Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Żagań - instalacje fotowoltaiczne w Żaganiu

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Inwestycja we własną instalację fotowoltaiczną niesie ze sobą wiele korzyści. Oznacza przede wszystkim obniżenie rachunków za prąd, uniezależnienie się od rosnących cen energii elektrycznej, a także poprawę jakości powietrza i ochronę środowiska naturalnego.

  W miejscowości Żagań, podobnie jak na terenie całego województwa lubuskiego, działa rzetelna firma fotowoltaiczna, która na swoim koncie ma tysiące zrealizowanych zleceń i zamontowanych instalacji – Hymon. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki bazując na najlepszej jakości urządzeniach renomowanych producentów. Sprawdź naszą ofertę!

  panele słoneczne

  Panele fotowoltaiczne Żagań

  Instalacja fotowoltaiczna to doskonały sposób na oszczędności w budżecie firmy lub domu. Fotowoltaika opiera swoje działanie o promieniowanie słoneczne, przekształcając je na energię elektryczną. Energia słońca jest darmowa, zatem i prąd pozyskiwany z niej pozostaje bezpłatny – jedynym kosztem, jaki trzeba początkowo ponieść jest koszt zakupu i montażu instalacji.

  Odpowiednio dobrane panele fotowoltaiczne pokrywają niemal całkowicie zapotrzebowanie na energię elektryczną domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Efektem działania instalacji fotowoltaicznych są znacznie obniżone rachunki za prąd, a także niezależność od podwyżek cen energii elektrycznej przez wiele lat. Panele fotowoltaiczne słyną bowiem ze swojego długiego okresu żywotności, który może wynosić nawet do 35 lat.

  Inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne oznacza także ochronę środowiska naturalnego. Korzystanie z paneli słonecznych ma korzystny wpływ na jakość powietrza, gdyż instalacja nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych, ani w żaden inny sposób nie pogarsza jego stanu.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Żaganiu

  Korzystanie z instalacji fotowoltaicznej oznacza darmowy prąd dla domu, firmy lub gospodarstwa rolnego przez cały rok. Odpowiednio dobrane panele fotowoltaiczne generują energię elektryczną nawet w momencie, gdy niebo nie jest całkowicie bezchmurne. Dodatkową korzyścią jest podłączenie systemu do sieci energetycznej, gdzie gromadzona jest nadwyżka energii i skąd może być czerpana w dni o mniejszym nasłonecznieniu.

  Aby fotowoltaika działała bezawaryjnie przez lata, jej wykonanie należy zlecić specjalistom. Instalacje fotowoltaiczne wykonane przez pracowników z naszej firmy wyróżniają się wysoką wydajnością i trwałością.

  W zakresie naszych usług znajduje się:

  • bezpłatna konsultacja oceniająca możliwości montażowe i nasłonecznienie miejsca instalacji fotowoltaicznej,
  • projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy,
  • montaż systemów w wybranym miejscu – na dachu budynku lub dobrze nasłonecznionym gruncie,
  • serwis systemu,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Wyróżnia nas terminowość, profesjonalizm i zaangażowanie w każdą realizację. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  energia plus - dofinansowanie na modernizację przedsiębiorstw

  Fotowoltaika Żagań – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Trend na instalacje fotowoltaiczne jest nie tylko zasługą zysków, jakie można osiągnąć dzięki tego rodzaju inwestycji. To także efekt programów oferujących dopłaty do inwestycji w fotowoltaikę.

  Najbardziej znanym programem w Polsce jest program Mój Prąd, z którego otrzymać można nawet 5000 zł dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej. Zachętą finansową do zainwestowania w fotowoltaikę może myć także to, że można ją rozliczyć w rocznym zeznaniu PIT.

  Potrzebujesz pomocy w zakresie uzyskania dofinansowania? Nasza oferta obejmuje również taką usługę! Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę