Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Malbork - instalacje fotowoltaiczne w Malborku

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Pozyskiwanie prądu może być ekologiczne! Sposobem na to jest fotowoltaika, która nie zanieczyszcza środowiska naturalnego. Instalacja fotowoltaiczna to także korzyści finansowe dla inwestora, gdyż przyczynia się do znaczącego obniżenia wysokości rachunków za prąd.

  Zdecyduj się na panele fotowoltaiczne i zyskaj oszczędności w budżecie domowym lub firmowym! Wykonaniem instalacji fotowoltaicznych w Malborku zajmuje się lider rynku fotowoltaiki w Polsce – firma Hymon. Sprawdź naszą ofertę!

  Panele fotowoltaiczne Malbork

  Fotowoltaika to przede wszystkim ekologia – nie ma ona niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, nie zanieczyszcza wody, gleby ani powietrza.

  Poza aspektem ekologicznym, fotowoltaika to również pewność zysków. Panele fotowoltaiczne produkują energię elektryczną wykorzystując darmowy zasób, jakim jest energia słoneczna. Dzięki temu przyczynia się do obniżenia rachunków za prąd od zewnętrznych dostawców nawet do zera!

  Panele fotowoltaiczne działają przez cały rok, zapewniając uzyski energii elektrycznej dla domu lub firmy. Co więcej, istnieje możliwość odprowadzenia nadwyżki wygenerowanej latem do sieci energetycznej i skorzystania z niej w okresie zimowym, co jest gwarancją niezależności od dostaw prądu od zewnętrznych dostawców nawet wtedy, gdy nasłonecznienie jest niewielkie.

  Dowiedz się więcej na temat paneli fotowoltaicznych – skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie i przedstawimy naszą ofertę!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Malborku

  Firma Hymon zatrudnia najlepszych specjalistów w branży, którzy zajmują się kompleksowym wykonaniem instalacji fotowoltaicznych dla klientów prywatnych, firm oraz rolników.

  W zakres prac naszej firmy wchodzi:

  • bezpłatna analiza nasłonecznienia w miejscu inwestycji oraz zapotrzebowania na energię elektryczną,
  • projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy,
  • montaż instalacji w wybranym miejscu – na dachu lub gruncie,
  • zgłoszenie systemu do sieci energetycznej,
  • profesjonalne wsparcie w zakresie wypełnienia formalności niezbędnych do otrzymania dofinansowania.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Fotowoltaika Malbork – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Dofinansowania do paneli fotowoltaicznych oraz inne sposoby wsparcia finansowego to jeden z czynników, który wpływa na rosnącą popularność rozwiązania, jakim jest fotowoltaika. Znacząco obniża ona wydatek na panele słoneczne i przyciąga inwestorów.

  Mieszkańcy Malborka zainteresowani inwestycją w instalacje fotowoltaiczne mają możliwość skorzystania z programu Mój Prąd, z którego uzyskać można dopłatę do fotowoltaiki w wysokości do 5000zł, a także rozliczyć koszt zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Obniżenie kosztów inwestycji w panele słoneczne to nasze zadanie – pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie i skompletować niezbędną dokumentację!

  Skorzystaj z naszej oferty już dziś i czerp zyski z instalacji fotowoltaicznej!

  Poznaj ofertę