Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Puck - instalacje fotowoltaiczne w Pucku

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Poszukujesz oszczędności dla swojego domu lub firmy? Własna instalacja fotowoltaiczna to rozwiązania idealne dla Ciebie!

  Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Pucka i okolic. Gwarantujemy w pełni profesjonalne doradztwo w zakresie doboru paneli fotowoltaicznych, które pokryją miesięczne zapotrzebowanie na energię elektryczną, minimalizując miesięczne rachunki nawet do zera!

  Panele fotowoltaiczne Puck

  Fotowoltaika to technologia, która wykorzystuje energię słoneczną to produkcji energii elektrycznej. Korzystając z darmowego zasobu i pokrywając zapotrzebowanie na prąd praktycznie w całości, przyczynia się do obniżenia rachunków za prąd nawet o 90%!

  Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne działają bezawaryjnie przez kilkadziesiąt lat, zapewniając niezależność od rosnących cen energii elektrycznej. To inwestycja, z której zyski czerpać można przez naprawdę długi okres czasu!

  Województwo pomorskie posiada bardzo dobre warunki do wydajnej pracy instalacji fotowoltaicznych, które generują duże uzyski energii. Dodatkowym ułatwieniem jest również możliwość przesłania nadmiaru energii wyprodukowanej w letnie, pełne słońca dni do sieci energetycznej i pobierania jej zimą, gdy panele słoneczne pracują z nieco mniejszą wydajnością. To gwarancja darmowego prądu przez cały rok!

  Więcej informacji na temat paneli fotowoltaicznych uzyskać możesz od naszych pracowników – skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Pucku

  Odpowiedni dobór i montaż instalacji fotowoltaicznej to gwarancja jej bezawaryjnej pracy przez długie lata oraz wysokiej wydajności. Korzystając z oferty firmy Hymon możesz liczyć na profesjonalnie wykonaną usługę!

  Oferujemy kompleksową realizację inwestycji, poczynając od przeprowadzenia bezpłatnej analizy nasłonecznienia i położenia instalacji, przygotowania projektu systemu o odpowiednio dobranej do zapotrzebowania mocy, poprzez montaż instalacji i jej podpięcie do sieci energetycznej, na serwisie urządzeń kończąc. Na naszą fachową pomoc możesz także liczyć, gdy ubiegasz się o dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej.

  Fotowoltaika Puck – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika to ekologia i lepsza jakość powietrza, dlatego instytucje rządowe i samorządowe podejmują działania, które mają na celu popularyzować instalacje fotowoltaiczne. Obniżenie kosztów inwestycji sprawia, że większa grupa osób może sobie na nie pozwolić, a to przynosi korzyści całemu społeczeństwu.

  Mieszkając w Pucku również możesz ubiegać się o dofinansowanie do fotowoltaiki. W tym celu skorzystać możesz m.in. z programu Mój Prąd, z którego dopłata wynieść może nawet 5000zł. Masz również możliwość wnioskowania o ulgę podatkową.

  Nie musisz się martwić o formalności – pomożemy Ci je załatwić i maksymalnie obniżyć koszty zakupu i montażu Twojej instalacji fotowoltaicznej!

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Poznaj ofertę