Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Międzyrzec Podlaski - instalacje fotowoltaiczne w Międzyrzecu Podlaskim

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Chcesz zapomnieć o podwyżkach cen prądu na długie lata? Zainwestuj w fotowoltaikę! To rozwiązanie, dzięki któremu znacząco obniżysz wydatki na energię elektryczną i zyskasz znaczne oszczędności, a przy okazji zadbasz o środowisko naturalne!

  Montaż instalacji fotowoltaicznej w Międzyrzecu Podlaskim zleć najlepszym specjalistom na rynku – firmie Hymon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Panele fotowoltaiczne Międzyrzec Podlaski

  Fotowoltaika jest technologią, która do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje ogólnodostępne i bezpłatne promieniowanie słońca. Produkowany za pomocą instalacji fotowoltaicznej prąd jest również darmowy, zaś nowoczesne panele fotowoltaiczne są w stanie pokryć zapotrzebowania na energię elektryczną nawet w całości, co przyczynia się do obniżenia rachunków od zewnętrznych elektrowni nawet o 90%!

  Instalacja fotowoltaiczna chroni inwestorów przed podwyżkami cen prądu przez bardzo długi okres czasu. Żywotność paneli fotowoltaicznych może wynieść nawet 25-35 lat, podczas których nie muszą oni myśleć o dostawach energii elektrycznej z zewnątrz.

  Odnawialne źródła energii to przyszłość naszej planety. Nie da się ukryć, że postępujące zanieczyszczenie środowiska naturalnego wymusza poszukiwanie sposobu na jego ochronę, a fotowoltaika, korzystająca z niewyczerpalnych zasobów, zdecydowanie jest jednym ze skuteczniejszych rozwiązań. Co więcej, instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie emituje szkodliwych substancji, a tym samym nie prowadzi do zanieczyszczenia atmosfery, wody, gleby.

  Postaw na nowoczesne panele fotowoltaiczne – Międzyrzec Podlaski, podobnie jak całe województwo lubelskie, posiada doskonałe warunki do produkcji energii elektrycznej z energii słonecznej, zatem wyraźnie odczujesz różnicę w swoim budżecie!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Międzyrzecu Podlaskim

  Na montaż instalacji fotowoltaicznych decyduje się coraz więcej osób prywatnych, którzy posiadają domy jednorodzinne lub inne budynki, a także firm oraz rolników. Jest to sposób na oszczędności w budżetach i niezależność energetyczną. Od jakości wykonania fotowoltaiki zależy jednak, czy będzie ona działać trwale i wydajnie, generując duże uzyski. Właśnie dlatego zadanie to warto powierzyć w ręce specjalistów, a najlepszych na rynku znajdziesz w firmie Hymon.

  Naszym klientom oferujemy kompleksową realizację inwestycji. Wykonujemy audyt fotowoltaiczny oceniający nasłonecznienie, kąt nachylenia dachu, podłoże i zapotrzebowanie na prąd. Stanowi on bazę do opracowania projektu instalacji o prawidłowej mocy, na podstawie którego przeprowadzamy montaż. Zajmujemy się również uruchomieniem systemu, podłączeniem do sieci energetycznej, serwisem oraz pomocą w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Fotowoltaika a koszty uzyskania przychodu

  Fotowoltaika Międzyrzec Podlaski – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Instalacja fotowoltaiczna stanowi świetną inwestycję, gwarantując oszczędności przez długie lata. To również ochrona środowiska naturalnego i poprawa jakości powietrza.

  Koszt instalacji fotowoltaicznej można znacząco obniżyć korzystając w programów krajowych i samorządowych, których celem jest redukcja zanieczyszczenia powietrza m.in. poprzez zwiększenie ilości instalacji fotowoltaicznych.

  Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego mogą uzyskać dopłatę do fotowoltaiki np. z programu Mój Prąd. Mają również możliwość odliczenia paneli fotowoltaicznych od podatku dochodowego. To znacząco przyspiesza zwrot z inwestycji i podnosi jej opłacalność!

  Jak przebrnąć przez formalności, które pozwolą na uzyskanie dopłaty do instalacji fotowoltaicznej w Międzyrzecu Podlaskim? Skontaktuj się z nami, a z chęcią doradzimy!

  Poznaj ofertę