Fotowoltaika Przemyśl - instalacje fotowoltaiczne w Przemyślu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Montaż najwyższej klasy systemów fotowoltaicznych od renomowanych producentów w domu, firmie lub gospodarstwie rolnym to szansa na duże oszczędności na rachunkach za prąd, niezależność od podwyżek cen energii elektrycznej przez długie lata, szybki zwrot z inwestycji, a także ochrona środowiska.

  Na panele fotowoltaiczne decyduje się coraz więcej mieszkańców Przemyśla i okolic, zlecając to zadanie liderowi rynku fotowoltaiki w Polsce – naszej firmie Hymon. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi, pracujemy na najwyższej jakości komponentach – sprawdź naszą ofertę!

  Panele fotowoltaiczne Przemyśl

  Fotowoltaika staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Dzieje się tak, gdyż dzięki jej działaniu możliwe jest ograniczenie rachunków za prąd nawet o 90%. Do produkcji energii elektrycznej ogniwa fotowoltaiczne wykorzystują promieniowanie słoneczne, które przekształcają w prąd stały. Trafia on do inwertera, gdzie zamieniany jest w prąd zmienny, zasilający urządzenia elektryczne w domach czy firmach.

  Do produkcji prądu fotowoltaika wykorzystuje darmowe promieniowanie słoneczne, zatem dla inwestorów decydujących się na własne instalacje fotowoltaiczne jest on całkowicie bezpłatny. I to przez wiele lat, gdyż żywotność paneli może wynosić nawet do 35 lat! Zwrot z inwestycji następuje już po około 6-ciu latach, co oznacza naprawdę długi czas cieszenia się dużymi oszczędnościami.

  Instalacja fotowoltaiczna to rozwiązanie bardzo ekologiczne – pracując nie emituje ona szkodliwych gazów cieplarnianych do atmosfery. Im więcej osób zdecyduje się na jej montaż na swojej nieruchomości, tym więcej zyskamy jako społeczeństwo pod względem jakości powietrza.

  Do wydajnej pracy fotowoltaika nie potrzebuje bezchmurnego nieba – nowoczesne technologie sprawiają, że doskonale radzi sobie nawet w dni, gdy dostępność słońca jest mniejsza. Przemyśl, podobnie jak całe województwo podkarpackie, posiada doskonałe warunki do wydajnej pracy instalacji fotowoltaicznych – średnie roczne nasłonecznienie jest tu na tyle wysokie, że bez problemu jest w stanie pokryć zapotrzebowanie na prąd gospodarstwa domowego czy firmy.

  Panele słoneczne to doskonała inwestycja – potrzebujesz dodatkowych argumentów? Chcesz poznać odpowiedzi, na nurtujące Cię pytania? Skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Przemyślu

  Właściciele domów jednorodzinnych lub innych budynków, przedsiębiorcy oraz rolnicy, którzy zdecydowali się na posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej mogą czerpać z niej zyski przez długi czas. Oznacza ona niezależność od wydatków za energię elektryczną i jej rosnących cen, a także poprawę jakości powietrza dla całego społeczeństwa.

  Działanie instalacji fotowoltaicznej, w tym również jej wydajność i niezawodność, w dużej mierze zależy od sposobu jej zaprojektowania i montażu. W tym celu do współpracy warto wybrać specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami. Zespoły montażowe firmy Hymon składają się wyłącznie z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednią wiedzą, którzy doskonale znają się na instalacjach fotowoltaicznych.

  Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki: wykonanie projektu instalacji o odpowiedniej mocy, montaż instalacji na dachu lub gruncie, uruchomienie instalacji, serwis systemów, a także pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki. Gwarantujemy pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji inwestycji!

  Fotowoltaika Przemyśl – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Korzystanie z odnawialnych źródeł energii ma korzystny wpływ na środowisko naturalne, dlatego pojawiło się wiele programów oferujących dopłaty do inwestycji m.in. w fotowoltaikę.

  Mieszkańcy Przemyśla i okolic mają możliwość skorzystania np. z programu Mój Prąd, który oferuje dofinansowanie do paneli słonecznych w kwocie do 5000 zł, a także z odliczenia paneli fotowoltaicznych od podatku. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie dopełnienia formalności niezbędnych w uzyskaniu dotacji do instalacji fotowoltaicznej. Skorzystaj z naszej oferty i zmniejsz koszty inwestycji!