Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Gdańsku

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Czym jest pompa ciepła?

  Systemy grzewcze bazujące na pompach ciepła działają w oparciu o odnawialne źródła energii. Pobierają one energię cieplną z otoczenia: z wód gruntowych, z gruntu lub z powietrza i kierują ciepło poprzez czynnik chłodniczy do instalacji grzewczych.

  Funkcjonalność pomp ciepła przyczynia się do ich rosnącej popularności. Znajdują one bowiem zastosowanie niezależnie od pory roku. Zimą mogą służyć do ogrzewania budynków, zaś latem idealnie sprawdzą się w roli klimatyzacji, zapewniając przyjemne chłodzenie pomieszczeń. Służą one również do podgrzewania wody użytkowej, którą używamy na co dzień do kąpieli, zmywania, gotowania czy w przydomowych basenach.

  Ze względu na źródło ciepła, z którego korzystają urządzenia, podzielić je można na wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Pompa ciepła powietrzna, w tym w szczególności powietrzna pompa ciepła powietrze-woda, to obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie. Wyróżnia je wysoka wydajność grzewcza oraz niska inwazyjność montażu.

  pompy ciepła powietrze woda Gdańsk
  pompy ciepła opinie Gdańsk

  Co możesz zyskać decydując się na pompę ciepła?

  Pompy ciepła to przede wszystkim oszczędności. I to nie tylko finansowe! Jest to również oszczędność czasu oraz miejsca. System ten jest niemal bezobsługowy i nie wymaga wykonywania utrudniających codzienne życie prac: sprzątania czy uzupełniania materiałów opałowych. Urządzenie zajmuje również niewiele miejsca.

  Ogrzewanie domu za pomocą pompy ciepła jest niezwykle tanie. Korzystanie z niego przyczynia się do znacznego obniżenia kosztów ogrzewania domu, generując tym samym realne zyski dla inwestorów. Instalacje bazujące na pompie ciepła zapewniają ogrzewanie budynków przez długie lata, a tym samym są gwarancją oszczędności dla inwestorów oraz niezależności od podwyżek cen materiałów grzewczych. Profity finansowe z inwestycji czerpać można nawet przez pięćdziesiąt lat!

  Decyzja o montażu pompy ciepła wynika często również z chęci podejmowania kroków w kierunku ochrony środowiska naturalnego. Instalacja nie powoduje produkcji szkodliwych spalin, a do swojej pracy wykorzystuje odnawialne i niewyczerpalne zasoby.

  Pompy ciepła to urządzenia energooszczędne, ciche i gwarantujące bezpieczeństwo. Cały proces kierowania ciepła następuje w zamkniętym obiegu. W odróżnieniu od kotłów gazowych nie grozi wybuchem.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pompy ciepła? Skontaktuj się z naszymi specjalistami – odpowiemy na Twoje pytania oraz w fachowy sposób doradzimy dobór najlepszego rozwiązania!

  pompy ciepła powietrzne Gdańsk

  Montaż pomp ciepła w Gdańsku

  Decyzja o inwestycji w pompę ciepła oznacza konieczność znalezienia odpowiedniego wykonawcy. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz gwarancję wysokiej jakości usług, profesjonalizmu oraz wykonania instalacji z dbałością o jej wydajność i trwałość.

  Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawiło, że doskonale wiemy, w jaki sposób zrealizować inwestycję i dopasować ofertę do potrzeb inwestorów. Projekt instalacji dobieramy do ulokowania instalacji, biorąc przy tym pod uwagę potrzeby, jakie ma nasz klient. Każda usługa realizowana jest przez specjalistów posiadających niezbędne kompetencje, a oferowane przez nas produkty to wyłącznie urządzenia sprawdzonych marek.

  Obsługujemy całe województwo pomorskie, świadcząc nasze usługi również na terenie Gdańska i okolic. Docieramy wszędzie, gdzie jesteśmy potrzebni! Pompy ciepła Gdańsk – to zadanie dla specjalistów z firmy Hymon.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Pompy ciepła Gdańsk – skorzystaj z oferty lidera branży

  W naszej ofercie znajdują się wydajne i niezawodne urządzenia, które zapewniają klientom oszczędności przez długie lata. Współpracujemy wyłącznie z cenionymi producentami, co jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych przez nas urządzeń.

  Na naszych pracowników liczyć możesz przez cały czas realizacji inwestycji. Doradzamy najlepsze rozwiązania, dobieramy urządzenia, oferujemy montaż pomp ciepła oraz serwis urządzeń w trakcie trwania gwarancji oraz po tym okresie.

  Za pomocą instalacji grzewczych z użyciem pomp ciepła połączonych z fotowoltaiką uzyskać można najwyższe korzyści finansowe. Obie inwestycje możesz zrealizować decydując się na współpracę z naszą firmą.

  Skorzystaj z naszej oferty i czerp zyski dzięki odnawialnym źródłom energii!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła we Gdańsku i okolicach

   

  Pompy ciepła pozwalają w realny sposób obniżyć koszty ogrzewania domu, zyskać oszczędności, a jednocześnie przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Są rozwiązaniem idealnym do zastosowania zarówno w domach jednorodzinnych, jak i innych budynkach mieszkalnych, a także w firmach oraz obiektach przemysłowych czy komercyjnych.

  Firma Hymon, działająca na terenie całego województwa pomorskiego, w tym również w miejscowości Gdańsk i w jej okolicach, oferuje kompleksową obsługę inwestycji w pompy ciepła. Zapoznaj się z naszą ofertą i podejmij decyzję o instalacji nowoczesnego, wydajnego i ekologicznego systemu grzewczego.