Fotowoltaika Stargard - instalacje fotowoltaiczne w Stargardzie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Panele słoneczne stanowią obecnie powszechny widok – z rozwiązania tego korzystają zarówno właściciele domów jednorodzinnych lub innych budynków, jak i firmy oraz gospodarstwa rolne. Swoją popularność fotowoltaika zawdzięcza profitom, jakie daje inwestorom i to przez bardzo długi czas: oszczędnościom na rachunkach za prąd, niezależności energetycznej oraz poprawie jakości powietrza.

  Chcesz posiadać własną instalację fotowoltaiczną? Skorzystaj z usług najlepszych instalatorów w Stargardzie – specjalistów z firmy Hymon. Zapraszamy za zapoznania się z naszą ofertą!

  Panele fotowoltaiczne Stargard

  Fotowoltaika to rozwiązanie, które bazuje na odnawialnych źródłach energii – promieniowaniu słonecznym. Do prawidłowej pracy instalacji fotowoltaicznej potrzebne są wyłącznie promienie słońca, które są darmowe. Ogniwa wykorzystują energię słoneczną do produkcji prądu stałego, który następnie trafia do inwertera, gdzie przekształcany jest w prąd zmienny, zasilający gniazdka w domach. Instalacja fotowoltaiczna pozwala zatem na generowanie energii elektrycznej, która jest całkowicie bezpłatna. Tym samym znaczącemu obniżeniu ulegają rachunki za energię od zewnętrznych dostawców.

  Ponadto, nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne są w stanie pokryć zapotrzebowanie na prąd domu czy przedsiębiorstwa niemal w całości. Odpowiednio dobrana moc instalacji i wysoka jakość systemów sprawiają, że koszty za energii elektrycznej mogą zostać zredukowane nawet o 90%!

  Niewątpliwą zaletą paneli fotowoltaicznych jest również ich wieloletnia żywotność. Mogą one pracować efektywnie i niezawodnie przez nawet 25-35 lat, podczas których w budżecie domowym lub firmowym pozostają znaczne oszczędności. Istotne jest również tempo zwrotu z inwestycji, które jest niezwykle szybkie – spodziewać się go można już po mniej więcej 6-ciu latach.

  Fotowoltaika to także ekologia – dzięki rosnącej ilości instalacji fotowoltaicznych istnieje szansa na poprawę jakości powietrza. Panele fotowoltaiczne nie emitują bowiem szkodliwych substancji do atmosfery. Nie zanieczyszczają również gleby i wody, ani nie mają negatywnego wpływu na organizmy żywe.

  Stargard oraz jego okolice, podobnie jak całe województwo zachodniopomorskie, posiadają bardzo dobre warunki do wydajnej pracy paneli fotowoltaicznych. Wysokie średnie roczne nasłonecznienie sprawia, że możliwe jest osiągnięcie wysokich uzysków energii elektrycznej, która pokryje zapotrzebowanie gospodarstwa domowego czy firmy prawie całkowicie. Warto również wspomnieć, że panele słoneczne działają nawet w pochmurne dni, a w okresach o niewielkiej dostępności słońca (czyli zimą) korzystają z nadwyżki energii odprowadzonej uprzednio do sieci energetycznej.

  Myślisz o montażu paneli fotowoltaicznych na dachu swojego domu lub firmy? Skontaktuj się z nami! Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę i odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Stargardzie

  Aby produkować energię elektryczną fotowoltaika potrzebuje odpowiedniej ilości słońca. Do prawidłowej pracy paneli fotowoltaicznych niezbędne jest jednak wykonanie właściwego projektu i należytego montażu instalacji, a do tego zadania najlepiej wybrać specjalistów. Najlepszych znajdziesz w firmie Hymon!

  W naszym zespole pracują profesjonalni instalatorzy, którzy od lat montują instalacje fotowoltaiczne dla klientów z całej Polski. Doskonale wiemy, w jaki sposób zaprojektować system i jak go zamontować, aby odznaczał się niezawodnością i wysoką wydajnością.

  Usługi realizujemy kompleksowo, co w praktyce oznacza wsparcie naszych pracowników na każdym etapie wykonania zlecenia. W ramach współpracy z klientami wykonujemy:

  • audyt fotowoltaiczny, czyli konsultację oceniającą zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz nasłonecznienie miejsca, w którym mają zostać zamontowane panele fotowoltaiczne,
  • projekt instalacji o odpowiedniej do zapotrzebowania mocy,
  • montaż systemu na dachu lub gruncie,
  • zgłoszenie do Zakładu Energetycznego,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Dobra firma fotowoltaiczna Stargard

  Wybór sprawdzonej, rzetelnej i doświadczonej ekipy instalatorów to podstawa, jeśli chcemy, aby panele słoneczne służyły niezawodnie przez lata, przynosząc naprawdę duże oszczędności. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz pewność wysokiej wydajności systemów, ich bezawaryjności, a tym samym opłacalności inwestycji.

  Firma Hymon zatrudnia najlepszych specjalistów na rynku, a nasze realizacje wykonujemy w oparciu o komponenty najwyższej klasy. Każdy schemat instalacji tworzymy indywidualnie, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na prąd domu, firmy czy gospodarstwa rolnego oraz położenie miejsca instalacji. Stawiamy na jakość naszych usług, terminowość i zadowolenie klientów, dlatego montaż instalacji fotowoltaicznej wykonujemy dokładnie, sprawnie i z dbałością na podstawie ustalonych wytycznych.

  Fotowoltaika to jednak z naszych specjalności – montujemy również pompy ciepła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!