Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika lubelskie - instalacje fotowoltaiczne i dofinansowanie w województwie lubelskim

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  W ostatnich latach znacząco wzrosło zainteresowanie montażem instalacji paneli fotowoltaicznych w naszym kraju – trend też można również zauważyć na terenie województwa lubelskiego. Właściciele domów, budynków, a także przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych z tego obszaru z chęcią inwestują w ogniwa fotowoltaiczne, które pozwalają na znaczne oszczędności pojawiające się zarówno w domowym lub firmowym budżecie. Ty również szukasz sposobu na obniżkę kosztów utrzymania domu lub firmy? Mamy na to receptę – postaw na instalację fotowoltaiczną!

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Lublinie i okolicach

  Szukasz rozwiązania, które zmniejszy wysokie koszty rachunków za prąd, które otrzymujesz? Znamy idealne – zainwestuj w montaż paneli fotowoltaicznych, który pozwoli na duże oszczędności, zmniejszając wydatki na energię elektryczną. Dodatkową zaletą, jaką posiadają panele słoneczne jest to, że nie przyczyniają się one do zanieczyszczania środowiska – dzięki nim zmniejszona jest emisja dwutlenku węgla do atmosfery.

  Finansowy zwrot z inwestycji, jaką jest instalacja fotowoltaiczna, następuje po upływie mniej więcej 6 lat. Warto to wiedzieć, bowiem po tym czasie odczujesz wyraźną poprawę swojego budżetu. Dodatkowo, korzystając z oferowanych dotacji i dofinansowań, jakie możesz otrzymać na poziomie lokalnym, państwowym, a nawet unijnym, zmniejszysz koszt instalacji, a tym samym zwrot z inwestycji pojawi się znacznie szybciej.

  Jeśli interesujesz się fotowoltaiką w województwie lubelskim, z całą pewnością powinieneś wybrać dobrą firmę fotowoltaiczną, która przygotuje projekt instalacji fotowoltaicznych dopasowany do Twoich potrzeb, pomoże ustalić, czy wybrany budynek lub grunt kwalifikuje się do ich montażu, pomoże uzyskać dofinansowanie, a także zainstaluje panele słoneczne w prawidłowy sposób i uruchomi instalację zgłaszając ją do Zakładu Energetycznego. Wszystkie te usługi oferuje nasza firma – zatem jeśli fotowoltaika Lubelskie to tylko Hymon!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Instalacje fotowoltaiczne a województwo lubelskie – czy to dobry pomysł?

  Coraz więcej osób decyduje się na instalację systemów fotowoltaicznych – dzieje się tak, gdyż dostępność tego rodzaju rozwiązań jest coraz bardziej powszechna. Pozwala na nią coraz bardziej rozwinięta technologia, która wykorzystuje energię słoneczną nawet w pochmurne dni. Dobrze skonfigurowana instalacja fotowoltaiczna pokryje znaczną część zapotrzebowania na prąd w gospodarstwie domowym lub firmie, zmniejszając wydatki na prąd niemal do zera.

  Zastanawiasz się nad sensem instalacji paneli fotowoltaicznych w swoim domu lub firmie w województwie lubelskim? Średnie nasłonecznienie w tym rejonie przewyższa polską średnią, wahającą się w granicach od 950 do 1100 kWh / m2 i wynosi około 1200 kWh / m2, a w niektórych miesiącach sięga nawet do 5548 kWh / m2. Jak zatem wynika z danych, instalacja fotowoltaiczna w województwie lubelskim jest bardzo dobrym rozwiązaniem!

  Dobre nasłonecznienie na obszarze województwa lubelskiego sprawia, że nie warto obawiać się montażu paneli fotowoltaicznych będąc mieszkańcem tego terenu. Wystarcz odpowiednie przygotowanie indywidualnego projektu instalacji fotowoltaicznej dopasowanego do zapotrzebowania energetycznego, aby inwestycja okazała się rentowna. Prawidłowo wykonany projekt i bezbłędnie zamontowane panele fotowoltaiczne w województwie lubelskim możesz uzyskać korzystając z usług Hymon – nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, a nasze ekipy montażowe posiadają bogate doświadczenie w zakresie projektowania i montażu systemów fotowoltaicznych.

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Znajdziesz nas w takich miastach jak:

  Lublin,

  Zamość,

  Biała Podlaska,

  Puławy,

  Chełm,

  Kraśnik,

  Łuków,

  Tomaszów Lubelski,

  Krasnystaw,

  Radzyń Podlaski

  i wielu innych miejscach na terenie Lubelszczyzny.

  Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do Twojego zużycia prądu w ostatnich latach, pokażemy Ci możliwości oszczędności, a także pomożemy w uzyskaniu dotacji i dofinansowania. Nasi monterzy starannie i sprawnie zainstalują panele fotowoltaiczne w Twoim domu, firmie lub na dowolnej nieruchomości, a Ty zaoszczędzisz na energii elektrycznej.

  Dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej – dotacje na fotowoltaikę w lubelskim

  Wizja oszczędności na prądzie wydaje Ci się kusząca, ale nie wiesz, czy fotowoltaika spełni Twoje oczekiwania? Myślisz, że koszt inwestycji jest zbyt duży, aby pokryć go samodzielnie? Być może przekonają Cię dotacje na fotowoltaikę, które można uzyskać od różnych instytucji i urzędów na poziomie samorządowym, rządowym i unijnym.

  Dotacje na fotowoltaikę w województwie lubelskim to przede wszystkim programy takie jak:

  • Energia Plus – dofinansowanie do 15 000 zł,
  • Mój Prąd – popularny program, w ramach którego można otrzymać do 5000 zł dofinansowania na fotowoltaikę.

  Dodatkowo, warte uwagi pozostają także ulgi podatkowe, które można otrzymać po zainwestowaniu w instalacje fotowoltaiczne:

  • Ulga podatkowa na fotowoltaikę
  • Ulga podatkowa dla rolników, zmniejszająca podatek rolny

  Zastanawiasz się, jak otrzymać dotacje na instalacje fotowoltaiczną w województwie lubelskim? Uzyskaj profesjonalną pomoc – zapraszamy do kontaktu, a przeprowadzimy Cię przez ten proces!

  Panele fotowoltaiczne w województwie lubelskim – wybierz najlepszą firmę

  Poszukujesz sprawdzonego dostawcy instalacji fotowoltaicznych, który oferuje kompleksowe usługi poczynając od wykonania projektu, jego realizacji, a także uruchomienia i ewentualnego serwisu instalacji PV – Hymon to najlepsza firma fotowoltaiczna w województwie lubelskim.

  Dlaczego warto powierzyć instalację fotowoltaiczną na dachu Twojego domu, w Twojej firmie lub gospodarstwie właśnie nam? Oto nasze zalety:

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta – rozpoczynając od formalności, przygotowania projektu i dokumentacji, poprzez etap realizacji – montażu i ewentualnego serwisu.
  • niezawodność – nasze usługi wykonujemy z niezwykłą dbałością, szybko, sprawnie i zgodnie z wszelkimi wymogami. Jeśli jednak po wykonanej usłudze pojawiają się jakiekolwiek problemy – zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.
  • wieloletnie doświadczenie w branży czyni nas jednym z najlepszych wykonawców instalacji fotowoltaicznej w Polsce. Działamy na terenie całego kraju, świadcząc usługi dla każdego. Długoletnia obecność na rynku fotowoltaiki sprawiła, że doskonale wiemy, jak prawidłowo montować systemy fotowoltaiczne.

  Jeśli nadal wahasz się, czy fotowoltaika jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania, udzielając wyczerpujących odpowiedzi i rozwiewając wszelkie wątpliwości. Przygotujemy także bezpłatną ofertę i wycenę, w której przedstawimy Ci możliwe rozwiązania, uwzględnimy Twoje potrzeby oraz zużycie prądu. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

  Poznaj ofertę