Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Bydgoszczy

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – zasada działania

  Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób działa pompa ciepła? Otóż jest to innowacyjne, a jednocześnie niezwykle efektywne urządzenie, które pobiera energię cieplną z otoczenia, a wytworzone ciepło oddaje do instalacji grzewczej w budynku, w tym również do ogrzewania podłogowego.

  Pompa ciepła korzysta z zasobu zwanego dolnym źródłem energii, znajdującym się na zewnątrz budynku. Może czerpać energię z gruntu, z wody lub z powietrza. Ze względu na źródła energii, z których korzystają, urządzenia podzielić można na gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Dobór rozwiązania zależy od potrzeb jego użytkowników i najlepiej, aby dokonał go specjalista. Aktualnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest powietrzna pompa ciepła typu powietrze-woda, którą cechuje wysoka wydajność nawet w niskich temperaturach.

  Instalacja pompy ciepła może zapewniać zarówno ogrzewanie budynku, jak i chłodzenie pomieszczeń. Dodatkowo, dzięki pompie ciepła istnieje możliwość podgrzewania ciepłej wody użytkowej. To wielofunkcyjne urządzenie, z którego korzystać można przez cały rok.

  pompy ciepła powietrzne Bydgoszcz
  pompy ciepła opinie Bydgoszcz

  Dlaczego warto zdecydować się na pompę ciepła?

  Z roku na rok rośnie ilość montowanych pomp ciepła. Inwestorzy z Bydgoszczy decydują się na to rozwiązanie z wielu względów. Poznaj główne zalety pomp ciepła.

  Pompa ciepła zapewnia oszczędności finansowe, które wynikają z obniżenia kosztów ogrzewania budynku. To najtańszy sposób na zapewnienie ciepła w Twoim domu!

  Do ogrzania domu za pomocą pompy ciepła nie są potrzebne również żadne paliwa stałe, co wiąże się z brakiem konieczności składowania materiałów opałowych. To również komfort korzystania z urządzenia – wystarczy ustawić odpowiednią dla domowników temperaturę na specjalnym panelu.

  Pompa ciepła może działać wydajnie przez bardzo długi czas – odpowiednio serwisowana w wydajny i bezawaryjny sposób służyć będzie inwestorom nawet przez 50 lat. Dodatkowo, inwestycja w to rozwiązanie zwróci się bardzo szybko, bo już po kilku latach.

  Na montaż pompy ciepła warto zdecydować się również z przyczyn ekologicznych. Czyste powietrze to priorytet wielu działań proekologicznych, a także świadomej konieczności zmian na rzecz środowiska naturalnego części społeczeństwa. Warto wybierać rozwiązania, które korzystają z odnawialnych źródeł energii, a podczas pracy nie emitują trujących gazów i pyłów.

  pompy ciepła powietrze woda Bydgoszcz

  Dobór i montaż pomp ciepła w Bydgoszczy

  Nasza firma działa na rynku od 2011 roku. Oferujemy rozwiązania korzystające z odnawialnych źródeł energii – pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne. Do realizowanych zleceń podchodzimy w sposób profesjonalny, a ich wykonaniem zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

  Każdą instalację tworzymy indywidualnie, dobierając ją do potrzeb klientów oraz umiejscowienia inwestycji – dzięki temu inwestorzy zyskują gwarancję, że system grzewczy będzie działał z pełną efektywnością. Do wykonania instalacji wykorzystujemy urządzenia najwyższej klasy od renomowanych producentów, które wyróżnia wysoka efektywność, energooszczędność i bezawaryjność.

  Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz uzyskać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu!

  Skorzystaj z naszej oferty – pompy ciepła Bydgoszcz!

  Oferta naszej firmy obejmuje całościową realizację inwestycji w pompę ciepła. Zajmujemy się doborem urządzeń dla klientów, montażem pompy ciepła oraz serwisem urządzeń, zarówno w trakcie trwania gwarancji, jak i w okresie pogwarancyjnym.

  Chcesz dodatkowo obniżyć swoje wydatki związane z zapewnianiem ciepła w domu? Zainwestuj w fotowoltaikę! Do działania pompy ciepła niezbędna jest energia elektryczna, a instalacja fotowoltaiczna dostarcza zupełnie darmowy prąd, gdyż korzysta z całkowicie bezpłatnego zasobu naturalnego, jakim jest energia słoneczna. Dzięki połączeniu obu inwestycji zyskuje się całkowicie darmowe ogrzewanie!

  Pompy ciepła Bydgoszcz – powierz to zadanie w ręce najlepszych specjalistów, a zyskasz tanie ogrzewanie domu na długie lata!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Bydgoszcz

   

  Poszukujesz sposobu na ogrzewanie domu lub firmy w sposób tani, a jednocześnie ekologiczny? Chcesz zmodernizować system grzewczy na taki, który zapewni Ci wysoki komfort użytkowania? Poznaj nowoczesne, innowacyjne, energooszczędne i wygodne rozwiązanie, jakim są pompy ciepła!

  Bydgoszcz jest miastem, którego mieszkańcy coraz częściej decydują się na montaż pompy ciepła, zlecając to zadanie specjalistom z firmy Hymon. Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację inwestycji – zawsze sprawnie, profesjonalnie i z nastawieniem na pełne zadowolenie klientów!