Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Kościan - instalacje fotowoltaiczne w Kościanie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Chcesz obniżyć rachunki za prąd, a przy tym zadbać o środowisko naturalne? Fotowoltaika to idealne rozwiązanie! Montaż paneli fotowoltaicznych nie tylko skutecznie obniża wydatki na energię elektryczną, uniezależnia od podwyżek jej cen, lecz również jest sposobem na lepszą jakość powietrza.

  Na terenie całego województwa wielkopolskiego, w tym na terenie Kościana i okolic, działa zespół ekspertów od fotowoltaiki z firmy Hymon. Zajmujemy się wykonaniem projektu i montażem systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy od znanych i cenionych producentów. Sprawdź naszą ofertę!

  Panele fotowoltaiczne Kościan

  Panele fotowoltaiczne korzystają z darmowej energii słonecznej do produkcji energii elektrycznej. Wytwarzany przez instalację fotowoltaiczną prąd jest dla inwestorów posiadających na dachu budynku bądź na własnym gruncie panele słoneczne całkowicie bezpłatny!

  Nowoczesne technologie umożliwiają wydajną pracę instalacji fotowoltaicznej przez cały rok, a panele słoneczne mogą wyprodukować odpowiednią ilość energii elektrycznej do pokrycia zapotrzebowania gospodarstwa domowego bądź firmy, co prowadzi do obniżenia rachunków od zewnętrznych elektrowni niemalże do zera.

  Instalacja fotowoltaiczna to również spokój od rosnących z roku na rok cen energii elektrycznej. Inwestorzy, którzy zdecydowali się na instalację fotowoltaiczną, nie muszą się przejmować dostawami prądu od zewnętrznych dostawców oraz podwyżkami wydatków ponoszonych na ten cel. Korzystają z prądu wyprodukowanego za pomocą własnej instalacji fotowoltaicznej.

  Darmowy prąd przez cały rok – to zapewnia fotowoltaika. Poziom nasłonecznienia w naszym kraju, w tym również w regionie Wielkopolski, jest wystarczający, aby instalacja fotowoltaiczna mogła generować znaczne uzyski. Opcja odprowadzania nadmiaru energii do sieci energetycznej również się przydaje – wyprodukowany latem, w okresie dużej dostępności słońca prąd zostaje użyty, gdy promieni słonecznych jest mniej, czyli zimą.

  Wypełnij formularz kontaktowy, aby uzyskać więcej informacji na temat fotowoltaiki oraz naszej oferty!

  Ile energii produkuje panel fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Kościanie

  Firma Hymon oferuje kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi z zakresu fotowoltaiki. W ramach współpracy z klientami wykonujemy:

  • bezpłatną konsultację, podczas której oceniamy nasłonecznienie w miejscu inwestycji,
  • projekt systemu,
  • montaż instalacji fotowoltaicznej,
  • zgłoszenie do Zakładu Energetycznego,
  • serwis urządzeń,
  • pomoc w zakresie ubiegania się o dofinansowanie.

  Fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla firmy czy fotowoltaika dla rolnictwa – zrealizujemy każde zadanie!

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika Kościan – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Dofinansowania do zakupu i montażu paneli słonecznych, a także inne narzędzia finansowego wsparcia, takie jak niskoprocentowe pożyczki, sprawiają, że coraz większe grono osób decyduje się na instalacje fotowoltaiczne.

  Inwestorzy z Kościana i okolic, zdecydowani na inwestycję w energię fotowoltaiczną, mogą skorzystać m.in. z programu Mój Prąd, dzięki któremu możliwe jest obniżenie kosztów instalacji nawet o 5000 zł. Panele słoneczne można także odliczyć w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Specjaliści z naszej firmy to eksperci od fotowoltaiki, którzy służą pomocą również na etapie ubiegania się o dofinansowanie. Dzięki nam formalności to żaden problem!

  Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj ofertę