Fotowoltaika Olkusz - instalacje fotowoltaiczne w Olkuszu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Rosnące ceny prądu sprawiają, że coraz więcej osób prywatnych – właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków, a także firm oraz rolników poszukuje sposobu na oszczędności. Jedną z najlepszych metod obniżenia wydatków na energię elektryczną jest montaż instalacji fotowoltaicznej.

  Firma Hymon projektuje i montuje instalacje fotowoltaiczne od 2011 roku. Zapewniamy najwyższą jakość wykonanej usługi, indywidualne podejście, sprawdzone rozwiązania oraz systemy fotowoltaiczne od renomowanych producentów, na które dajemy wieloletnią gwarancję.

  Panele fotowoltaiczne Olkusz

  Fotowoltaika to przede wszystkim oszczędności. Instalacja fotowoltaiczna bazuje bowiem na darmowej energii słonecznej, która przekształcana jest na energię elektryczną, zaopatrującą gniazdka w domach, firmach czy gospodarstwach rolnych. Tym samym rachunki za prąd ulegają obniżeniu do minimum.

  Zaletą paneli fotowoltaicznych jest ich niezawodność – mogą one działać bezawaryjnie i wydajnie nawet przez kilkadziesiąt lat, zapewniając w tym czasie darmowy prąd, a tym samym dodatkowe środki w budżecie, a także niezależność od dostaw energii elektrycznej z zewnątrz.

  Postępująca degradacja środowiska to kolejny z czynników, który sprawia, że fotowoltaika zyskuje na popularności. Energia fotowoltaiczna to bowiem zielona energia, która nie zanieczyszcza powietrza, wody, gleby.

  Zastanawiasz się, czy korzystanie z paneli fotowoltaicznych w warunkach nasłonecznienia, jakie dostępne są w województwie małopolskim, w tym na terenie Olkusza, ma sens i czy przyniesie korzyści? Jak najbardziej! Instalacja fotowoltaiczna działa nawet wtedy, gdy słońce znajduje się za chmurami! Dodatkowo, dzięki podpięciu do sieci energetycznej możliwe jest wykorzystanie nadwyżki energii elektrycznej z miesięcy o dużym nasłonecznieniu w okresie, gdy dostępność słońca jest mniejsza, czyli np. zimą.

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat fotowoltaiki oraz naszej oferty? Skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Olkuszu

  Dobór i montaż fotowoltaiki mają kluczowe znaczenie dla działania instalacji, jej wydajności i niezawodności. Zlecając realizację inwestycji najlepszym specjalistom na rynku – firmie Hymon, zyskujesz pewność, że zostanie ona wykonana na najwyższym poziomie.

  Zapewniamy kompleksowość naszych usług – pierwszym krokiem jest zawsze wykonanie analizy możliwości montażowych oraz zapotrzebowania na prąd. Na tej podstawie tworzymy wycenę, a następnie projekt. Kolejnym krokiem jest montaż instalacji fotowoltaicznej oraz jej uruchomienie poprzez zgłoszenie do Zakładu Energetycznego. Pomagamy także w uzyskaniu dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu znaczącemu obniżeniu ulega koszt inwestycji.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Dobra firma fotowoltaiczna Olkusz

  Inwestując w fotowoltaikę możesz być pewien oszczędności na rachunkach za prąd przez długie lata. Aby jednak inwestycja przynosiła maksimum korzyści, usługę montażu powierz profesjonalnemu zespołowi z firmy Hymon.

  Na rynku fotowoltaiki działamy od 2011 roku. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników to gwarancja, że instalacja zostanie zamontowana prawidłowo, zapewniając wysokie uzyski energii.

  Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dobierając jej moc do zapotrzebowania na prąd klientów. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami oraz gospodarstwami rolnymi. Działamy wyłącznie na najlepszej jakości komponentach instalacji fotowoltaicznych od znanych i cenionych producentów.

  Sprawdź naszą ofertę!