Fotowoltaika Tarnobrzeg - instalacje fotowoltaiczne w Tarnobrzegu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to inwestycja na długie lata, która zapewnia znaczne oszczędności powstające w wyniku obniżenia wysokości rachunków za prąd. Przyczynia się ona również do poprawy jakości powietrza na naszej planecie i jest uznawana za rozwiązanie bardzo ekologiczne.

  Montaż instalacji fotowoltaicznych to zadanie dla ekspertów z firmy Hymon – lidera rynku fotowoltaiki w Polsce. Działamy na terenie całego województwa podkarpackiego, w tym także w Tarnobrzegu i okolicy. Sprawdź naszą ofertę!

  Panele fotowoltaiczne Tarnobrzeg

  Fotowoltaika to technologia, której działanie opiera się na przekształceniu energii słonecznej w energię elektryczną. Promienie słoneczne są ogólnodostępne i bezpłatne, dlatego i prąd uzyskiwany za pomocą instalacji fotowoltaicznej jest całkowicie darmowy!

  Prawidłowo dobrane panele fotowoltaiczne wytwarzają odpowiednią ilość energii elektrycznej do pokrycia zapotrzebowania na prąd gospodarstwa domowego lub firmy. Tym samym obniżają rachunki od zewnętrznych elektrowni nawet o 90%!

  Własna instalacja fotowoltaiczna przekłada się nie tylko na zyski finansowe, lecz również na niezależność energetyczną. Inwestorzy przez długie lata nie muszą się martwić ani dostawami energii elektrycznej, ani jej stale rosnącymi cenami.

  Co jeszcze należy wiedzieć na temat instalacji fotowoltaicznych? Przede wszystkim to, że są one bardzo ekologiczne! Nie zanieczyszczają powietrza, wody ani gleby. Nie mają również negatywnego wpływu na organizmy żywe.

  Darmowy prąd przez cały rok – to zapewni Ci instalacja fotowoltaiczna!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Tarnobrzegu

  Wydajna praca paneli słonecznych to gwarancja darmowego prądu przez cały rok. Właśnie dlatego niezwykle ważny jest prawidłowe zaprojektowanie i zamontowanie instalacji fotowoltaicznej.

  Wielu mieszkańców Tarnobrzegu stawia na współpracę ze specjalistami z firmy Hymon. W naszym zespole pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami, którzy zadbają o maksymalne uzyski generowane przez panele fotowoltaiczne oraz bezawaryjną pracę systemu.

  Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację inwestycji. Zajmujemy się:

  • bezpłatną analizą uwarunkowań terenowych: nasłonecznienia, podłoża, położenia względem stron świata,
  • wykonaniem projektu o odpowiednio dobranej mocy,
  • montażem instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie,
  • zgłoszeniem instalacji do Zakładu Energetycznego,
  • wsparciem klientów w zakresie uzyskania dofinansowania do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

  Fotowoltaika Tarnobrzeg – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Instalacja fotowoltaiczne stają się elementem krajobrazu w naszym kraju. Czynników, które spowodowały rosnące zainteresowanie fotowoltaiką jest wiele: oszczędności na rachunkach za prąd, niezależność energetyczna, pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Zachętą, która skłania wielu do inwestycji jest możliwość znacznego obniżenia jej kosztów w oparciu o programy lokalne czy rządowe oferujące dopłaty i inne formy finansowania.

  Mieszkańcy Tarnobrzegu mają możliwość skorzystania z programu Mój Prąd, w ramach którego można zmniejszyć koszt instalacji fotowoltaicznej nawet o 5000zł. Istnieje również opcja odliczenia wydatku na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych od podatku dochodowego.

  Zapraszamy do współpracy – naszym klientom pomagamy w wyborze korzystnych rozwiązań finansowania i przebrnięciu przez formalności!