Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Gnieźnie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Poznaj zasadę działania pompy ciepła

  Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera energię cieplną z otoczenia i przekształca ją w ciepło płynące do instalacji grzewczych m.in. do centralnego ogrzewania czy ogrzewania podłogowego. Zdecydowaną większość energii czerpie z naturalnych zasobów, jednakże jest ona również zasilana energią elektryczną w niewielkiej ilości, dlatego decydując się na pompę ciepła warto wziąć również pod uwagę inwestycję w montaż instalacji fotowoltaicznej.

  Z jakich źródeł korzystać może pompa ciepła? Z zasobów naturalnych: gruntu, wody oraz powietrza, dlatego też wyróżnić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym niezwykle wydajne pompy ciepła powietrze-woda.

  Za pomocą pompy ciepła zapewnić można ogrzewanie budynków mieszkalnych czy komercyjnych. Doskonale współgra z nimi ogrzewanie podłogowe. Urządzenia te mogą również służyć każdemu, kto marzy o niższej temperaturze powietrza latem – idealnie nadają się do chłodzenia pomieszczeń, zastępując działanie klimatyzacji. Zapewniają również podgrzewanie wody użytkowej.

  pompy ciepła powietrzne Gniezno
  pompy ciepła powietrze woda Gniezno

  Jakie profity przynosi pompa ciepła?

  Pompy ciepła to przede wszystkim oszczędności, które wynikają z obniżenia kosztów ponoszonych na ogrzewanie – na materiały grzewcze czy opłaty licznikowe wynikające ze zużycia gazu. Jedynym wydatkiem pozostaje koszt energii elektrycznej, jednak jest on stosunkowo niski, a dodatkowo można go skutecznie obniżyć w przypadku podjęcia decyzji o montażu fotowoltaiki.

  Instalacja pomp ciepła jest również przejawem troski o środowisko naturalne – nie przyczynia się ona do pogorszenia jakości powietrza, a wręcz ogranicza emisję szkodliwych gazów, takich jak dwutlenek węgla. Inwestycja w pompę ciepła to działanie proekologiczne!

  W odróżnieniu od instalacji gazowych czy opartych na paliwach kopalnych, pompy ciepła są urządzeniami całkowicie bezpiecznymi, bezobsługowymi i czystymi. Wygoda ich użytkowania sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na wymianę systemów grzewczych na te oparte na pompach ciepła.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak działa pompa ciepła, jakie korzyści można zyskać decydując się na inwestycję w montaż tych urządzeń lub po prostu poznać naszą ofertę? Skontaktuj się z nami, wysyłając zapytanie przez formularz kontaktowy lub zadzwoń!

  pompy ciepła opinie Gniezno

  Montaż pomp ciepła w Gnieźnie

  Hymon do jedna z wiodących firm na rynku odnawialnych źródeł energii. Lata doświadczenia na rynku oraz tysiące wykonanych realizacji dały nam przekonanie, że jesteśmy w stanie dobrać najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych klientów i podjąć się instalacji w niemal każdym miejscu.

  Powierzając nam wykonanie instalacji grzewczej z pompą ciepła nasi klienci zyskują gwarancję usługi zrealizowanej z należytą starannością, w profesjonalny i sprawny sposób przez odpowiednio przeszkolonych specjalistów. Na pompach ciepła znamy się jak nikt inny!

  Aby zapewnić naszym klientom maksymalny zwrot z inwestycji, do jej wykonania używamy urządzeń najwyższej klasy renomowanych producentów, a każdą realizację wykonujemy w oparciu o potrzeby inwestorów oraz uwarunkowania budowlane z budynku, w którym ma być wykonana instalacja.

  Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

  Naszą specjalnością jest projektowanie, montaż oraz serwis pomp ciepła, a także instalacji fotolotniczych. Gwarantujemy fachowe doradztwo i realizację usługi w kompleksowy sposób.

  Z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy całego województwa wielkopolskiego, w tym również mieszkańcy miasta Gniezno zainteresowani montażem pompy ciepła w swoim domu lub w firmie.

  Zapraszamy do kontaktu – pompy ciepła Gniezno z firmą Hymon to gwarancja taniego i ekologicznego ogrzewania domu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Gnieźnie i okolicach

   

  Na montaż pomp ciepła decyduje się coraz więcej inwestorów ze względu na korzyści, jakie można zyskać dzięki posiadaniu tych urządzeń. Oszczędności, komfort użytkowania oraz troska o środowisko naturalne to tylko niektóre z nich!

  Interesują Cię pompy ciepła Gniezno? Na terenie miasta i okolic działa zespół specjalistów z firmy Hymon, oferujący doradztwo, dobór i montaż pompy ciepła dla domu i firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!