Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Mogilno - instalacje fotowoltaiczne w Mogilnie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Instalacja fotowoltaiczna w gospodarstwie domowym, firmie czy w rolnictwie to doskonały sposób na oszczędności, uzyskanie niezależności energetycznej oraz ochronę środowiska naturalnego. Korzyści, jakie niesie ze sobą fotowoltaika sprawiają, że coraz większe grono inwestorów decyduje się na jej zakup i montaż.

  Realizację instalacji fotowoltaicznej warto powierzyć w ręce specjalistów – to gwarancja dobrze wykonanej usługi i bezawaryjnego, wydajnego działania systemów przez długie lata. W województwie kujawsko-pomorskim, w tym również w Mogilnie i okolicy, działa zespół doświadczonych fachowców z firmy Hymon, lidera rynku fotowoltaiki w Polsce, oferujący najwyższej klasy systemy fotowoltaiczne renomowanych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Mogilno

  Zastanawiasz się, w jaki sposób fotowoltaika ma wpływ na stan Twojego budżetu? Otóż ogniwa fotowoltaiczne produkują energię elektryczną wykorzystując do tego celu darmowe promieniowanie słoneczne. Dzięki temu prąd zasilający gniazdka w domach czy firmach również jest darmowy.

  Nowoczesne panele fotowoltaiczne pozwalają na wyprodukowanie prądu pokrywającego niemal całe zapotrzebowanie energetyczne, co skutkuje zmniejszeniem rachunków na ten cel nawet o 90%. Panele solarne mogą działać wydajnie nawet w dni pochmurne, gdy dostępność słońca jest niewielka. Co więcej, energia wygenerowana w dni pełne słońca może zostać odprowadzona do sieci energetycznej i pobrana w okresach o niewielkim nasłonecznieniu, czyli np. zimą.

  Fotowoltaika ma znacznie nie tylko dla portfela inwestora, lecz również dla całego społeczeństwa. Dzieje się tak, gdyż przy pracy paneli słonecznych nie są emitowanie żadne szkodliwe substancje, które szkodzą środowisku naturalnemu. Dobra jakość powietrza to energia odnawialna!

  Chcesz wiedzieć więcej na temat fotowoltaiki? Skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Mogilnie

  Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej pozwala na oszczędności i niezależność od rosnących cen energii elektrycznej. Zyski z inwestycji w panele fotowoltaiczne można czerpać przez bardzo długi czas, gdyż odpowiednio dobrane i zamontowane panele słoneczne działają efektywnie nawet 25-35 lat! Jeśli jednak zależy nam na dobrze wykonanej usłudze, powinniśmy pamiętać, aby zlecić ją ekspertom.

  Firma Hymon to zespół z wieloletnim doświadczeniem. W naszych szeregach pracują wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy wykonują usługę z pełną starannością i dbałością. Wiedza w przypadku fotowoltaiki jest kluczowa – to od wykonanego projektu i sposobu montażu zależy sprawność instalacji.

  Nasze usługi wykonujemy kompleksowo – przygotowujemy projekt systemów, zajmujemy się montażem i uruchomieniem instalacji oraz ewentualnym serwisem. Pomagamy także naszym klientom w uzyskaniu dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej.

  Sprawdź naszą ofertę!

  mój prąd 2021 fotowoltaika

  Dobra firma fotowoltaiczna Mogilno

  Szukasz firmy, która wykona instalację fotowoltaiczną dla Twojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego? Nasza firma Hymon świadczy usługi dla każdej z grupy klientów – podejmiemy się nawet najtrudniejszego wyzwania!

  Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy w branży fotowoltaiki sprawiają, że każde zlecenie realizujemy na najwyższym poziomie. Na nasze systemy dajemy wieloletnią gwarancję, gdyż jesteśmy pewni ich niezawodności – komponenty, na których pracujemy, pochodzą od renomowanych producentów. Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy indywidualnie, dobierając ich moc do potrzeb klientów.

  Poznaj ofertę