Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Grudziądz - instalacje fotowoltaiczne w Grudziądzu

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to skuteczny sposób na obniżenie rachunków za prąd, uzyskanie niezależności energetycznej oraz ochronę środowiska naturalnego. Jeśli i Ty chcesz czerpać korzyści z własnej instalacji fotowoltaicznej w Grudziądzu, skorzystaj z usług profesjonalistów z firmy Hymon, którzy pomogą w doborze paneli słonecznych, odpowiednio zaprojektują i zamontują instalację. Oferujemy wyłącznie wysokiej klasy systemy od renomowanych producentów, a nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, dzięki czemu możesz cieszyć się niezawodną i bezawaryjną instalacją fotowoltaiczną przez długie lata. Zdecyduj się na najlepszego wykonawcę fotowoltaiki w Polsce i czerp zyski z zielonej energii!

  Odliczenie fotowoltaiki od podatku - ulga termomodernizacyjna

  Panele fotowoltaiczne Grudziądz

  Fotowoltaika zapewnia szereg korzyści inwestorom – zarówno osobom prywatnym, firmom, jak i gospodarstwom rolnym. Jednakże nie tylko! To również rozwiązanie, które przynosi profity dla całego społeczeństwa, bowiem nie zanieczyszcza środowiska naturalnego i nie wpływa negatywnie na jakość powietrza.

  Instalacja fotowoltaiczna działa w oparciu o darmowe promieniowanie słoneczne, które wykorzystuje do produkcji energii elektrycznej zasilającej gniazdka w domach lub przedsiębiorstwach. Prąd uzyskiwany w ten sposób jest również bezpłatny. Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne o odpowiednio dobranej mocy są w stanie pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną właściwie w całości, co oznacza ogromne oszczędności dla inwestorów wynikające ze znaczącego obniżenia rachunków za prąd. To także niezależność energetyczna od podwyżek cen prądu w kolejnych latach.

  Warto również zaznaczyć, że fotowoltaika odznacza się długą żywotnością – może działać wydajnie nawet 25-35 lat, co przekłada się na naprawdę długi czas oszczędności dla inwestora, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że inwestycja zwraca się już po około 6-ciu latach.

  Województwo kujawsko-pomorskie, w tym także Grudziądz ma doskonałe warunki dla fotowoltaiki – średnie nasłonecznienie w skali roku w tym regionie pozwala na wydajną pracę systemów i pokrycie zapotrzebowania na prąd dla Twojego domu lub firmy niemal w całości. Skutkuje to obniżeniem rachunków za prąd nawet o 90%.

  Myślisz o montażu instalacji fotowoltaicznej, jednak potrzebujesz więcej informacji na jej temat? Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy indywidualną ofertę!

  Ile energii produkuje panel fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Grudziądzu

  Właściwie dobrane i zamontowane panele fotowoltaiczne działają wydajnie przez cały rok, nawet w dni o mniejszej dostępności słońca. Nacisk trzeba jednak położyć na odpowiedni dobór i montaż instalacji fotowoltaicznej, a to zadanie dla specjalistów z firmy Hymon!

  W zakres naszych prac wchodzi wykonanie audytu oceniającego możliwości montażowe i zapotrzebowanie na prąd domu lub firmy, wykonanie projektu systemu, montaż i uruchomienie instalacji. Naszym klientom pomagamy również w wypełnieniu formalności w celu uzyskania dofinansowania do inwestycji z programów lokalnych, państwowych czy unijnych.

  Fotowoltaika to nasza specjalność – zapraszamy do współpracy!

  Dobra firma fotowoltaiczna Grudziądz

  Firma Hymon oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki dla klientów indywidualnych, firm i gospodarstw rolnych od 2011 roku. W tym czasie zamontowaliśmy tysiące instalacji i zyskaliśmy grono zadowolonych klientów.

  W naszych zespołach pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy wykonują montaż instalacji fotowoltaicznych na najwyższym poziomie. Każdy projekt instalacji przygotowujemy indywidualnie, dobierając jego moc i ilość paneli do zapotrzebowania na energię elektryczną, miejsca inwestycji i jego nasłonecznienia.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – montujemy panele fotowoltaiczne, jak również pompy ciepła.

  Poznaj ofertę