Partnerzy

Urządzenia marki KAISAI to nowoczesne i niezawodne produkty, które wzbogacają ofertę Hymon Fotowoltaika o pompy ciepła. KAISAI to innowacyjne rozwiązania dla systemów grzewczych.
Oferujemy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła marki Blaupunkt. Panele fotowoltaiczne, inwertery i magazyny energii przeszły specjalistyczne testy, przeprowadzone w Laboratorium Badawczym należącym do Spółki.
Współpraca Hymon Fotowoltaika i Smart Home Grenton pozwola klientom zintegrować instalację fotowoltaiczną z systemem smart home i dzięki temu wykorzystać 100% darmowej energii.
Dzięki partnerstwu klienci odwiedzający salony CANAL+ mogą zapoznać się z ofertą na instalację fotowoltaiczną dla domu i umówić się na spotkanie z konsultantem, który bezpłatnie przeprowadzi audyt energetyczny i przygotuje dla klienta projekt oraz wycenę instalacji.
Fotowoltaika Hymon i Solar Edge - inteligentne połączenie pozwalające na wykorzystanie 100 procent darmowej energii.
Sofar Solar jest producentem inwerterów, których popularność na rynku fotowoltaicznym nie słabnie od lat. Wpływ na to ma wysoka jakość produktów i długoletnia gwarancja.