Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Andrychowie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Do czego służy pompa ciepła?

  Pompy ciepła to urządzenia, które służą do ogrzewania domu, firm lub innego, wybranego budynku. Ich działanie można również wykorzystać do chłodzenia pomieszczeń, w zastępstwie klimatyzacji. Zapewniają one także przygotowanie ciepłej wody użytkowej. To wielofunkcyjny system, który posiada wiele zalet!

  W jaki sposób działa pompa ciepła? Czerpie ona z naturalnych zasobów znajdujących się na zewnątrz budynku. Pobiera energię cieplną z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie przesyła wytworzone ciepło do instalacji grzewczej.

  Ze względu na różne źródła, z jakich korzystają pompy ciepła, wymienić można różne rodzaje urządzeń – gruntowe, wodne oraz powietrzne pompy ciepła. Do najchętniej wybieranych rozwiązań należą pompy ciepła powietrze-woda. Ich montaż jest niemal bezinwazyjny, a wydajność, nawet w niskich temperaturach zewnętrznych, bardzo wysoka.

  pompy ciepła opinie Andrychów
  pompy ciepła powietrze woda Andrychów

  Zalety instalacji pompy ciepła

  Na instalację pompy ciepła decyduje się coraz więcej inwestorów prywatnych, jak i biznesowych. Jakie są zalety pomp ciepła?

  Pompy ciepła to instalacje, które inwestorzy wybierają ze względu na oszczędności, jakie mogą dzięki niej zyskać. W wyniku korzystania z darmowych zasobów do wytwarzania ciepła, maleją koszty ogrzewania budynków, co przekłada się na środki finansowe pozostające w budżecie domowym lub firmowym.

  W dzisiejszych czasach, gdy zanieczyszczenie środowiska naturalnego staje się coraz większe, konieczność podejmowania kroków proekologicznych staje się faktem. Pompa ciepła jest ekologicznym systemem grzewczym, które wykorzystuje odnawialne, a zatem i nieskończone źródła energii. To również urządzenie nieemisyjne, które nie produkują spalin.

  Zaletą pomp ciepła jest ich wielofunkcyjność – zapewniają one ciepło dla domu, możliwość chłodzenia pomieszczenia oraz podgrzewanie wody użytkowej. Są to także systemy niemalże bezobsługowe, a także ciche i bezinwazyjne w montażu.

  Pompa ciepła zapewnia również bezpieczeństwo. W odróżnieniu od systemów takich jak kotły gazowe nie grożą one wybuchem czy ulatnianiem gazu.

  Chcesz zdecydować się na inwestycję w pompę ciepła, lecz potrzebujesz więcej informacji na jej temat? Skontaktuj się z nami – postaramy się w przystępny sposób odpowiedzieć na każde Twoje pytanie!

  pompy ciepła powietrzne Andrychów

  Montaż pomp ciepła w Andrychowie

  Firma Hymon to lider rynku rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Specjalizujemy się w pompach ciepła oraz instalacjach fotowoltaicznych.

  Dla naszych klientów – osób prywatnych, jak i inwestorów biznesowych, dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania. Oferujemy urządzenia najwyżej jakości renomowanych producentów, co jest gwarancją ich długiej, bezawaryjnej i efektywnej pracy.

  Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę z zakresu pomp ciepła, a także niezbędne doświadczenie. Zlecenia wykonują w sprawny sposób, dbając o wydajną i niezawodną pracę instalacji przez długie lata.

  Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych montażem pompy ciepła Andrychów!

  Postaw na pompy ciepła Andrychów, my zajmiemy się resztą!

  Wiemy, jak ważna jest jakość wykonania inwestycji, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w profesjonalny sposób. Zapewniamy również kompleksowe wykonanie usługi:

  • dobór urządzenia do potrzeb klienta i ulokowania inwestycji,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  W naszej ofercie znajduje się również wykonanie projektu i montażu instalacji fotowoltaicznych, zapewniających darmowy prąd, niezbędny do pracy pompy ciepła. Tym samym można uzyskać jeszcze większe oszczędności!

  Chcesz poznać naszą pełną ofertę na pompy ciepła Andrychów? Skontaktuj się z nami!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Andrychowie i okolicach

   

  Pompy ciepła to innowacyjne, energooszczędne i ekologiczne systemy grzewcze, które z roku na rok zyskują na popularności. Przynoszą one korzyści finansowe, a także zapewniają wysoki komfort korzystania z urządzenia.

  Chcesz postawić na ekologiczne ogrzewanie domu? Skorzystaj z oferty firmy Hymon specjalizującej się w doborze i montażu pomp ciepła. Działamy na terenie całego województwa małopolskiego, w tym również w Andrychowie i okolicy. Gwarantujemy pełny profesjonalizm i najwyższą jakość usług!