Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Lipno - instalacje fotowoltaiczne w Lipnie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Instalacje fotowoltaiczne stanowią odpowiedź na stale rosnące ceny energii elektrycznej oraz postępujące zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie znacznych oszczędności, a także zapewnienie sobie i kolejnym pokoleniom lepszej jakości powietrza.

  W miejscowości Lipno działa zespół ekspertów od fotowoltaiki – firma Hymon. Wszystkim zainteresowaniem montażem paneli słonecznych na gruncie lub dachu oferujemy w pełni profesjonalne usługi i dobór najkorzystniejszych rozwiązań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Odliczenie fotowoltaiki od podatku - ulga termomodernizacyjna

  Panele fotowoltaiczne Lipno

  Fotowoltaika stanowi nowoczesną technologię, która do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje całkowicie darmowe promieniowanie słoneczne. Oszczędności uzyskane dzięki instalacji fotowoltaicznej są naprawdę wysokie. Może ona zapewnić rachunki za prąd niższe nawet o 90%!

  Zyski płynące z własnej instalacji fotowoltaicznej firmy i osoby prywatne, a także rolnicy, czerpią przez bardzo długi okres czasu. Żywotność paneli fotowoltaicznych sięga nawet 25-35 lat, podczas których inwestorów nie interesują dostawy prądu z zewnątrz, ani podwyżki cen prądu. Zwrotu z inwestycji można z kolei oczekiwać niezwykle szybko, bo już po około 6-ciu latach.

  Jeśli szukasz sposobu na ekologiczne wytwarzanie energii elektrycznej, które nie zanieczyszcza powietrza, wody, gleby i nie wpływa niekorzystnie na organizmy żywe, fotowoltaika jest właśnie dla Ciebie!

  Jak rozliczać energię z fotowoltaiki?

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Lipnie

  Firma Hymon projektuje i montuje instalacje fotowoltaiczne dla klientów prywatnych i biznesowych od 2011 roku, stawiając na kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę.

  Przed każdym wykonaniem inwestycji wykonujemy w miejscu montażu instalacji bezpłatną konsultację. W jej trakcie oceniamy nasłonecznienie, położenie względem stron świata i zużycie energii elektrycznej, aby zapewnić maksymalną wydajność systemu.

  Na bazie przeprowadzonego audytu fotowoltaicznego opracowywany jest projekt instalacji o mocy dobranej do zapotrzebowania na prąd. Następnie przeprowadzamy montaż systemu i zgłaszamy go do Zakładu Energetycznego. Oferujemy również serwis urządzeń, a także pomagamy dopełnić formalności i złożyć wniosek niezbędny do uzyskania dofinansowania do fotowoltaiki.

  Panele fotowoltaiczne montaż

  Dobra firma fotowoltaiczne Lipno

  Wybór specjalistów z firmy Hymon to gwarancja pełnego profesjonalizmu. Zatrudnieni przez nas pracownicy to eksperci, którzy w sprawny i dokładny sposób zajmują się wykonaniem projektu i montażem systemów fotowoltaicznych na dachach i gruntach.

  Tworzymy instalacje fotowoltaiczne zarówno dla firm, jak i rolników oraz osób prywatnych. Każda zrealizowana przez nas instalacja fotowoltaiczna działa z pełną efektywnością i w bezawaryjny sposób przez długie lata. Do jej wykonania używamy komponentów najwyższej klasy renomowanych producentów, które posiadają wieloletnią gwarancję.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Poznaj ofertę