Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Lubliniec - instalacje fotowoltaiczne w Lublińcu

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje oszczędności i chce zmniejszyć wysokość rachunków za prąd. Korzyścią płynącą z instalacji fotowoltaicznych jest również czystsze powietrze dla całego społeczeństwa i brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Rozważasz montaż paneli fotowoltaicznych w swoim domu, firmie czy gospodarstwie rolnym na terenie Lublińca bądź okolic? Skorzystaj z oferty ekspertów od fotowoltaiki – firmy Hymon! Oferujemy profesjonalny dobór i montaż instalacji fotowoltaicznej dla klientów prywatnych, przedsiębiorców oraz rolników.

  Panele fotowoltaiczne Lubliniec

  Fotowoltaika jest technologią, która do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje całkowicie darmowe promieniowanie słoneczne. Ze względu na fakt, że nowoczesne panele fotowoltaiczne są w stanie pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu lub firmy nawet w całości, rachunki za prąd od zewnętrznych firm ulegają obniżeniu nawet o 90%!

  Montaż instalacji fotowoltaicznej jest również doskonałym sposobem na uniezależnienie się od rosnących cen prądu na długie lata. Jej żywotność może wynieść nawet kilkadziesiąt lat, co oznacza wolność od dostaw energii elektrycznej z zewnątrz, a także brak zmartwień związanych z podwyżkami kosztów narzucanymi przez jej dostawców.

  Oprócz finansowych profitów instalacja fotowoltaiczna przynosi również korzyści dla środowiska naturalnego. Produkując energię elektryczną panele fotowoltaiczne nie wytwarzają szkodliwego dwutlenku węgla ani innych, negatywnie wpływających na otoczenie substancji.

  Do wydajnego działania instalacji fotowoltaicznej nie jest potrzebne całkowicie bezchmurne niebo ani wysoka temperatura. Darmowy prąd panele fotowoltaiczne zapewniają przez cały czas! Co więcej, nadwyżka energii może zostać odprowadzona do sieci i pobrana, gdy panele fotowoltaiczne pracują nieco mniej wydajnie, czyli w okresie zimowym.

  farmy fotowoltaiczne

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Lublińcu

  Naszym klientom oferujemy systemy fotowoltaiczne najwyższej jakości. Podejmujemy się kompleksowego wykonania inwestycji, a w zakres naszych prac wchodzi:

  • audyt fotowoltaiczny określający nasłonecznienie w miejscu inwestycji, położenie i zużycie prądu,
  • projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy,
  • montaż systemu i jego zgłoszenie do Zakładu Energetycznego,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych,
  • serwis urządzeń.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  Fotowoltaika Lubliniec – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika zyskuje na popularności – na montaż instalacji fotowoltaicznej decyduje się coraz więcej inwestorów, którzy dzięki różnego rodzaju programom mogą obniżyć koszt instalacji fotowoltaicznej.

  Z jakich sposobów finansowania możesz skorzystać będąc mieszkańcem Lublińca? Przede wszystkim z ogólnopolskiego programu Mój Prąd, w ramach którego uzyskać można nawet 5000 zł dopłaty do fotowoltaiki. Koszt zakupu i montażu paneli słonecznych można również odliczyć od podatku dochodowego.

  Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie i pomożemy przebrnąć przez cały proces ubieganie się o dofinansowanie do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę