Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Stalowa Wola - instalacje fotowoltaiczne w Stalowej Woli

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Panele fotowoltaiczne to znakomity sposób na uzyskanie oszczędności poprzez obniżenie rachunków za prąd. To również rozwiązanie niezwykle ekologiczne, gdyż fotowoltaika wykorzystuje odnawialne źródła energii.

  W Stalowej Woli i okolicach coraz większe grono osób i firm decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej, powierzając to zadanie profesjonalistom z firmy Hymon. Wykonujemy nasze usługi na najwyższym poziomie, korzystając z doskonałej jakości komponentów.

  Odliczenie fotowoltaiki od podatku - ulga termomodernizacyjna

  Panele fotowoltaiczne Stalowa Wola

  Panele fotowoltaiczne działają w oparciu o promieniowanie słoneczne, które pobierają i przekształcają w energię elektryczną, zasilającą gniazdka w domach czy firmach. Energia słoneczna jest całkowicie darmowa, zatem i prąd pozyskiwany za pomocą systemów fotowoltaicznych jest dla inwestora bezpłatny. Przekłada się to z kolei na redukcję rachunków na ten cel od zewnętrznych dostawców nawet o 90%.

  Fotowoltaika to także pewność niezależności od podwyżek cen energii elektrycznej przez długie lata. Żywotność paneli słonecznych jest szacowana na nawet 35 lat, co oznacza długi okres oszczędności dla klientów decydujących się na montaż fotowoltaiki w swoim domu, firmie czy gospodarstwie rolnym.

  Odnawialne źródła energii, w tym energia słoneczna, z której korzysta fotowoltaika, mają bardzo korzystny wpływ na środowiska naturalne. Nie oddziałuje negatywnie na stan wód, gleby ani powietrza, a w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni nie emitują gazów cieplarnianych.

  Stalowa Wola i okolice, podobnie jak całe województwo podkarpackie, posiada wyjątkowo dobre warunki nasłonecznienia do pracy instalacji fotowoltaicznej. Wysokie średnie nasłonecznienie sprawia, że prawidłowo dobrane ogniwa fotowoltaiczne są w stanie pracować z wysoką wydajnością przez cały rok.

  Zainteresował Cię temat paneli fotowoltaicznych? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami – z chęcią udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania i przedstawimy Ci naszą ofertę!

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Stalowej Woli

  Podejmując decyzję o instalacji fotowoltaicznej musimy również dokonać wyboru firmy, która zajmie się realizacją usługi. W tym celu warto kierować się doświadczeniem firmy na rynku, ilością realizacji i umiejętnościami pracowników.

  Nasza firma działa na rynku od 2011 roku – w tym czasie wykonaliśmy tysiące realizacji, do każdej podchodząc z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zatrudniamy najlepszych profesjonalistów, którzy odznaczają wysokimi umiejętnościami w zakresie doboru i montażu fotowoltaiki. Jesteśmy przekonani, że jest to klucz do efektywnego i niezawodnego działania instalacji fotowoltaicznych.

  Kompleksowo obsługujemy realizację inwestycji w panele słoneczne – wykonujemy projekt instalacji w oparciu o uprzednio wykonany audyt nasłonecznienia i położenia miejsca instalacji i potrzeby klienta, realizujemy montaż instalacji i podłączamy ją do sieci energetycznej. Świadczymy również serwis urządzeń i pomagamy w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Fotowoltaika Stalowa Wola – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Fotowoltaika Stalowa Wola – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Instalacja fotowoltaiczna przynosi korzyści finansowe inwestorom, a całemu społeczeństwu korzyści ze względu na poprawę jakości powietrza. Aby zachęcić do posiadania własnej elektrowni, pojawiło się wiele programów ułatwiających dostępność fotowoltaiki.

  Przykładem ogólnopolskiego programu, z jakiego mogą skorzystać również mieszkańcy Stalowej Woli i okolic, jest program Mój Prąd, oferujący do 5000 zł dopłaty do fotowoltaiki. Instalacja fotowoltaiczna może być również rozliczona w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Naszym klientom oferujemy pomoc w uzyskaniu dopłaty do paneli fotowoltaicznych – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Poznaj ofertę