Fotowoltaika Łęczna - instalacje fotowoltaiczne w Łęcznej

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Inwestując we własną instalację fotowoltaiczną zyskać można znaczne oszczędności. To również sposób na uniezależnienie się od stale rosnących cen prądu, a także ochrona środowiska naturalnego.

  Wszystkich zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznych w Łęcznej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki w Polsce, oferującą sprawdzone rozwiązania i systemy fotowoltaiczne najwyższej klasy.

  Panele fotowoltaiczne Łęczna

  Fotowoltaika pozwala na obniżenie rachunków za prąd nawet o 90%! Dzieje się tak, gdyż do produkcji energii elektrycznej panele fotowoltaiczne wykorzystują darmowy zasób, jakim jest promieniowanie słońca.

  Za pomocą ogniw fotowoltaicznych wytworzyć można odpowiednią ilość prądu do zaspokojenia potrzeb gospodarstwa domowego lub firmy. Z kolei możliwość odprowadzenia nadwyżki energii elektrycznej wyprodukowanej za pomocą instalacji fotowoltaicznej latem do sieci energetycznej i skorzystania z niej zimą to gwarancja darmowego prądu przez cały rok.

  Panele słoneczne to także ekologia. Podczas pracy instalacji fotowoltaicznej nie są wydzielane szkodliwe substancje, które zanieczyszczają powietrze, wodę czy glebę. Co więcej, fotowoltaika czerpie z odnawialnych i niewyczerpalnych zasobów środowiska naturalnego.

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne się opłaca – przekonaj się o tym podczas bezpłatnego spotkania, na które z chęcią się umówimy!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Łęcznej

  Prawidłowy dobór i montaż instalacji fotowoltaicznych to zadanie, które wymaga doświadczenia, wiedzy i odpowiednich narzędzi. Podejmując współpracę z firmą Hymon zyskujesz pewność, że usługa ta zostanie wykonana przez profesjonalistów, zgodnie z wymogami technicznymi i dbałością o efektywną i bezawaryjną pracę instalacji przez lata.

  Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, w zakres których wchodzi: audyt fotowoltaiczny w miejscu inwestycji, projekt instalacji fotowoltaicznej, montaż instalacji, podpięcie do sieci energetycznej, serwis systemu, pomoc w zakresie uzyskania dofinansowania do fotowoltaiki.

  Poznaj naszą ofertę – skontaktuj się z nami!

  Fotowoltaika Łęczna – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika to oszczędności i ochrona przed rosnącymi cenami prądu, lecz również ekologia. Produkując energię elektryczną panele fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych. Im więcej zamontowanych na dachach czy gruntach instalacji fotowoltaicznych, tym większa szansa na lepsze powietrze dla każdego z nas.

  Inwestycja w panele słoneczne staje się jeszcze bardziej opłacalna, jeśli skorzysta się z programów finansowego wsparcia, jakie oferują instytucje rządowe i lokalne.

  Mieszkańcy miejscowości Łęczna mają możliwość obniżenia kosztów instalacji fotowoltaicznej poprzez uzyskanie dopłaty z programu Mój Prąd w kwocie do 5000 zł. Fotowoltaikę można również rozliczyć w zeznaniu podatkowym.

  Chcesz uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Skorzystaj z naszej oferty, a uzyskasz naszą pomoc w wypełnieniu niezbędnych formalności!