Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Brzegu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – poznaj zasadę jej działania

  Pompy ciepła to urządzenia, które wykorzystują naturalne zasoby o niższej temperaturze – pobierają energię cieplną z gruntu, wody czy powietrza i przekazują ją do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej. Do pracy potrzebują niewielkiej ilości energii elektrycznej, dlatego decydując się na montaż pompy ciepła warto również rozważyć zakup instalacji fotowoltaicznej, zaopatrującej w darmowy prąd.

  Na rynku dostępne są różne urządzenia, które podzielić można ze względu na źródło ciepła, z którego czerpią. Istnieją gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, wśród których znajdują się pompy ciepła powietrze-woda, uznawane za jedne z najwydajniejszych, a przy okazji łatwych w montażu, systemów.

  Do czego można wykorzystać pompy ciepła? Przede wszystkim do zapewniania ogrzewania, lecz również do chłodzenia pomieszczeń. Przydatna jest ona również do ogrzewania wody użytkowej wykorzystywanej do kąpieli, gotowania, prania czy w basenach.

  pompy ciepła powietrze woda Brzeg
  pompy ciepła opinie Brzeg

  Pompy ciepła – profity dla inwestora

  Pompy ciepła to urządzenia, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. Nie przyczyniają się one do zanieczyszczenia powietrza, gdyż nie emitują szkodliwych substancji.

  Nowoczesne i wydajne systemy grzewcze zapewniają wysokie oszczędności w wyniku redukcji wydatków ponoszonych na ogrzewanie. Zyski z inwestycji w pompę ciepła inwestorzy mają zapewnione przez długi czas, bowiem żywotność tych urządzeń może wynieść nawet kilkadziesiąt lat.

  Pompa ciepła to również gwarancja komfortu użytkowania. W zapomnienie idą wszelkie prace polegające na czyszczeniu instalacji czy uzupełnianiu materiałów opałowych. Są to systemy bezobsługowe, a do tego bezpieczne, energooszczędne, zajmujące niewiele miejsca.

  Potrzebujesz porady dotyczącej inwestycji w pompy ciepła Brzeg? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła powietrzne Brzeg

  Dobór i montaż pomp ciepła w Brzegu

  Firma Hymon działa na rynku odnawialnych źródeł energii od wielu lat. Nasze usługi świadczymy na wysokim poziomie, dbając o indywidualny dobór najkorzystniejszych dla naszych klientów rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie urządzenia najwyższej klasy, które działają z pełną efektywnością przez długie lata, odznaczając się wysoką odpornością na eksploatację.

  W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wiedzy są w stanie odpowiednio doradzić oraz prawidłowo zamontować pompy ciepła. Każdorazowo przed wykonaniem zlecenia ustalamy potrzeby naszych klientów oraz sprawdzamy uwarunkowania konstrukcyjne i budowlane, aby zapewnić wysoką wydajność instalacji.

  Działamy na terenie województwa opolskiego, w tym również w Brzegu i okolicy. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Gorąco zachęcamy do współpracy i skorzystania z oferty naszej firmy!

  Sprawdź naszą ofertę na pompy ciepła!

  Chcesz wykorzystać odnawialne źródła energii w celu ogrzewania domu zimą bądź jego chłodzenia latem? Podejmuj decyzję o inwestycji w pompę ciepła!

  Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi oraz fachową pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji. Pomagamy wybrać urządzenie, odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące działania systemu, wykonujemy montaż instalacji oraz zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  Zapraszamy do kontaktu każdego, kto chce zainwestować w pompy ciepła Brzeg!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Brzegu i okolicach

   

  Pompy ciepła to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich poszukujących oszczędności, wygody w ogrzewaniu domu, a także świadomych postępującego skażenia środowiska naturalnego i konieczności podejmowania kroków w dobrą, ekologiczną stronę.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty każdego, kto chce zainwestować w nowoczesne i ekologiczne systemy grzewcze. Pomożemy w doborze urządzenia, wykonamy jej montaż oraz zaproponujemy profesjonalny serwis pompy ciepła. Brzeg to jedna z miejscowości, które obsługujemy!