Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Wałbrzych - instalacje fotowoltaiczne w Wałbrzychu

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Rosnące ceny prądu sprawiają, że wiele osób zaczyna poszukiwać sposobów na oszczędności i zmniejszenie wysokości rachunków. Istnieje na to bardzo skuteczny sposób – fotowoltaika. Montując nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne w domu, firmie lub gospodarstwie rolnym zyskujesz darmową energię elektryczną i niezależność od podwyżek cen prądu. Zyskuje również środowisko naturalne, gdyż fotowoltaika korzysta odnawialnych źródeł energii.

  Na terenie województwa dolnośląskiego, w tym także Wałbrzycha i okolic, działa wiodąca firma w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych – Hymon. Naszym klientom oferujemy profesjonalny dobór i montaż wysokiej jakości systemów fotowoltaicznych.

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Panele fotowoltaiczne Wałbrzych

  Fotowoltaika to ekologiczny sposób na pozyskiwanie energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna pozwala na wytwarzanie prądu wykorzystując do tego celu promieniowanie słoneczne – dzięki temu do gniazdek w domach czy firmach dociera własna, darmowa energia elektryczna, co pozwala z kolei na zmniejszenie wydatków na rachunki od zewnętrznych dostawców.

  Fotowoltaika to także niezależność od rosnących cen prądu oraz od przerw w ich dostawach. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku firm, które ponoszą straty każdorazowo, gdy ich urządzenia elektryczne przestają pracować.

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne Wałbrzych pozwala również znacząco ograniczyć zanieczyszczenie powietrza. Fotowoltaika to doskonała, ekologiczna alternatywa tradycyjnych metod produkcji energii elektrycznej, gdyż nie powoduje emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

  Dzięki nowoczesnym systemom fotowoltaicznym istnieje możliwość wytwarzania prądu na własny użytek, a także korzystanie z nadwyżki wyprodukowanej energii w okresach o wysokim nasłonecznieniu w momentach, gdy zachmurzenie jest dużo większe i ogniwa fotowoltaiczne pracują nieco mniej wydajnie. Rozwiązanie to umożliwia pozyskiwanie darmowego prądu przez cały rok.

  Wałbrzych panele fotowoltaiczne – postaw na oszczędności przez wiele lat i własną produkcję energii elektrycznej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Wałbrzychu

  Żywotność i wydajność paneli fotowoltaicznych to ich niewątpliwe atuty. Niezawodność systemów zależy także w dużej mierze od tego, w jaki sposób zostaną one zaprojektowane i zamontowane. Kluczem do sukcesu jest dobra firma fotowoltaiczna.

  Nasza firma świadczy w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki. Rozpoczynamy od bezpłatnej konsultacji oceniającej możliwości montażowe, poziom nasłonecznienia i uwarunkowania terenowe, a na jej podstawie tworzymy projekt instalacji o odpowiedniej do zapotrzebowania energetycznego mocy. Kolejnym krokiem jest zamontowanie paneli fotowoltaicznych na dachu budynku lub gruncie. Podłączamy również panele słoneczne do sieci energetycznej, świadczymy serwis systemów i pomagamy w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  panele słoneczne

  Dobra firma fotowoltaiczna Wałbrzych

  Decydując się na inwestycje w panele fotowoltaiczne w Wałbrzychu pamiętaj, aby zlecić realizację usługi ich doboru i montażu firmie z dużym doświadczeniem. Hymon na rynku fotowoltaiki działa od 2011 roku, a na naszym koncie znajduje się tysiące realizacji.

  Oferujemy kompleksowe usługi, korzystając wyłącznie z najwyższej klasy paneli fotowoltaicznych oraz innych urządzeń wchodzących w skład systemów. Projekt instalacji fotowoltaicznej za każdym razem tworzymy bazując na pomiarach nasłonecznienia w miejscu instalacji, dobierając jej moc do potrzeb inwestora. Wydajność, trwałość i niezawodność – to cechy każdej instalacji, którą wykonujemy.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Poznaj ofertę