Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Żary - instalacje fotowoltaiczne w Żarach

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Inwestując w nowoczesne, wydajne panele fotowoltaiczne zyskujesz znaczne oszczędności w budżecie swojego domu lub firmy, a jednocześnie działasz na rzecz poprawy jakości powietrza.

  Nasza firma Hymon działa w Żarach oraz w całym województwie lubuskim oferując kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, wykorzystując do tego celu najwyższej klasy komponenty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  energia plus - dofinansowanie na modernizację przedsiębiorstw

  Panele fotowoltaiczne Żary

  Instalacje fotowoltaiczne są doskonałą metodą na uzyskanie oszczędności – dzięki nim możliwe jest pozyskiwanie energii elektrycznej w oparciu o energię słońca. Prawidłowo dobrane panele fotowoltaiczne są w stanie zaspokoić praktycznie całe zapotrzebowanie na prąd firmy lub gospodarstwa domowego, co przyczynia się do obniżenia rachunków za energię elektryczną od zewnętrznych firm nawet o 90%.

  Fotowoltaika to sposób na oszczędności, lecz również na uniezależnienie się od podwyżek cen energii elektrycznej w kolejnych latach oraz od dostaw prądu. Właściwie zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna działa wydajnie nawet przez 35 lat, podczas których inwestorzy zyskują prąd, za który nie muszą płacić. To lata oszczędności, szczególnie, jeśli zwrotu z inwestycji spodziewać się można już po upływie 6-ciu lat.

  Postępująca degradacja środowiska naturalnego i pogorszenie jakości powietrza skłania ku poszukiwaniu ekologicznych rozwiązań. Fotowoltaika korzysta z odnawialnych źródeł energii, które są ekologiczne i niewyczerpalne. Podczas pracy instalacja fotowoltaiczna nie emituje także szkodliwych substancji do atmosfery.

  Jeśli zastanawiasz się, czy fotowoltaika się opłaca, szczególnie, że w naszym kraju niebo jest przez sporą część czasu przysłonięte chmurami, odpowiedź brzmi – tak, to rozwiązanie bardzo rentowne! Nowoczesne technologie umożliwiają pracę paneli fotowoltaicznych nawet w pochmurne dni, a możliwość wykorzystania nadwyżki wyprodukowanej w słoneczne dni w dni o mniejszym natężeniu słońca to gwarancja darmowego prądu przez cały rok.

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Żarach

  Aby instalacja fotowoltaiczna działała bezawaryjnie, przynosząc maksymalne korzyści inwestorom, bardzo ważne jest jej właściwe zaprojektowanie i zamontowanie. Inwestycja zwróci się szybko i będzie przynosić profity przez długie lata, jeśli powierzysz jej wykonanie specjalistom z firmy Hymon.

  Lata doświadczenia na rynku fotowoltaiki sprawił, że znamy się na instalacjach fotowoltaicznych ja nikt inny. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi, w skład których wchodzi wykonanie projektu instalacji o odpowiedniej mocy, montaż systemów, podłączenie do sieci energetycznej, jak również ewentualny serwis. Służymy także pomocą w zakresie uzyskania dofinansowania do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz rolników z Żar oraz okolic!

  Fotowoltaika Żary – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Popularność instalacji fotowoltaicznych jest w dużej mierze zasługą programów dotacji, które działają na poziomie samorządowym, rządowym i unijnym. Oferując zmniejszenie kosztów inwestycji w fotowoltaikę, zwiększają ich dostępność.

  Mieszkańcy miasta Żary oraz okolic mają szansę na skorzystanie z dofinansowania do instalacji PV z programu Mój Prąd – maksymalna kwota dopłaty wynosi z niego 5000 zł. Szansą na obniżenie wydatków związanych z zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznej jest także ulga podatkowa na fotowoltaikę.

  Korzystając z naszych usług możesz liczyć na pomoc w wypełnianiu formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania. Sprawdź naszą ofertę!

  Poznaj ofertę