Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Kartuzy - instalacje fotowoltaiczne w Kartuzach

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Montaż nowoczesnych i wydajnych paneli fotowoltaicznych na dachu budynku lub dobrze nasłonecznionym gruncie to skuteczny sposób na ograniczenie wysokości rachunków za prąd. Fotowoltaika to także ekologia – dzięki niej chronimy środowisko naturalne i zapewniamy lepszą jakość powietrza dla siebie i kolejnych pokoleń.

  Zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznych w miejscowości Kartuzy i w okolicach, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej przez nas usługi!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Kartuzy

  Opłacalność rozwiązania, jakim jest fotowoltaika, wynika ze sposobu jej działania. Ogniwa fotowoltaiczne wytwarzają energię elektryczną wykorzystując do tego celu całkowicie darmowe promieniowanie słoneczne. Tym samym prąd pozyskiwany za pomocą instalacji fotowoltaicznej jest darmowy.

  Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne mogą pokryć zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego lub firmy nawet w całości, obniżając wysokość rachunków za prąd nawet o 90%! Co więcej, oszczędności, jakie zapewnia instalacja fotowoltaiczna, inwestorzy zyskują na naprawdę długie lata. Instalacja fotowoltaiczna może bowiem działać nawet 25-35 lat, uniezależniając na ten czas od dostaw z zewnątrz i od podwyżek cen energii elektrycznej.

  Korzyścią, jaką zyskuje całe społeczeństwo z rosnącej ilości paneli fotowoltaicznych, jest lepsza jakość powietrza. Fotowoltaika nie wykazuje negatywnego wpływu na środowisko naturalne, a podczas pracy paneli słonecznych nie są emitowane szkodliwe gazy cieplarniane.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat paneli fotowoltaicznych? Skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Kartuzach

  Firma Hymon tworzona jest przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku, posiadającym niezbędne kwalifikacje. Każdą realizację wykonujemy w kompleksowy i profesjonalny sposób.

  W ramach naszych usług realizujemy:

  • bezpłatną konsultację określającą nasłonecznienie i położenie względem stron świata,
  • projekt instalacji o odpowiedniej mocy,
  • montaż instalacji,
  • zgłoszenie systemu do Zakładu Energetycznego,
  • serwis urządzeń,
  • pomoc klientom w ubieganiu się o dofinansowanie do fotowoltaiki i załatwianiu formalności.

  Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

  Fotowoltaika Kartuzy – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Panele fotowoltaiczne korzystają z odnawialnych zasobów energii do produkcji prądu. Wytwarzana tym sposobem energia elektryczna jest ceniona ze względu na jej ekologiczne zalety, a także promowana przez instytucje krajowe i lokalne.

  Dzięki programom finansowego wsparcia na zakup instalacji fotowoltaicznej może zdecydować się więcej osób – fotowoltaika staje się bardziej opłacalna, a jej koszt znacznie niższy.

  Dofinansowanie do fotowoltaiki z programu Mój Prąd mogą uzyskać również mieszkańcy Kartuz i okolic. Dotacje to jednak nie wszystko – oprócz nich fotowoltaikę można również odliczyć od podatku dochodowego lub uzyskać na nią preferencyjną pożyczkę.

  Zainwestuj w fotowoltaikę – to inwestycja, która się opłaca!

  Poznaj ofertę