Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Kościerzyna - instalacje fotowoltaiczne w Kościerzynie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Ilość instalacji fotowoltaicznych z roku na rok rośnie. Swoją popularność fotowoltaika zawdzięcza oszczędnościom, jakie można dzięki niej zyskać, a także niezależności od dostaw i podwyżek cen energii elektrycznej.

  Firma Hymon oferuje mieszkańcom Kościerzyny i okolic profesjonalne usługi z zakresu fotowoltaiki. Nie zwlekaj – postaw na darmowy prąd już dziś!

  Panele fotowoltaiczne Kościerzyna

  Niższe rachunki za prąd to główna korzyść płynąca z zakupu paneli słonecznych. Ich obniżona niekiedy nawet do zera kwota wynika ze sposobu działania instalacji fotowoltaicznej, która czerpie z całkowicie darmowego i ogólnodostępnego zasobu, jakim jest energia słoneczna. Przekształca ją w prąd stały, który następnie jest przemieniany przez inwerter w prąd zmienny płynący w gniazdkach elektrycznych.

  Instalacja fotowoltaiczna zaopatruje domy i firmy inwestorów w darmowy prąd. Dzięki niej nie trzeba się przejmować ani dostawami energii od zewnętrznych firm, ani jej rosnącymi z roku na rok cenami.

  Fotowoltaika to gwarancja darmowego prądu przez cały rok. Działa ona wydajnie nawet przy zachmurzonym niebie, a opcja odprowadzenia nadwyżki do sieci energetycznej umożliwia korzystanie z bezpłatnej energii elektrycznej nawet w okresie zimowym.

  Rozwiązania czerpiące z odnawialnych źródeł energii, takie jak właśnie fotowoltaika, mają ogromne znaczenie dla środowiska naturalnego. Przyczyniają się one do poprawy jakości powietrza dla każdego z nas!

  Potrzebujesz więcej informacji na temat fotowoltaiki dla Twojego domu lub firmy? Skontaktuj się z nami!

  Ile energii produkuje panel fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Kościerzynie

  Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację inwestycji w panele słoneczne. Oferujemy wsparcie dla naszych klientów na każdym etapie, poczynając od dokonania szczegółowej analizy w miejscu, gdzie ma być zamontowana instalacja, poprzez stworzenie projektu o odpowiedniej mocy, przeprowadzenia montażu, aż po zgłoszenie systemu do Zakładu Energetycznego.

  Instalację fotowoltaiczną zamontować można zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie – wszystko zależy od miejsca, jakim dysponuje inwestor. Moc instalacji jest również każdorazowo dobierana indywidualnie – zależy nam na tym, aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła inwestorom maksymalne zyski!

  Fotowoltaika Kościerzyna – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Programy oferujące dopłaty oraz inne narzędzia finansowania fotowoltaiki czynią ją bardziej opłacalną i przyspieszają zwrot z inwestycji.

  Mieszkańcy Kościerzyny i okolic mają możliwość ubiegania się o dofinansowanie do zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych z krajowego programu Mój Prąd. Dodatkowo, mogą skorzystać z ulgi podatkowej na instalacje fotowoltaiczne.

  Korzystając z naszej oferty zyskujesz naszą pomoc w zakresie doboru najkorzystniejszego sposobu obniżenia kosztów inwestycji oraz wypełnienia formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę