Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Miechów - instalacje fotowoltaiczne w Miechowie

  Kompleksowość wykonania

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Instalacje fotowoltaiczne stanowią coraz częściej spotykany element krajobrazu, który dostrzec można zarówno na dachach budynków, jak i na gruntach. Popularność fotowoltaiki wynika z ekonomicznych i ekologicznych profitów, jakie przynosi ona inwestorom – dzięki niej możliwe jest obniżenie wysokości rachunków za prąd, a przy okazji zapewnienie poprawy jakości powietrza.

  Mieszkańcy Miechowa i okolic, którzy chcą zdecydować się na inwestycję w fotowoltaikę, mogą skorzystać z usług sprawdzonej firmy posiadającej wieloletnie doświadczenie na rynku – Hymon. Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznych najwyższej klasy dla klientów prywatnych, firm oraz gospodarstw rolnych.

  Panele fotowoltaiczne Miechów

  Panele fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej wykorzystują całkowicie bezpłatne i ogólnodostępne promieniowanie słoneczne. W ten sposób przyczyniają się do zmniejszenia opłat ponoszonych na prąd, a ze względu na nowoczesne technologie, na których bazują i pokrywanie zapotrzebowania energetycznego gospodarstwa domowego lub firmy właściwie w całości, mogą obniżyć rachunki nawet o ponad 90%!

  Montaż paneli słonecznych wiąże się również z innymi korzyściami. Od momentu realizacji inwestycji stajemy się niezależni energetycznie – podwyżki cen prądu przestają nas dotyczyć. I to przez długie lata, gdyż fotowoltaika znana jest ze swojej długiej żywotności. Szacuje się, że może ona zapewniać darmowy prąd nawet przez 25-35 lat!

  Inwestycja w instalacje fotowoltaiczne to pewność, że rachunki energię elektryczną ulegną znacznemu obniżeniu. Jednakże aspekt finansowy to nie wszystko – równie istotny jest wpływ fotowoltaiki na środowisko naturalne.

  Zastanawiasz się, czy w miejscowości Miechów inwestycja w montaż paneli fotowoltaicznych jest opłacalna? Jak najbardziej! Do wydajnej pracy instalacja nie potrzebuje ani całkowicie bezchmurnego nieba, ani wysokiej temperatury. Pracuje ona przez cały rok. Dodatkowo, dzięki możliwości odprowadzenia nadwyżki wygenerowanej w momentach dużego nasłonecznienia do sieci energetycznej, możliwe jest jej pobranie w miesiącach o nieco mniejszej dostępności słońca.

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat energii słonecznej i jej wykorzystaniu przez fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Miechowie

  Inwestycja w panele słoneczne jest opłacalna – to niezaprzeczalny fakt. Od sposobu jej realizacji zależy jednak to, czy będzie ona działać wydajnie i bezawaryjnie przez długie lata. Właśnie dlatego wykonanie usługi doboru i montażu instalacji fotowoltaicznej warto powierzyć sprawdzonej firmie.

  W Hymon zatrudnieni są wyłącznie specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym i odpowiednimi kwalifikacjami, którzy wykonują każdą usługę na najwyższym poziomie. Nasze realizacje przeprowadzamy kompleksowo, poczynając od bezpłatnej konsultacji, oceniającej możliwości montażowe i nasłonecznienie w miejscu inwestycji, poprzez wykonanie projektu instalacji fotowoltaicznej, przeprowadzenie jej montażu, zgłoszenie do Zakładu Energetycznego, serwisie urządzeń.

  Zapraszamy do kontaktu!

  panele słoneczne

  Fotowoltaika Miechów – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Środowisko naturalne powinno być chronione, a każda inwestycja w montaż instalacji fotowoltaicznej zwiększa szansę na poprawę jego jakości. Energia fotowoltaiczna to bowiem zielona i ekologiczna energia, która nie ma negatywnego wpływu na stan powietrza, wody, gleby ani na organizmy żywe.

  Instytucje rządowe, samorządowe oraz unijne, których celem jest zmniejszenie emisji szkodliwych gazów cieplarnianych produkowanych przez tradycyjne elektrownie, oferują wiele form finansowego wsparcia, ułatwiając tym samym dostęp do paneli słonecznych dla każdego.

  Mieszkając w miejscowości Miechów również możesz liczyć na dopłatę do własnej minielektrowni – w tym celu skorzystać możesz np. z programu Mój Prąd. Fotowoltaika może zostać również rozliczona w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Chcesz obniżyć koszty inwestycji w panele fotowoltaiczne? Zleć nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej, a przedstawimy Ci najkorzystniejsze rozwiązania w tym zakresie i pomożemy w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji.

  Poznaj ofertę