Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Niepołomice - instalacje fotowoltaiczne w Niepołomicach

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Na montaż instalacji fotowoltaicznych decyduje się coraz więcej osób prywatnych – właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków, a także firm oraz gospodarstw rolnych.

  Niepołomice nie pozostają w tyle za tym trendem – w całym województwie małopolskim można zauważyć rosnącą ilość instalacji fotowoltaicznych zamontowanych na dachach budynków lub na dobrze nasłonecznionych gruntach. Wiele z nich to realizacje wykonane przez specjalistów z wiodącej na rynku fotowoltaiki firmy Hymon.

  Panele fotowoltaiczne Niepołomice

  Fotowoltaika oznacza przede wszystkim oszczędności – produkuje ona energię elektryczną wykorzystując do tego celu darmową energię słoneczną. Biorąc pod uwagę fakt, że nowoczesne panele fotowoltaiczne są w stanie pokryć zapotrzebowanie na prąd gospodarstwa domowego bądź firmy niemal w całości, rachunki za energię elektryczną ulegają obniżeniu nawet o 90%.

  Montaż instalacji fotowoltaicznej zapewnia nie tylko zysk, lecz również uniezależnia od dostaw prądu z zewnątrz oraz od rosnących cen energii elektrycznej. I to na bardzo długi czas, bowiem instalacje fotowoltaiczne mogą działać niezawodnie nawet przez 25-35 lat!

  Korzyścią, jaką fotowoltaika przynosi dla całego społeczeństwa, jest ochrona środowiska naturalnego. Podczas pracy ogniwa nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych. Nie ma również negatywnego wpływu na stan gleby, wody ani na organizmy żywe.

  Jeśli zastanawiasz się, czy fotowoltaika sprawdzi się w polskich warunkach nasłonecznienia, odpowiedź jest jedna – jak najbardziej! Instalacje fotowoltaiczne pracują wydajnie nawet wtedy, gdy słońce znajduje się za chmurami. Co więcej, nadwyżka energii odprowadzana jest do sieci energetycznej i może być pobierana w okresach, gdy dostępność słońca jest mniejsza, czyli np. zimą.

  Chcesz zamontować panele fotowoltaiczne na swojej nieruchomości? Skontaktuj się z nami – umówimy się na bezpłatną konsultację, w trakcie której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy naszą ofertę!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Niepołomicach

  Montaż fotowoltaiki to zadanie dla specjalistów. Wybierając firmę warto kierować się jej renomą oraz doświadczeniem na rynku, gdyż to od jakości wykonanej usługi zależy wydajność i niezawodność instalacji.

  Nasza firma to lider branży fotowoltaiki. Wieloletnie doświadczenie, najlepszej klasy systemy, nastawienie na zadowolenie klientów oraz wykwalifikowani specjaliści – na to możesz liczyć decydując się na współpracę z nami.

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe działania: bezpłatny audyt fotowoltaiczny oceniający nasłonecznienie miejsca inwestycji, położenie względem stron świata, podłoże oraz zapotrzebowanie na prąd, wykonanie projektu o odpowiednio dobranej mocy, montaż instalacji i jej uruchomienie, serwis systemów, a także pomoc w zakresie uzyskania dofinansowania do inwestycji i w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji.

  Fotowoltaika Niepołomice – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Panele słoneczne uznawane są za niezwykle ekologiczne rozwiązanie, które zapewnia korzyści całemu społeczeństwu. Nie zanieczyszczają one powietrza i nie przyczyniają się do pogłębiania efektu cieplarnianego.

  Ekologiczne profity płynące z fotowoltaiki sprawiają, że wiele instytucji wspiera inwestorów decydujących się na montaż paneli fotowoltaicznych, oferując różne finansowe narzędzia ułatwiające inwestycję.

  W gminie Niepołomice, podobnie jak w całym województwie małopolskim, również możliwe jest skorzystanie z dofinansowania do inwestycji w instalację fotowoltaiczną. Do najbardziej znanych programów należy Mój Prąd, w ramach którego otrzymać można do 5000 zł dopłaty do inwestycji, jednakże istnieją również inne formy finansowego wsparcia, na które możesz liczyć.

  Formalności niezbędne do otrzymania dofinansowania nieco Cię przerażają? Współpracując z nami zyskujesz kompleksowe wsparcie w ich wypełnianiu!

  Poznaj ofertę