Fotowoltaika Stalowa Wola - instalacje fotowoltaiczne w Stalowej Woli

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Panele fotowoltaiczne to znakomity sposób na uzyskanie oszczędności poprzez obniżenie rachunków za prąd. To również rozwiązanie niezwykle ekologiczne, gdyż fotowoltaika wykorzystuje odnawialne źródła energii.

  W Stalowej Woli i okolicach coraz większe grono osób i firm decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej, powierzając to zadanie profesjonalistom z firmy Hymon. Wykonujemy nasze usługi na najwyższym poziomie, korzystając z doskonałej jakości komponentów.

  Panele fotowoltaiczne Stalowa Wola

  Panele fotowoltaiczne działają w oparciu o promieniowanie słoneczne, które pobierają i przekształcają w energię elektryczną, zasilającą gniazdka w domach czy firmach. Energia słoneczna jest całkowicie darmowa, zatem i prąd pozyskiwany za pomocą systemów fotowoltaicznych jest dla inwestora bezpłatny. Przekłada się to z kolei na redukcję rachunków na ten cel od zewnętrznych dostawców nawet o 90%.

  Fotowoltaika to także pewność niezależności od podwyżek cen energii elektrycznej przez długie lata. Żywotność paneli słonecznych jest szacowana na nawet 35 lat, co oznacza długi okres oszczędności dla klientów decydujących się na montaż fotowoltaiki w swoim domu, firmie czy gospodarstwie rolnym.

  Odnawialne źródła energii, w tym energia słoneczna, z której korzysta fotowoltaika, mają bardzo korzystny wpływ na środowiska naturalne. Nie oddziałuje negatywnie na stan wód, gleby ani powietrza, a w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni nie emitują gazów cieplarnianych.

  Stalowa Wola i okolice, podobnie jak całe województwo podkarpackie, posiada wyjątkowo dobre warunki nasłonecznienia do pracy instalacji fotowoltaicznej. Wysokie średnie nasłonecznienie sprawia, że prawidłowo dobrane ogniwa fotowoltaiczne są w stanie pracować z wysoką wydajnością przez cały rok.

  Zainteresował Cię temat paneli fotowoltaicznych? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami – z chęcią udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania i przedstawimy Ci naszą ofertę!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Stalowej Woli

  Podejmując decyzję o instalacji fotowoltaicznej musimy również dokonać wyboru firmy, która zajmie się realizacją usługi. W tym celu warto kierować się doświadczeniem firmy na rynku, ilością realizacji i umiejętnościami pracowników.

  Nasza firma działa na rynku od 2011 roku – w tym czasie wykonaliśmy tysiące realizacji, do każdej podchodząc z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zatrudniamy najlepszych profesjonalistów, którzy odznaczają wysokimi umiejętnościami w zakresie doboru i montażu fotowoltaiki. Jesteśmy przekonani, że jest to klucz do efektywnego i niezawodnego działania instalacji fotowoltaicznych.

  Kompleksowo obsługujemy realizację inwestycji w panele słoneczne – wykonujemy projekt instalacji w oparciu o uprzednio wykonany audyt nasłonecznienia i położenia miejsca instalacji i potrzeby klienta, realizujemy montaż instalacji i podłączamy ją do sieci energetycznej. Świadczymy również serwis urządzeń i pomagamy w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Fotowoltaika Stalowa Wola – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Fotowoltaika Stalowa Wola – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Instalacja fotowoltaiczna przynosi korzyści finansowe inwestorom, a całemu społeczeństwu korzyści ze względu na poprawę jakości powietrza. Aby zachęcić do posiadania własnej elektrowni, pojawiło się wiele programów ułatwiających dostępność fotowoltaiki.

  Przykładem ogólnopolskiego programu, z jakiego mogą skorzystać również mieszkańcy Stalowej Woli i okolic, jest program Mój Prąd, oferujący do 5000 zł dopłaty do fotowoltaiki. Instalacja fotowoltaiczna może być również rozliczona w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Naszym klientom oferujemy pomoc w uzyskaniu dopłaty do paneli fotowoltaicznych – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!