzysta z energii słonecznej, którą można wykorzystywać w nieskończoność. Produkując prąd, w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni, nie emituje szkodliwych substancji do atmosfery. To inwestycja w dobrą jakość powietrza na lata.

  Jesteś zainteresowany tematem paneli fotowoltaicznych? Masz pytania, potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Gorzowie Wielkopolskim

  Prawidłowo dobrane panele fotowoltaiczne działają wydajnie nawet przez 35 lat. To oszczędności dla gospodarstwa domowego, firmy czy rolnictwa przez długi czas, zwłaszcza, że zwrot z inwestycji następuje już po upływie około 6-ciu lat.

  Wybór firmy, która zajmie się wykonaniem projektu instalacji fotowoltaicznej i jej montażem jest w tym przypadku kluczowy – od sposobu realizacji zlecenia zależy jakość systemów, ich wydajność, a także trwałość i bezawaryjność.

  Zlecając to zadanie naszej firmie zyskujesz gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o kompleksowość usług – na podstawie bezpłatnej konsultacji wykonujemy projekt instalacji o odpowiedniej do zapotrzebowania mocy, a następnie montaż systemu. Uruchamiamy ją, zgłaszając do Zakładu Energetycznego, a także oferujemy serwis gwarancyjny. Pomagamy również klientom w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Dobra firma fotowoltaiczna Gorzów Wielkopolski

  Przy wyborze firmy, której zleca się wykonanie instalacji fotowoltaicznej, warto kierować się jej renomą, doświadczeniem, uprawnieniami. Nasza firma działa na rynku od 2011 roku – wykonaliśmy tysiące zleceń na rzecz klientów prywatnych, firm i gospodarstw rolnych.

  Montaż instalacji wykonywany jest przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty i niezbędną wiedzę. Panele fotowoltaiczne dobieramy do potrzeb klientów i miejsca instalacji – nasłonecznienia, podłoża, kąta nachylenia dachu. Instalację możemy także zamontować na dobrze nienasłonecznionym gruncie. Do realizacji zleceń wykorzystujemy najlepsze urządzenia od renomowanych producentów, dając na nie wieloletnią gwarancję.

  Fotowoltaika to pewny zysk i inwestycja w jakość powietrza – przekonaj się o tym, dołączając do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

  Poznaj ofertę