Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Częstochowa

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Działanie pompy ciepła

  Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera energię cieplną z zasobów środowiska naturalnego, takich jak powietrze, woda oraz grunt i przekazuje do instalacji grzewczej, w tym do centralnego ogrzewania. Zastosowanie pompy ciepła to przede wszystkim ogrzewanie budynków, zarówno domów, jak i tych o przeznaczeniu przemysłowym oraz komercyjnym, jak i ogrzewanie wody użytkowej, w tym także wody w basenach. Może ona również służyć do chłodzenia pomieszczeń, co ma szczególne znaczenie w okresie letnim.

  Dostępne na rynku urządzenia dzielą się na kilka typów. Wyróżnić można pompy ciepła gruntowe, wodne, powietrzne – w zależności od źródła energii, z którego korzystają. Najpopularniejszym i rozwiązaniem są pompy ciepła powietrze-woda, gdyż ich instalacja jest praktycznie bezinwazyjna, a wydajność niezwykle duża.

  Do pracy pompy ciepła niezbędna jest niewielka ilość energii elektrycznej, dlatego rozważając inwestycję w to rozwiązanie warto mieć na względzie jednoczesny montaż instalacji fotowoltaicznej. To podwójne korzyści dla budżetu, jak i dla środowiska naturalnego!

  pompy ciepła powietrzne Częstochowa
  pompy ciepła powietrze woda Częstochowa

  Pompa ciepła – poznaj zalety tego rozwiązania

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które pobiera całkowicie darmową energię z przyrody i za pomocą niewielkiej ilości energii elektrycznej produkuje energię cieplną, służącą do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej. Ze względu na fakt wykorzystania bezpłatnego zasobu przyczynia się ona do obniżenia wydatków ponoszonych na materiały grzewcze.

  Zaletą instalacji jest również to, że jest ona całkowicie bezobsługowa – nie ma konieczności jej włączania, wyłączania ani innych prac, które spowodują, że w domu będzie ciepło. Zalecany jest jedynie serwis urządzenia w celu zapewniania jego wydajnej pracy. Nie ma również konieczności magazynowania materiałów takich jak węgiel czy pellet, a także obowiązku ich zakupu i uzupełniania.

  Zaletą pomp ciepła jest również brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Nie emitują one szkodliwych substancji, ani nie działają w żaden niekorzystny sposób na jakość wody, ziemi czy powietrza.

  Inwestycja w pompę ciepła zwraca się szybko, bo już po kilku latach, zaś serwisowane urządzenie może służyć nawet kilkadziesiąt! Nie traci ona swojej sprawności w okresie eksploatacji.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat pompy ciepła Częstochowa? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła opinie Częstochowa

  Montaż pomp ciepła w Częstochowie

  Decydując się na współpracę z firmą Hymon zyskujesz pewność najwyższej jakości wykonanej usługi. Stawiamy na profesjonalizm, indywidualny dobór rozwiązań, staranność oraz nastawienie na zadowolenie klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zespół specjalistów z niezbędnymi kompetencjami do instalacji pomp ciepła, co czyni nas liderem branży. Oferujemy najlepszej jakości pompy ciepła. Częstochowa jest jednym z miast, na terenie którego działamy.

  Nasze usługi realizujemy w kompleksowy sposób, poczynając od konsultacji u klienta, podczas której oceniamy uwarunkowania konstrukcyjne i budowlane oraz potrzeby klientów, odpowiadamy na wszelkie pytania i dobieramy odpowiednie rozwiązania, zajmujemy się montażem systemu, jego konfiguracją oraz serwisem.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – znajdziesz nas na terenie Częstochowy i okolic!

  Oferta naszej firmy – postaw na profesjonalizm!

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która obejmuje:

  • doradztwo w zakresie doboru urządzenia: ustalenie potrzeb klienta, ocena możliwości montażowych, wybór optymalnego rozwiązania,
  • wykonanie instalacji: dostawa urządzenia, montaż i uruchomienie pompy ciepła,
  • serwis urządzeń – w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  Dbamy o to, by każdą realizację wykonań na najwyższym poziomie i w pełni kompleksowy sposób. Zaufaj najlepszym ekspertom na rynku – postaw na współpracę z firmą Hymon!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Częstochowie i okolicach

   

  Pompy ciepła są stosunkowo nową technologią, która jednak ze względu na profity, jakie przynosi, z roku na rok zyskuje na popularności. Dzięki inwestycji pompę ciepła zyskać można znaczne oszczędności, a jednocześnie przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.

  Zastanawiasz się nad wymianą systemu grzewczego w swoim domu lub w budynku przemysłowym bądź komercyjnym na dobrej jakości pompę ciepła? Skorzystaj z naszych usług, a wybierzemy najlepsze urządzenie dla Ciebie!