Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Reda - instalacje fotowoltaiczne w Redzie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Prawidłowo dobrana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna zaspakaja zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego lub firmy prawie w całości, obniżając rachunki za prąd od zewnętrznych dostawców do minimum.

  Firma Hymon świadczy profesjonalne usługi z zakresu fotowoltaiki dla klientów z Redy i całego województwa pomorskiego. Oferujemy dobór i montaż wysokiej jakości paneli słonecznych i realizację zlecenia w pełni profesjonalny sposób. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

  Zintegrowany system fotowoltaiczny na domu

  Panele fotowoltaiczne Reda

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne to korzystne rozwiązanie dla osób prywatnych, będących właścicielami domów jednorodzinnych lub innych budynków, a także przedsiębiorców oraz rolników. Przynosi ona duże oszczędności w budżecie, wynikające z obniżenia wydatków na energię elektryczną.

  Posiadając własną instalację fotowoltaiczną zyskujemy darmowy prąd, a także niezależność od dostaw energii elektrycznej z zewnątrz i podwyżek jej cen przez bardzo długi czas. Może ona działać wydajnie i niezawodnie przez nawet 25-35 lat, gdyż panele fotowoltaiczne niełatwo ulegają eksploatacji.

  Oprócz zapewnienia zysków dla inwestora, fotowoltaika jest również korzystna dla naszej planety. Panele słoneczne nie emitują szkodliwych dla środowiska substancji i nie zanieczyszczają powietrza, gleby ani wody.

  Województwo pomorskie, w tym Reda i okolice, posiadają korzystne warunki pod względem nasłonecznienia do wydajnej pracy instalacji fotowoltaicznych. Wysokie uzyski oraz możliwość odprowadzenia nadmiaru energii wygenerowanej latem do Zakładu Energetycznego i skorzystania z niej zimą to gwarancja znacznych oszczędności każdego miesiąca!

  Fotowoltaika to rozwiązanie dla Twojego domu, firmy lub gospodarstwa domowego – przekonaj się o tym kontaktując się z nami – rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Redzie

  Dobór i montaż instalacji fotowoltaicznej w Redzie powierz specjalistom z firmy Hymon – to gwarancja darmowego prądu przez cały rok!

  Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji. Dobieramy panele słoneczne do miejsca montażu instalacji i zapotrzebowania energetycznego, wykonujemy montaż fotowoltaiki na dachu lub gruncie, podpinamy ją do sieci energetycznej. W ramach naszych usług realizujemy również serwis systemów, a klientom proponujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej.

  Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą ofertę!

  Fotowoltaika Reda – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Dofinansowanie do fotowoltaiki oraz inne narzędzia finansowego wsparcia, oferowane przez różne programy rządowe i samorządowe, to jedna z przyczyn rosnącego zainteresowania fotowoltaiką w Polsce.

  Korzystanie z dopłat do instalacji fotowoltaicznej czyni inwestycję bardziej opłacalną i sprawia, że zwrotu z niej można spodziewać się szybciej. To zyski dla inwestora przez jeszcze dłuższy czas!

  Mieszkańcy Redy i okolic mogą ubiegać się o dopłatę z krajowego programu Mój Prąd, w kwocie maksymalnej 5000zł, a także odliczyć panele fotowoltaiczne od podatku dochodowego.

  Korzystając z naszej oferty możesz liczyć nie tylko na profesjonalną realizację zlecenia, lecz również wszechstronną pomoc w zakresie uzyskania dofinansowania do fotowoltaiki. Zachęcamy do współpracy!

  Poznaj ofertę