Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika warmińsko-mazurskie

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika jest technologią, która polega na czerpaniu energii ze słońca. Panele słoneczne korzystają z naturalnego i niewyczerpalnego zasobu środowiska, tym samym będąc rozwiązaniem całkowicie bezpłatnym, a do tego ekologicznym. W Polsce popularność fotowoltaiki z roku na rok rośnie. Trend wzrostu zainteresowania montażem instalacji fotowoltaicznych można także zaobserwować na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

  Odliczenie fotowoltaiki od podatku - ulga termomodernizacyjna

  Instalacje fotowoltaiczne – korzyści

  Instalacja fotowoltaiczna to sposób na oszczędności zarówno dla osób prywatnych, przedsiębiorców, jak i rolników. Początkowy wydatek, jaki trzeba ponieść na zakup i montaż paneli słonecznych jest bardzo szybko rekompensowany w postaci niższych opłat za energię. Szacuje się, że zwrot z inwestycji następuje już po około 6 latach, zaś panele słoneczne będą działać wydajnie nawet przez 35 lat. Fotowoltaika to zatem inwestycja z wieloletnim zyskiem.

  Inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne oznacza oszczędności, a także niezależność energetyczną dla firm, gospodarstw rolnych czy klientów indywidualnych. Rosnące ceny za prąd nie będą już negatywnie odbijać się na ich budżecie.

  Plusem instalacji fotowoltaicznej jest niewątpliwie jej brak negatywnego wpływu na środowisko – w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni nie emitują one do powietrza szkodliwego dwutlenku węgla. Korzystają również z odnawialnych źródeł energii.

  Panele słoneczne są także trwałe i niezawodne. Mogą pracować bezawaryjnie przez dziesiątki lat, podczas których nie ma konieczności wykonywania przy nich jakichkolwiek prac. Są także bezobsługowe, więc nie musisz tracić na nie swojego cennego czasu.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Dofinansowanie fotowoltaika warmińsko-mazurskie

  Jeśli obawiasz się kosztów, które możesz ponieść w związku z z instalacją fotowoltaiczną, na terenie całego kraju, w tym również w województwie warmińsko-mazurskim, działają programy oferujące dotacje dla OZE. Dzięki nim znacznie zwiększa się opłacalność rozwiązań, jakie oferuje fotowoltaika.

  Dofinansowanie paneli fotowoltaicznych w warmińsko-mazurskim można uzyskać korzystając z:

  • programu Mój Prąd – najpopularniejszy program w całym kraju, w tym także w warmińsko-mazurskim, w ramach którego można otrzymać 5000 zł dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych,
  • programu Energia Plus – program dla przedsiębiorców zainteresowanych fotowoltaiką.

  Dodatkowo, inwestorom decydującym się na montaż instalacji fotowoltaicznych przysługuje ulga podatkowa – dla każdego podatnika oraz ulga podatkowa dla rolników.

  Fotowoltaika to ekologia i oszczędności w jednym – jeśli i chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas: przygotujemy dla ciebie bezpłatną wycenę i ofertę.

  Montaż instalacji fotowoltaicznej w województwie warmińsko-mazurskim

  Fotowoltaika cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród osób posiadających domy jednorodzinne, firmy i gospodarstwa rolne na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Decydując się na inwestycję w panele fotowoltaiczne zyskujemy własną energię elektryczną, którą można spożytkować na bieżące potrzeby, zaś nadwyżkę wykorzystać w czasie mniejszego nasłonecznienia, czyli jesienią i zimą. Rozwiązanie to sprawia, że znacznie ograniczamy koszty energii elektrycznej – w przypadku klientów indywidualnym może to być kilka tysięcy złotych, zaś firmy oszczędzają nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie.

  Województwo warmińsko-mazurskie to region Polski, gdzie panele fotowoltaiczne z całą pewnością będą spełniać swoje funkcje. Dzięki samodzielnej produkcji energii elektrycznej inwestor uzyskuje niezależność energetyczną, bez obaw o to, że ceny prądu pójdą w górę.

  Nasza firma wykonuje coraz więcej usług na terenie miejscowości takich jak:

  Olsztyn

  Ełk

  Elbląg

  Iława

  Szczytno

  Giżycko

  Mrągowo

  Ostróda

  Kętrzyn

  oraz wielu innych. Jeśli i Ty szukasz firmy, która wykona profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej, skontaktuj się z nami!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Dobra firma fotowoltaiczna w województwie warmińsko-mazurskim

  Ostatnie lata przyniosły trend na fotowoltaikę w Polsce. Instalacje fotowoltaiczne wykorzystujące energię słoneczną zyskały na popularności, a wraz z nimi pojawiło się wiele firm, które projektują i montują panele fotowoltaiczne. Hymon to firma, która działa na rynku fotowoltaiki od lat, w tym czasie wykonując tysiące realizacji. Co wyróżnia nas spośród innych?

  • doświadczenie i wiedza poparta certyfikatami – to dzięki nim montaż instalacji jest bezproblemowy. Nasi monterzy są wyszkoleni i doświadczeni dzięki tysiącom usług, które wykonali oraz specjalistycznym szkoleniom,
  • technologia – nasza firma oferuje klientom najwyższej jakości sprzęt bazujący na najnowszych technologiach, dzięki czemu ich wydajność jest większa. Dobra jakość sprzętu oznacza również dłuższą jego żywotność,
  • kompleksowa usługa – nasze usługi świadczymy kompleksowo, od A do Z, oferując przy tym indywidualny projekt dopasowany do zużycia energetycznego, profesjonalny montaż systemów, jak również pomoc w uzyskaniu dotacji i przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
  • indywidualny projekt – systemy fotowoltaiczne powinny zostać dobrane tak, aby zapewnić im maksymalną wydajność,
  • gwarancja i serwis – na nasze usługi montażu paneli fotowoltaicznych dajemy wieloletnią gwarancję.

  Nasz oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, firm, jak i rolników. Sprawdź ją już teraz!

  Poznaj ofertę