Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Kraśnik - instalacje fotowoltaiczne w Kraśniku

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Aby zmniejszyć rachunki za prąd i zyskać niezależność od podwyżek jego cen w przyszłości, wystarczy podjąć decyzję o inwestycji w zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej. Decyzja ta ma nie tylko korzystny wpływ na stan budżetu, lecz również na środowisko naturalne, gdyż panele słoneczne nie zanieczyszczają atmosfery i korzystają z odnawialnych źródeł energii.

  W celu osiągnięcia maksymalnych zysków z fotowoltaiki, jej wykonanie należy zlecić specjalistom. Nasza firma działa na terenie Kraśnika oraz całego województwa lubelskiego, oferując kompleksowe usługi i najwyższej jakości systemy fotowoltaiczne. Sprawdź naszą ofertę!

  energia plus - dofinansowanie na modernizację przedsiębiorstw

  Panele fotowoltaiczne Kraśnik

  Fotowoltaika opiera swoje działanie na wytwarzaniu energii elektrycznej korzystając z darmowego promieniowania słońca. Właściwie dobrane i zamontowane panele fotowoltaiczne pokrywają właściwie w całości zapotrzebowanie na prąd domu, firmy czy gospodarstwa rolnego, co przyczynia się do zmniejszenia wydatków na ten cel nawet o 90%.

  Korzystanie z paneli słonecznych ma jeszcze inne zalety. Pozwala uniezależnić się od podwyżek cen prądu i jego dostaw na długie lata, bowiem instalacje fotowoltaiczne słyną ze swojej trwałości. Zwrot z inwestycji następuje z kolei bardzo szybko, gdyż zaledwie po około 6-ciu latach. Dodatkowo, cały system jest praktycznie bezobsługowy i nie wymaga dodatkowych nakładów pracy.

  Energia fotowoltaiczna to tzw. zielona energia. Korzystanie z niej nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Fotowoltaika wykorzystuje niewyczerpalne zasoby środowiska, zaś podczas pracy ogniwa fotowoltaiczne, w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni, nie emitują gazów cieplarnianych do atmosfery.

  Zaletą systemów fotowoltaicznych jest także fakt, że mogą one pracować wydajnie nawet przy zachmurzonym niebie. Dostarczają darmowy prąd przez cały rok, wykorzystując nadwyżkę energii wyprodukowanej w dni o dużym nasłonecznieniu w momentach, gdy słońca jest mniej lub nie ma go wcale np. zimą czy nocą.

  Rozważasz inwestycję w montaż instalacji fotowoltaicznej, lecz wciąż dręczą Cię różne pytania? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści z chęcią udzielą na nie odpowiedzi!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Kraśniku

  Instalacje fotowoltaiczne mogą przynosić oszczędności dla domu, firmy lub dla rolnictwa nawet przez kilkadziesiąt lat. Ich wydajność i trwałość w dużej mierze zależy jednak od tego, w jaki sposób zostaną zaprojektowane i zamontowane. W tej kwestii warto polegać na ekspertach z wiedzą i doświadczeniem, czyli na pracownikach firmy Hymon.

  Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu fotowoltaiki. Na bazie uzyskanych w czasie bezpłatnej konsultacji danych dotyczących miejsca instalacji, nasłonecznienia i zapotrzebowania klienta na prąd, tworzymy projekt o odpowiedniej mocy instalacji. Wykonujemy także profesjonalny montaż systemu i zgłaszamy go do Zakładu Energetycznego. W ramach naszych usług oferujemy także serwis instalacji fotowoltaicznej oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania z różnych programów dopłat.

  Fotowoltaika Kraśnik – zapraszamy do współpracy!

  mój prąd 2021 fotowoltaika

  Fotowoltaika Kraśnik – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika to inwestycja, która wiąże się z pewnym kosztem, jaki początkowo trzeba na nią ponieść. Aby ułatwić dostęp do rozwiązań przez nią oferowanych, powstało wiele programów finansowego wsparcia, które z całą pewnością ułatwiają decyzję o zakupie i montażu paneli fotowoltaicznych, czyniąc je bardziej przystępnymi cenowo.

  Mieszkańcy Kraśnika i okolic mają możliwość skorzystania m.in. z programu Mój Prąd, z którego dopłata do instalacji fotowoltaicznej sięga do 5000 zł. Koszt inwestycji można również obniżyć odliczając fotowoltaikę od podatku. Brzmi interesująco? Skorzystaj z naszych usług, a pomożemy Ci w uzyskaniu dofinansowania i dopełnieniu wszelkich formalności!

  Poznaj ofertę