Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Rumia - instalacje fotowoltaiczne w Rumi

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to inwestycja, która przynosi oszczędności przez lata. Instalacje fotowoltaiczne zapewniają korzyści finansowe właścicielom domów jednorodzinnych, firm i gospodarstw rolnych, skutecznie obniżając rachunki za energię elektryczną. Jednocześnie służą one środowisku naturalnemu, gdyż nie przyczyniają się do zanieczyszczenia powietrza.

  Nasza firma Hymon świadczy usługi fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i rolników na terenie całej Polski – jesteśmy znani z wysokiej jakości usług. Zaufaj nam i Ty!

  Montaż paneli słonecznych

  Panele fotowoltaiczne Rumia

  Instalacje fotowoltaiczne działają poprzez wykorzystaniu energii promieniowania słonecznego do wytwarzania energii fotowoltaicznej. Promienie słońca są darmowe, zatem i prąd, który wytwarzany jest poprzez ogniwa fotowoltaiczne, jest bezpłatny, co prowadzi do znaczącego obniżenia wydatków na prąd od zewnętrznych dostawców. Zaletą paneli fotowoltaicznych jest niezależność, jaką dają – inwestorom nie straszne są już podwyżki cen prądu, ani przerwy w jego dostawie.

  Odpowiednio zamontowana instalacja fotowoltaiczna o dobranej do zapotrzebowania mocy jest w stanie praktycznie całkowicie pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną domu lub firmy. Ponadto, inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne zwraca się już po kilku latach, a ich trwałość przewidywana jest na 25-35 lat, co w praktyce oznacza darmowy prąd przez ponad dwadzieścia lat.

  Fotowoltaika nazywana jest zieloną energią, gdyż podczas produkcji energii elektrycznej nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych do atmosfery. Nie przyczynia się zatem do zanieczyszczenia powietrza, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych elektrowni. Inwestując w panele słoneczne nie tylko zapewniasz sobie lub swojej firmie dodatkowe środki w budżecie, lecz również przyczyniasz się do ochrony środowiska.

  Panele słoneczne są świetną inwestycją – w warunkach średniego nasłonecznienia w województwie pomorskim, w tym również na terenie Rumi, działają bardzo wydajnie. Nowoczesne technologie wykorzystywane w instalacji fotowoltaicznej pozwalają na jej pracę również w pochmurne dni, a podłączenie do sieci energetycznej pozwala na wykorzystanie nadwyżki wytworzonej w słonecznie dni w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

  Żywotność paneli fotowoltaicznych

  Montaż instalacji fotowoltaicznej w Rumi

  Prawidłowe wykonanie projektu i montażu instalacji fotowoltaicznej wymaga wiedzy, sprzętu i doświadczenia. Właśnie dlatego realizację inwestycji, jaką jest fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla firmy czy fotowoltaika dla gospodarstwa rolnego warto zlecić firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, czyli Hymon.

  Specjaliści z naszej firmy zajmują się kompleksową obsługą klientów w zakresie fotowoltaiki. Pierwszym etapem jest zawsze bezpłatny audyt – sprawdzenie docelowego miejsca instalacji fotowoltaicznej, jego nasłonecznienia i podłoża, a także uzyskanie informacji na temat zapotrzebowania na prąd klienta. Następnie zajmujemy się montażem paneli słonecznych oraz uruchamiamy instalację zgłaszając ją do Zakładu Energetycznego.

  Specjaliści z firmy Hymon dokładają starań, aby fotowoltaika Rumia przynosiła maksimum korzyści inwestorom, a ogniwa fotowoltaiczne działały sprawnie i wydajnie przez lata. Zapraszamy do kontaktu!

  Dobra firma fotowoltaiczna Rumia

  Lata doświadczenia w zakresie fotowoltaiki sprawiły, że doskonale znamy się na projektowaniu i montażu paneli słonecznych. Każdą realizację wykonujemy na najwyższym poziomie.

  Wydajność i bezawaryjność to słowa klucz w realizacji powierzonych nam zleceń. Właśnie dlatego projekty instalacji oraz ich montaż wykonują najlepsi specjaliści w branży, a klientom oferujemy najlepszej jakości panele fotowoltaiczne znanych i cenionych marek.

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i firm oraz gospodarstw rolnych. Podejmiemy się nawet trudnych wyzwań, montując panele fotowoltaiczne na dachu budynku, na gruncie lub innym odpowiednim miejscu.

  W celu poznania pełnej oferty, skontaktuj się z nami!

  Poznaj ofertę