Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Białymstoku

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Sposób działania pompy ciepła

  Pompa ciepła wykorzystuje odnawialne źródła energii w celu zapewnienia ogrzewania budynków oraz wody użytkowej. Pobiera ona energię z zasobów środowiska naturalnego – z gruntu, wody lub powietrza i przy odrobinie energii elektrycznej przekierowuje do instalacji grzewczych.

  Zastosowanie pomp ciepła jest szerokie. Zapewniają one nie tylko ogrzewanie, lecz również chłodzenie pomieszczeń, co jest bardzo przydatne w okresie letnim. Dzięki nim z kranów płynie również ciepła woda użytkowa, która może służyć do kąpieli, mycia rąk czy prania.

  Wśród dostępnych na rynku urządzeń znaleźć można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła i powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda. To właśnie urządzenia typu powietrze-woda są najczęściej wybieranymi ze względu na fakt, że w odróżnieniu od wodnych i gruntowych pomp ciepła są niezwykle łatwe w montażu, a przy okazji bardzo wydajne.

  pompy ciepła powietrzne Białystok
  pompy ciepła powietrze woda Białystok

  Pompa ciepła – zalety

  Pompy ciepła są instalacjami, które przynoszą korzyści pod względem ekonomicznym, jak i ekologicznym. Te pierwsze wynikają z korzystania z całkowicie darmowych źródeł ciepła, co sprawia, że ogrzewanie domu i wody użytkowej jest prawie bezpłatne. Gwarantuje to znaczne oszczędności finansowe.

  Rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii mają dziś, w dobie postępującej degradacji środowiska naturalnego, szczególne znaczenie. Pompy ciepła nie emitują gazów cieplarnianych, nie zanieczyszczają powietrza, wody ani gleby. To przyszłość naszej planety.

  Co jeszcze zyskujesz dzięki pompom ciepła? Komfort użytkowania! To wygoda ze względu na fakt, że system ten nie wymaga żadnych prac, jest bezobsługowy, a przy tym bezawaryjny. Nie musisz także przejmować się nabywaniem materiałów grzewczych przed sezonem zimowym.

  Pompy ciepła Białystok to ekologiczne ciepło dla Twojego domu!

  pompy ciepła opinie Białystok

  Montaż pomp ciepła w Białymstoku – wybierz najlepszych specjalistów

  Nasza firma Hymon to lider rynku odnawialnych źródeł energii. Zdobywane przez lata doświadczenie, nabywana wiedza oraz niezbędne certyfikaty sprawiają, że doskonale wiemy, jak dobrać najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

  Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która dobiera, montuje i serwisuje pompy ciepła u klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Dbamy o maksymalne zindywidualizowanie zlecenia, biorąc pod uwagę potrzeby inwestorów oraz umiejscowienie instalacji.

  Korzystamy wyłącznie z urządzeń o wysokiej wydajności i odporności na eksploatację. Regularny serwis, jaki oferujemy, sprawia, że inwestycja w pompę ciepła przynosi zyski przez bardzo długi czas.

  Kompleksowa realizacja inwestycji w pompę ciepła

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową realizację inwestycji w pompy ciepła. W jej ramach doradzamy wybór najkorzystniejszego rozwiązania, odpowiadamy na wszelkie pytania, omawiamy działanie systemu, zajmujemy się dostarczeniem i montażem pomp ciepła oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez cały czas realizacji inwestycji!

  Działamy na terenie całego województwa podlaskiego – z naszych usług mogą również skorzystać mieszkańcy miejscowości Białystok oraz okolic. Poradzimy sobie z każdym zadaniem!

  Z naszej oferty mogą również skorzystać klienci, którzy oprócz instalacji pomp ciepła chcą zainwestować w montaż fotowoltaiki. Oba te rozwiązania doskonale się uzupełniają!

  Zapraszamy do kontaktu wszystkich, których interesuje dobór i montaż pompy ciepła Białystok!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Białymstoku i okolicach

   

  Pompy ciepła to ekologiczny sposób na ogrzewanie domu, a także zapewnienie ciepłej wody użytkowej. Przynosi ona realne oszczędności, które pozostają w budżecie inwestorów, a jednocześnie przyczynia się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

  Jeśli chcesz zdecydować się na pompę ciepła w swoim budynku, skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów w branży – firmy Hymon. Proponujemy sprawdzone rozwiązania, nowoczesne systemy oraz wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych usługą doboru i montażu pompy ciepła Białystok!