Fotowoltaika warmińsko-mazurskie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika jest technologią, która polega na czerpaniu energii ze słońca. Panele słoneczne korzystają z naturalnego i niewyczerpalnego zasobu środowiska, tym samym będąc rozwiązaniem całkowicie bezpłatnym, a do tego ekologicznym. W Polsce popularność fotowoltaiki z roku na rok rośnie. Trend wzrostu zainteresowania montażem instalacji fotowoltaicznych można także zaobserwować na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

  Instalacje fotowoltaiczne – korzyści

  Instalacja fotowoltaiczna to sposób na oszczędności zarówno dla osób prywatnych, przedsiębiorców, jak i rolników. Początkowy wydatek, jaki trzeba ponieść na zakup i montaż paneli słonecznych jest bardzo szybko rekompensowany w postaci niższych opłat za energię. Szacuje się, że zwrot z inwestycji następuje już po około 6 latach, zaś panele słoneczne będą działać wydajnie nawet przez 35 lat. Fotowoltaika to zatem inwestycja z wieloletnim zyskiem.

  Inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne oznacza oszczędności, a także niezależność energetyczną dla firm, gospodarstw rolnych czy klientów indywidualnych. Rosnące ceny za prąd nie będą już negatywnie odbijać się na ich budżecie.

  Plusem instalacji fotowoltaicznej jest niewątpliwie jej brak negatywnego wpływu na środowisko – w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni nie emitują one do powietrza szkodliwego dwutlenku węgla. Korzystają również z odnawialnych źródeł energii.

  Panele słoneczne są także trwałe i niezawodne. Mogą pracować bezawaryjnie przez dziesiątki lat, podczas których nie ma konieczności wykonywania przy nich jakichkolwiek prac. Są także bezobsługowe, więc nie musisz tracić na nie swojego cennego czasu.

  Dofinansowanie fotowoltaika warmińsko-mazurskie

  Jeśli obawiasz się kosztów, które możesz ponieść w związku z z instalacją fotowoltaiczną, na terenie całego kraju, w tym również w województwie warmińsko-mazurskim, działają programy oferujące dotacje dla OZE. Dzięki nim znacznie zwiększa się opłacalność rozwiązań, jakie oferuje fotowoltaika.

  Dofinansowanie paneli fotowoltaicznych w warmińsko-mazurskim można uzyskać korzystając z:

  • programu Mój Prąd – najpopularniejszy program w całym kraju, w tym także w warmińsko-mazurskim, w ramach którego można otrzymać 5000 zł dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych,
  • programu Energia Plus – program dla przedsiębiorców zainteresowanych fotowoltaiką.

  Dodatkowo, inwestorom decydującym się na montaż instalacji fotowoltaicznych przysługuje ulga podatkowa – dla każdego podatnika oraz ulga podatkowa dla rolników.

  Fotowoltaika to ekologia i oszczędności w jednym – jeśli i chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas: przygotujemy dla ciebie bezpłatną wycenę i ofertę.

  Montaż instalacji fotowoltaicznej w województwie warmińsko-mazurskim

  Fotowoltaika cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród osób posiadających domy jednorodzinne, firmy i gospodarstwa rolne na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Decydując się na inwestycję w panele fotowoltaiczne zyskujemy własną energię elektryczną, którą można spożytkować na bieżące potrzeby, zaś nadwyżkę wykorzystać w czasie mniejszego nasłonecznienia, czyli jesienią i zimą. Rozwiązanie to sprawia, że znacznie ograniczamy koszty energii elektrycznej – w przypadku klientów indywidualnym może to być kilka tysięcy złotych, zaś firmy oszczędzają nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie.

  Województwo warmińsko-mazurskie to region Polski, gdzie panele fotowoltaiczne z całą pewnością będą spełniać swoje funkcje. Dzięki samodzielnej produkcji energii elektrycznej inwestor uzyskuje niezależność energetyczną, bez obaw o to, że ceny prądu pójdą w górę.

  Nasza firma wykonuje coraz więcej usług na terenie miejscowości takich jak:

  Olsztyn

  Ełk

  Elbląg

  Iława

  Szczytno

  Giżycko

  Mrągowo

  Ostróda

  Kętrzyn

  oraz wielu innych. Jeśli i Ty szukasz firmy, która wykona profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej, skontaktuj się z nami!