Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Nowy Sącz - instalacje fotowoltaiczne w Nowym Sączu

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Kompleksowość wykonania

  Rosnące rachunki za prąd oraz aspekt ekologiczny wpływają na coraz większe zainteresowanie montażem i zakupem instalacji fotowoltaicznych w domach, firmach i gospodarstwach rolnych. Fotowoltaika przynosi inwestorom wiele korzyści, a jej koszt można znacząco zmniejszyć korzystając z dostępnych dofinansowań oferowanych na poziomie lokalnym, państwowym i unijnym, których celem jest popularyzacja odnawialnych źródeł energii z troski o środowisko naturalne.

  Mieszkańcy Nowego Sącza i okolic często decydują się na instalacje fotowoltaiczne w celu zaspokojenia potrzeb na energię elektryczną, wybierając przy tym lidera rynku fotowoltaiki, czyli firmę Hymon.

  Panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu i okolicach

  Panele fotowoltaiczne zostały stworzone w celu produkcji energii elektrycznej wykorzystując promieniowanie słoneczne. Do pracy systemów fotowoltaicznych wcale nie jest potrzebna wysoka temperatura, a jedynie odpowiednie nasłonecznienie, które w naszym kraju waha się w granicach od 950 do 1100 kWh/m2. Nowoczesne technologie, wykorzystywane do produkcji paneli fotowoltaicznych sprawiają, że taki poziom ekspozycji słonecznej jest całkowicie wystarczający, aby systemy działały efektywnie i były rentowne dla inwestorów.

  Instalacje fotowoltaiczne to rozwiązanie opłacalne, bowiem uniezależnia właścicieli domów jednorodzinnych, firm oraz gospodarstw rolnych od rosnących cen energii elektrycznej. Zwrot z inwestycji następuje bardzo szybko, w szczególności jeśli skorzysta się z rozwiązań, jakie oferują programy dotacji dla klientów decydujących się na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych.

  Montaż panel fotowoltaicznych to również rozwiązane przyjazne dla środowiska, bowiem nie generuje zanieczyszczeń do powietrza.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Nowym Sączu

  Inwestycja w fotowoltaikę jest bardzo opłacalna dla inwestorów. Panele fotowoltaiczne pozwalają na pozyskiwanie prądu z energii słonecznej. Wytworzoną w ten sposób energię elektryczną wykorzystuje się, aby zasilać urządzenia elektryczne w gospodarstwie domowym, w rolnictwie lub w firmie.

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu oraz okolicach oznacza duże oszczędności – dzięki niej można zmniejszyć rachunki za prąd nawet o 90%, a także uzyskać niezależność od rosnących cen energii elektrycznej oferowanej przez tradycyjne elektrownie. Do realizacji usługi wykonania projektu i montażu instalacji fotowoltaicznej warto jednak wybrać sprawdzoną, rzetelną firmę fotowoltaiczną, która przygotuje systemy w taki sposób, aby działały one możliwie najbardziej wydajnie i niezawodnie przez lata.

  Nasza firma działa na rynku od 2011 roku. Każda wykonana przez nas instalacja fotowoltaiczna jest realizowana ze starannością i dbałością. Przygotowujemy projekt w oparciu o zapotrzebowanie na energię elektryczną danego domu lub firmy, a także biorąc pod uwagę umiejscawianie paneli słonecznych.

  Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Napisz do nas – z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

  Dobra firma fotowoltaiczna Nowy Sącz

  Energia wytwarzana przez panele fotowoltaiczne pozwala na duże oszczędności. Podejmując decyzję o zainwestowaniu w fotowoltaikę warto zadbać o to, aby instalacja fotowoltaiczna była wykonana przez dobrą firmę fotowoltaiczną – od jej działań zależeć będzie bowiem działanie instalacji i jej rentowność. Wybierając firmę Hymon zyskujesz gwarancję, że instalacja fotowoltaiczna będzie działać bezawaryjnie przez długie lata.

  Nasze usługi dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom oraz rolnikom z Nowego Sącza i okolic. Oferujemy kompleksowe usługi, w skład których wchodzą wykonanie projektu, przygotowanie niezbędnej dokumentacji oraz profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej. Naszym klientom pomagamy także w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Skontaktuj się z nami – przygotujemy bezpłatną ofertę i wycenę! Działamy na terenie całej Polski, w tym również w województwie małopolskim – Nowym Sączu i okolicy.

  Fotowoltaika

  Fotowoltaika Nowy Sącz – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Instalacja fotowoltaiki to bardzo rentowna inwestycja, jednakże dla wielu początkowy koszt jest zbyt wysoki. W celu ułatwienia dostępu do rozwiązań OZE na terenie Polski powstaje wiele programów oferujących dofinansowanie i dotacje do fotowoltaiki. Mogą z nich skorzystać również mieszkańcy Nowego Sącza i okolic.

  Dotacje i dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych można otrzymać z wielu różnych programów, w tym z programu Mój Prąd. Na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych przysługuje także ulga podatkowa.

  Dofinansowanie do fotowoltaiki pozwala na szybsze uzyskanie zwrotu z inwestycji. Jeśli nie wiesz, jak otrzymać dotację na fotowoltaikę w Nowym Sączu i okolicach, zapraszamy do kontaktu! Nasz zespół służy pomocą w wypełnieniu formalności, udzielając wszelkich niezbędnych informacji na temat dotacji i ulg podatkowych, które zmniejszają znacząco cenę instalacji fotowoltaiki w Twoim domu lub firmie.

  Panele fotowoltaiczne Nowy Sącz tylko z Hymon – skorzystaj z ofert sprawdzonej, rzetelnej i doświadczonej firmy fotowoltaicznej!

  Poznaj ofertę